Pożądanie fizyczne przy różnicach mentalno- intelektualnyc

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez carlosbueno 29 cze 2014, 08:14
Od pewnego czasu mam problem- podoba mi się pewna dziewczyna z pracy ale jest to pożądanie czysto fizyczne bo dzielą nas spore różnice jak to w skrócie nazwałem mentalno- intelektualne. Ona jest prostą dziewczyną ze wsi o raczej ciasnych horyzontach, prostym postrzeganie świata, bez głębszej jego analizy czyli poza pracą, oglądaniem seriali, jakimiś banalnymi pogaduszkami ją chyba nic nie interesuje. No ale podoba mi się fizycznie jest bardzo zgrabna( szczupła, długie nogi, ładny biust) no i jest wolna i czasami mam wrażenie że ja się jej tez trochę przynajmniej podobam.

Jakiś czas temu wydawało mi się że to pożądanie do niej mi minęło ale ostatnio często wspólnie pracujemy, z racji letniej pogody przychodzi coraz bardziej skąpo ubrana i mam z nią jakieś fantazje erotyczne. Trochę z nią więcej pogadałem ale ciężko o czymś innym niż praca podyskutować. Dziwi mnie to że mimo tak atrakcyjnego wyglądu i jego eksponowania ( ma 300 m z pacy do domu a przychodzi często w miniówach i na obcasach) jest samotna, może jest zbyt wybredna, no ale też poza pracą i obowiązkami domowymi chyba nie ma zbytnio życia bo nawet mi się skarżyła że woli dłużej w pracy siedzieć bo w domu się nudzi.

Pewnie gdybym miał inną dziewczynę na oku to bym se dał z nią spokój, no ale poza pracą i siedzeniem w domu też nie mam zbytnio kontaktów ze światem to ona wydaję się mi atrakcyjna, choć nie wiem czy ja dla niej bo takie dziewczyny zwykle szukają facetów dobrze uposażonych aby wyrwać się z biedy albo przynajmniej samodzielnych i z autem.
Największy Forumowy Maruda

przez bittersweet 29 cze 2014, 09:35
carlosbueno, Ty to sobie problemy tworzysz, ze ktos Ci sie podoba :lol: rozumiem, ze Twoje opory stwarza fakt, ze z racji prostoty tej dziewczyny wiesz ze ta relacja bedzie oparta tylko na seksie. Jeżeli na wstepie ją uprzedzisz, że nie masz zamiaru tworzyc rodziny, tylko pospotykac się niezobowiązujaco/relaksacyjnie to dasz jej wybór, czy ona tez ma na to ochotę. Jesli tak, to się zgodzi i nie musisz miec zadnych rozkmin w temacie, to była jej decyzja.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez carlosbueno 29 cze 2014, 11:07
bittersweet, gdybym był nie miał problemów z relacjami z kobietami i miał jakieś przyzwoite doświadczenie i odpowiednie podejście to pewnie albo bym ją miał dawno zaliczoną :mrgreen: albo dałbym se totalnie spokój jeśli ona czeka na jakiś poważny związek, małżeństwo.
Ma 25 lat to jak na warunki zapyziałej wsi już sporo jak na pannę, samotną jej siostry już dawno w tym wieku zamężne były także z dużym prawdopodobieństwem szuka kandydata na męża a nie takiego kogoś jak ja, choć pewny być nie mogę.

No i jest jeszcze jedno ale, pewne osoby mówiły mi( w tym jedna której ufam najbardziej w tej pracy) że mam na nią uważać, że lubi donosić i jest fałszywa może przesadzają ale pracuje tam też jej rodzeństwo i matka i u wszystkich widać skrajny materializm i knucie wobec tych którzy są dla nich zagrożeniem, albo nie trzymają się z nimi. Ona pochodzi z 8-dzietnej rodziny na pewno miała, ma ciężko i jej prostota nie dziwi skoro niewiele poza swą wioską widziała i obraca się w mało stymulującym intelektualnie środowisku.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez variable 29 cze 2014, 11:20
carlosbueno, Karol, uciekaj! :D
variable

