Związek ze starszą od siebie kobietą

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Nicholas1981 03 sie 2014, 12:55
refren napisał(a):Nicholas1981, Oczekujesz bezwarunkowej akceptacji, a jeśli jej nie ma, czujesz się odrzucony. Któraś dziewczyna napisała w tym wątku, że nie jesteś w jej typie i już poczułeś się urażony. Wszystkie kobiety muszą Cię uwielbiać? Masz niezrównoważone poczucie własnej wartości, albo czujesz się jak "młody Bóg" albo jak śmieć - a realistyczna chyba by była jazda środkiem, a nie po skrajnościach. Jeśli zaczniesz się porządnie leczyć to zwiększysz swoje szanse na szczęśliwe życie. Żadna kobieta nie wytrzyma Twoich jazd jeśli będzie miała świadomość, że się nie leczysz, a ciężar "opieki" nad Tobą spada tylko na nią.

Naprawdę tak mnie postrzegasz? Że oczekuję bezwarunkowej akceptacji? Wcale nie. Nie poczułem się urażony, po prostu się przekomarzałem z Tosią. "Młody bóg" to też były żarty, niewinny flircik na forum. Żeby sobie poprawić humor. To tak źle? Generalnie bardziej się czuje jak śmieć. Ale to nieistotne. Owszem, jestem trochę rozchwiany emocjonalnie. Może więcej niż trochę. Ale daję radę. Jeszcze na razie. A jak przestanę dawać radę to się rozpierdolę i zrobię tym światu przysługę. Może faktycznie tacy ludzie jak ja nie powinni żyć

refren napisał(a): Miałeś wielkiego farta, że jej nie było, bo jakbyś poszedł do niej w stanie silnego rozchwiania (jakie widać w Twoich ostatnich postach) i może jeszcze narąbany, to byś prawdopodobnie pogrzebał sprawę na dobre.

Widziała mnie w dużo gorszym stanie niż wczoraj... Myślę, że niewiele ją już dziwi :bezradny:
Nicholas1981

przez cyklopka 03 sie 2014, 13:23
refren napisał(a):Masz niezrównoważone poczucie własnej wartości, albo czujesz się jak "młody Bóg" albo jak śmieć - a realistyczna chyba by była jazda środkiem, a nie po skrajnościach.

Ja też tak mam, też oscyluję między boginią a szmatą do podłogi, ale to nie musi być border. To jest diagnoza-wór dla wszystkich ludzi, którzy się trochę za bardzo przejmują.
Mnie terapeutka raczej mówiła, że ja mam niewykształcone mechanizmy obronne i nie rozumiem otaczającej rzeczywistości, dlatego też siebie nie potrafię realnie ocenić :roll:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

przez Pieprz 03 sie 2014, 14:04
Ja też tak mam, też oscyluję między boginią a szmatą do podłogi, ale to nie musi być border. To jest diagnoza-wór dla wszystkich ludzi, którzy się trochę za bardzo przejmują.

Podpisuję się pod tym wszystkim.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agusiaww 03 sie 2014, 15:46
Ojcu sie nie dziwie, tez by mnie wkurzyło gdybym miała spłącac czyjes długi. Jestes dorosły z zaburzeniem/choroba to nie mozesz wiecznie tłumaczyc sie ze jestes taki pokrzywdzony bo chory. Trzeba sie leczyc bo jak sie nie leczysz to sa pozniej takie akcje. Zle nie masz, utrzymujesz sie, mieszkasz samodzielnie...a ze brakuje Ci drugiej połowki wszystko przyjdzie z czasem. Ale trzeba tez ustabilizowac tez swoje chorobsko. Jak wyobrazasz sobie zwiazek z kobieta, rodzine? Kazda babka zazwyczaj dazy do macierzynstwa, trzeba mocno stac na nogach zeby pozniej w tej rodzinie funkcjonwoac a kluczem do tego jest leczenie.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Nicholas1981 03 sie 2014, 15:59
agusiaww napisał(a):Ojcu sie nie dziwie, tez by mnie wkurzyło gdybym miała spłącac czyjes długi.

Nie musiał. Sam chciał, pewnie po to żeby teraz mi wymawiać na każdym kroku. Żeby chociaż nie miał i mu to z trudem przyszło, żeby synka ratować, to bym zrozumiał. Nigdy już nic od niego nie wezmę, to sobie obiecałem. I tamto też oddam.
Nicholas1981

przez White Rabbit 03 sie 2014, 16:11
Nicholas1981 napisał(a):
agusiaww napisał(a):Ojcu sie nie dziwie, tez by mnie wkurzyło gdybym miała spłącac czyjes długi.

Nie musiał. Sam chciał, pewnie po to żeby teraz mi wymawiać na każdym kroku. Żeby chociaż nie miał i mu to z trudem przyszło, żeby synka ratować, to bym zrozumiał. Nigdy już nic od niego nie wezmę, to sobie obiecałem. I tamto też oddam.
Zawsze jesteś tak skupiony na sobie?

przez Nicholas1981 03 sie 2014, 16:16
White Rabbit napisał(a): Zawsze jesteś tak skupiony na sobie?

Zawsze. A na kim mam być skupiony? Jestem popieprzonym egoistą
Nicholas1981

przez White Rabbit 03 sie 2014, 16:31
Odwiń się ojcu, zafunduj rodzicom wakacje, albo zwiedzanie globu, by dać sobie przywilej do wiercenia im dziury, śmiałość czynu, nie słowa, Chłopie ;)

przez Nicholas1981 03 sie 2014, 16:39
White Rabbit napisał(a):Odwiń się ojcu, zafunduj rodzicom wakacje, albo zwiedzanie globu, by dać sobie przywilej do wiercenia im dziury, śmiałość czynu, nie słowa, Chłopie ;)

Lepiej nie, bo jak zrobię coś takiego to z pewnością przez najbliższe miesiące będę oglądać świat z tego miejsca bez klamek. Już to przerabiałem :twisted: Nie podrzucaj podobnych pomysłów komuś z CHAD, bo może z nich skorzystać. Zresztą musiałbym wziąć kredyt, he he
Nicholas1981

przez White Rabbit 03 sie 2014, 16:44
a, to jednak sztuka dla sztuki.

przez Nicholas1981 03 sie 2014, 16:46
Co znaczy sztuka dla sztuki? Co masz na myśli?
Nicholas1981

przez White Rabbit 03 sie 2014, 16:54
bajerujesz, kokietujesz, wdzięczysz się.

przez Nicholas1981 03 sie 2014, 17:15
A kogo tak bajeruję? Naprawdę zbieram kasę, żeby oddać ojcu. Tylko, że to sporo a ja nie zarabiam na tyle dużo, żeby zebrać w krótkim czasie 70 tys. Każdego miesiąca odrobinę i wszystko, co wezmę za dodatkową robotę, odkładam. Nie chcę być nikomu nic winien. Czy to takie złe podejście?
Nicholas1981

przez tosia_j 26 sie 2014, 21:57
tosia_j napisał(a):nie ryzykowalabym na twoim miejscu wyznan i zerwania znajomosci

jakos to czulam
outsider

Sortuj wg