Związek ze starszą od siebie kobietą

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Nicholas1981 27 lip 2014, 17:22
Źle się czuję po tych "lekach". Zresztą one nie leczą, tylko ogłupiają. Tak wiem, kilkadziesiąt lat temu pewnie zrobiliby mi lobotomię. Może byłoby lepiej. Nienawidzę siebie w stanie choroby
Nicholas1981

przez bittersweet 27 lip 2014, 17:33
Spoczko startuj tylko moze nie licz na slub a bardziej na partnerską relacje
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez Nicholas1981 27 lip 2014, 17:39
Nie obchodzi mnie ślub, chyba, że ona będzie chciała. Marzę o tym żeby mieć ją na co dzień, zasypiać przy niej, móc ją dotykać, rozpieszczać ją.
Nicholas1981

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bittersweet 27 lip 2014, 17:44
Nicholas1981 napisał(a):Nie obchodzi mnie ślub, chyba, że ona będzie chciała. Marzę o tym żeby mieć ją na co dzień, zasypiać przy niej, móc ją dotykać, rozpieszczać ją.

Imho taka postawa spodoba sie kazdej kobiecie niezaleznie od wieku

przez Nicholas1981 27 lip 2014, 18:00
Pod warunkiem, że mi nie odwali na tyle, że zrobię coś idiotycznego, co ją zupełnie zniechęci. Tak niestety zakończył się mój poprzedni związek. Moja poprzednia dziewczyna nie wybaczyła mi tego co powiedziałem, chociaż wiedziała, że to z powodu choroby. Może miała rację. Powiedziałem jej, że przysłali ją kosmici, żeby mnie podsłuchiwała :zonk:
Nicholas1981

przez Ferdynand k 27 lip 2014, 18:06
:brawo:
Candy14 napisał(a):Tez najpierw sie przyjaznilismy . To raczej dobrze bo najpierw dowiedzielismy sie o sobie naprawde duzo zanim cos zaiskrzylo.
I co znaczy ze jestes wariatem?
Naczelny Użyszkodnik

przez bittersweet 27 lip 2014, 18:17
Nicholas1981 napisał(a): Powiedziałem jej, że przysłali ją kosmici, żeby mnie podsłuchiwała :zonk:
to była niefortunna uwaga musisz sie leczyc...
z drugiej strony jesli ktos sie wiąze z świrem to powinien byc przygotowany na jazde po bandzie

przez Nicholas1981 27 lip 2014, 18:27
Dzięki za świra. tak już mam w tej manii. Wydaje mi się, że wszyscy mnie podglądają i podsłuchują. Wiem, że to niedorzeczne. to znaczy jak jestem zdrowy wiem. Kiedyś uciekałem taksówką z innego miasta do swojego, bo mi się zdawało, że chcą mnie zabić. Głupie, nie? Wobec tamtej dziewczyny zrobiłem się podejrzliwy za bardzo. Rzuciła mnie. Kiedy mi przeszło próbowałem do niej wrócić. Powiedziała, że nie chce mieć więcej do czynienia z wariatami i lepiej, żebym się zutylizował. Wtedy po raz drugi próbowałem ze sobą skończyć. Prawie się udało.
Nicholas1981

przez tosia_j 27 lip 2014, 18:32
nie ryzykowalabym na twoim miejscu wyznan i zerwania znajomosci
outsider

przez Nicholas1981 27 lip 2014, 18:41
Tosia, czyli jednak uważasz, że nie nadaję się do związku, tak? Jestem do niczego? I nikt mnie już nie będzie kochać?
Nicholas1981

przez Candy14 27 lip 2014, 18:54
Nicholas1981, jestes chory i jak sie bedziesz leczyl to takie sytuacje paranoiczne jak opisales nie beda wystepowac. Nie jestem ekspertem od chadu ale znam pare osob ktore daja rade w zwiazkach pomimo choroby :) Troche sie stygmatyzujesz tym chadem..co za roznica na co chorujemy .kazdy z nas zasluguje na milosc i bliskosc tyle ze leczyc sie trzeba
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Nicholas1981 27 lip 2014, 19:00
Candy, chciałem żyć normalnie. To wszyscy wokół mi powtarzają, że jestem do niczego. W pracy też mnie traktują jak zadżumionego, chociaż nie mają powodu, bo nic nie zrobiłem. Staram się pracować dobrze, ale... zresztą nieważne.
Nicholas1981

przez Candy14 27 lip 2014, 19:14
To wszyscy wokół mi powtarzają, że jestem do niczego

A Ty jak myslisz? Wierzysz im? Tez przez wiele lat slyszalam ze jestem do niczego ale od dawna juz w to nie wierze :) Dobrze sobie radze na wszystkich plaszczyznach..czasami upadam, czasami popelniam bledy ale przeciez to ludzkie i wolno mi :D wazne ze sie na nich ucze czego juz nie robic i pracuje nad soba
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez tosia_j 27 lip 2014, 19:21
Nicholas1981 napisał(a):Tosia, czyli jednak uważasz, że nie nadaję się do związku, tak? Jestem do niczego? I nikt mnie już nie będzie kochać?

Chodzilo mi o sytuacje gdzie jest kilkanascie lat roznicy miedzy przyjaciolmi i jedna ze stron usiluje zmienic/zblizyc relacje.
Mi sie taki myk nie udal i wszystko sie rozwalilo
Calkiem
Ostatnio edytowano 27 lip 2014, 19:22 przez tosia_j, łącznie edytowano 1 raz
outsider

Sortuj wg