jak sobie poradzić po rozstaniu?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Zakochanaona 17 sie 2014, 19:15
Pomóżcie, to trwa już kilka miesięcy....
Spotykałam się z facetem pół roku temu, teraz widzę, że było cudownie, ale wtedy tego nie czułam.....
Dopiero gdy odszedł to mi go brakuje do bólu, po prostu czasem mi pęka coś w środku.
Męczę się już tak dlugo i nadal mam napady tęsknoty i żalu, już dawno powinno przejść....
Miałam w tym związku wiele rezerwy, ale gdy już się zakochałam, to on się odkochał... myślę, że ma nową...
zostawiał mnie stopniowo, jeszcze dzwonił, pisał, czasem się spotkaliśmy, teraz już nic a nic....
Jak to przeżyć??

przez ekspert_abcZdrowie 18 sie 2014, 13:12
Zakochanaona, domyślam się, że targają Tobą trudne emocje w związku z rozstaniem. Nie ma złotej recepty na przeżycie końca związku, ale pamiętaj, że czas działa na Twoją korzyść. Daj sobie ten czas, wypłacz łzy, wykrzycz żal i z czasem zobaczysz, że będzie Ci łatwiej, że zaczniesz otwierać się na nowe relacje z mężczyznami. Niczego nie przyspieszaj. Odsyłam do artykułów:
http://portal.abczdrowie.pl/rozstanie
http://portal.abczdrowie.pl/jak-przetrwac-rozstanie
Pozdrawiam i życzę powodzenia!
Psycholog

przez Dreams 22 sie 2014, 12:30
Wiem co czujesz. Ja jestem facetem, ale też nie mogę sobie poradzić. Już półtorej miesiąca minęło odkąd zerwała a ja nadal mam głupie myśli i poczucie winy to chyba jest najgorsze. Dasz radę wierzę w Ciebie. Ja myślę, że z czasem też pomału się ogarnę choć wiem, że nie będzie łatwo.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agusiaww 26 sie 2014, 00:23
Wszystko z czasem przechodzi a jak nie to trzeba isc do psychologa/lekarza psychiatry.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Saraid 26 sie 2014, 07:30
Zakochanaona, Musisz te emocje z siebie wyrzucić ,nie wiem załóż bloga ,opisz to sama dla siebie co czujesz i wyrzuć,każdy środek wyrazu będzie dobry ,jaki Ty zadecydujesz.Rób wszystko by o tym za wiele nie myśleć,na jednym facecie świat się nie kończy,z czasem będzie tylko lepiej.Znajdż jakieś nowe hobby,zainteresowania,ludzi tak byś nie siedziała sama i nadmiernie nie myślała o tym.
Saraid

przez KatCa 28 sie 2014, 17:12
Najlepiej jest znaleźć sobie jakieś zajęcie. Nie ma nic gorszego niż leżenie dniami w łóżku i rozmyślanie - wiem z doświadczenia niestety.

Sortuj wg