przez Bill Haverchuck 29 cze 2014, 11:27
To chyba normalne, że czasami ktoś podoba nam się tylko fizycznie. Nie wiem po co dorabiasz do tego ideologię. Jak już wyżej napisano, albo umów się z nią na seks, albo daj sobie spokój, skoro ona szuka męża.
Bill Haverchuck

przez Infinity 29 cze 2014, 11:29
carlosbueno, Bill Haverchuck, a skąd przypuszczenie że szuka od razu męza bo jest
zapyziałej wsi
:roll:

przez Bill Haverchuck 29 cze 2014, 11:31
Ja nic nie przypuszczam, carlosbueno tak przedstawił sprawę.
Bill Haverchuck

przez carlosbueno 29 cze 2014, 11:35
Bill Haverchuck, nie umawiałem się nigdy z nikim na seks ;) mam tez sporo lęków na tle seksualnym i przy takiej osobie mogłoby mnie jeszcze bardziej krępować jakby nie wyszło.
Wiem że kupiła sobie rower niedawno i myślę że może by ją zaprosić na przejażdżkę choć ona pewnie by wolała faceta z wypasioną fura a nie rowerem. ;)

-- 29 cze 2014, 11:42 --

Infinity napisał(a):carlosbueno, Bill Haverchuck, a skąd przypuszczenie że szuka od razu męza bo jest
zapyziałej wsi
:roll:

nie chodziło mi o samą wieś bo przecież mieszkają tam też ludzie na poziomie ale ona jak i większość ludzi z którymi pracuję są bardzo prości często muszę intelektualnie zjeżdżać do poziomu który miałem w wieku 15 lat aby z nimi pogadać. W tej wsi większość porządnych znaczy nie pijących nałogowo i mających pracę facetów uciekło albo mają dawno partnerki i nawet się dziwią że ja nikogo nie mam skoro taki porządny jestem. :mrgreen:
Ostatnio edytowano 29 cze 2014, 11:43 przez carlosbueno, łącznie edytowano 1 raz

przez Bill Haverchuck 29 cze 2014, 11:42
To najpierw ją zapytaj, a nie się nakręcasz negatywnie i siejesz ferment na forum ;)
Bill Haverchuck

przez carlosbueno 29 cze 2014, 11:49
Bill Haverchuck napisał(a):To najpierw ją zapytaj, a nie się nakręcasz negatywnie i siejesz ferment na forum ;)

tylko że ona te jest zamknięta w sobie, raczej mało rozmowna i ciężko mi z nią nawiązać kontakt i pogadać na poważnie mimo że pewne próby podejmowałem.

przez wiejskifilozof 29 cze 2014, 14:18
Carlos cóż można powiedzieć,rób tak byś był zadowolony.

przez Candy14 29 cze 2014, 14:32
Wiem że kupiła sobie rower niedawno i myślę że może by ją zaprosić na przejażdżkę choć ona pewnie by wolała faceta z wypasioną fura a nie rowerem. ;)

Carlos na co czekasz?! Nie gdybaj co by wolala tylko zapraszaj na przejazdzke :D W ogole jestem w szoku ze napisales temat :great:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez jolantka 29 cze 2014, 14:36
Inna sprawa, że jeśli nie wiążesz z nią poważniejszych planów, bo jest zwyczajnie dla Ciebie za głupia, a się nią 'zabawisz', czyli pospotykasz, pouprawiasz seks niezobowiązująco i przypadkowo jej złamiesz tym serce, to możesz sobie zasrać w miejscu pracy i stworzyć niepotrzebne komplikacje. Tym bardziej, że skoro ona i jej rodzina to taki typ ludzi. Ja bym uważała.
jolantka

przez Arhol 29 cze 2014, 14:37
No cóż...próbować wyrwać na jakąś niezobowiązującą dupake zawsze można próbować,do więzienia nie zamykają za to,ale w nic więcej bym się nie próbował bawić czy obiecywać,ale już czego tam oczekujesz i chcesz,to twój byznes.
Anyway,do boju :lol: :mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Sortuj wg