Czemu miałam sen erotyczny z tym chłopakiem??

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez agusiaww 04 maja 2014, 16:36
Zazwyczaj w takich snach nie widac twarzy a co innego :D Moja kolezanka jest w ciazy i sie jej codziennie snia erotyki, to normalne w zyciu, ze czasami sa takie sny. Widocznie moze potrzebujesz wiecej bliskosci :)
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Posejdon 04 maja 2014, 18:35
Hitachi, mnie osobiście zastanawia po jaką cholerą szukał twojego profilu na FB. Możliwe, że to była tylko ciekawość z jego strony. Przeczytałem twój post jeszcze raz bo trochę się pogubiłem, jednak to ty pierwsza do niego pisałaś.

Jednakże i tak wychodzę z założenia, że nie powinnaś szukać potencjalnego partnera z kimś, kto wyśmiał to jaka ty i co ty lubisz na starcie. Z nim nie ma co próbować i to i tak nawet nie rozważając tego czy rzeczywiście jest zainteresowany tobą w kontekście matrymonialnym czy nie. Sprawia wrażenie człowieka czepiającego się wszystkich o wszystko, ciężko z takim żyć. I jednak najprawdopodobniej ciebie nie podrywa, mój błąd. Przez tych dwóch poprzednich o których trochę niepotrzebnie napisałaś wszystko mi się pomyliło, i myślałem, że to ten ostatni ciebie wypytywał sam z siebie.

przez Hitachi 04 maja 2014, 18:44
Zastanawia się czemu szukał mojego profilu? Żeby potwierdzić że wyglądam na taką dziecinną i mnie bardziej wyśmiać? Czy z innych powodów?

Nie podrywa, serio? A na czym stwierdzasz że nie podrywa? Bo tu wszyscy pisali wcześniej, że jednak podrywa (ten tekst o przytuleniu, pytanie skąd jestem i co oznacza związek otwarty). On teraz nie ma dziewczyny ale poszukuje, zastanawiam się czy jeśli podrywa to tak na serio coś chce czy na 1 raz (a pisał że on nie sypia na 1 randce bo tak samo facet łatwy jak kobieta w jakimś temacie)

No sprawia wrażenie czepiającego. Może ja powinnam pójść na jakąś terapię, ale pociągają mnie mężczyźni którzy umieją manipulować innymi....

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez khaleesi 04 maja 2014, 18:56
Hitachi, ile masz lat?
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez Hitachi 04 maja 2014, 18:58
Ale czemu pytasz, ja mówiłam xD Po prostu najpierw jedni mówią że flirtuje, potem że nie i sama nie wiem

przez khaleesi 04 maja 2014, 19:01
Hitachi, taaaaaaaa doczytałam w tym chaotycznym potoku::)
24 lata to jestem zaskoczona Twoimi rozkminami myslałam, że masz 16,17 lat
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez lucy1979 04 maja 2014, 19:25
khaleesi napisał(a):Hitachi, taaaaaaaa doczytałam w tym chaotycznym potoku::)

Khaleesi, ale Hitaschi, nie była nigdy jeszcze w związku, może dlatego jest taka naiwniusia trochę, 23 lata to też jeszcze dzieciak :smile:
Hardcore w duszy w bani Meksyk

przez Hitachi 04 maja 2014, 19:27
lucy1979 napisał(a):

Khaleesi, ale Hitaschi, nie była nigdy jeszcze w związku, może dlatego jest taka naiwniusia trochę, 23 lata to też jeszcze dzieciak :smile:

No, facetów ciężko skumać, że tak powiem xD

przez tahela 04 maja 2014, 20:18
Po tym co piszesz cięzko powiedziec o co chodzi,na pewne rzeczy trzeba wiecej czasu, az sie uleżą w głowie, moze on sam tak naprawdę nie wie o co mu chodzi i czego chce od zycia, pisze bo moze cos bedzie, ale czego naprawde chce i czy ma jakies wogole sprecyzowane palny to nie wiadomo, bo moze sie boi i ucieka.Ty go traktuj typowo koleżeńsko w tej chwili, pisz sobie z nim, informuj co w twoim zyciu, poznawaj ludzi dookoła ciebie, a on kolega, a co ma byc to czas pokaze. Może obydwoje musicie dojrzeć a szczególnie on bo on bładzi, manipuluje i robi tysiące innych głupich rzeczy i pewnie przy tym mysli ,ze jest taki madry jak nikt i nawet nie zdaje sobie sprawy jakie błedy popełnia a obwinia ciebie bo najłatwiej jest zwalic na kogoś.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez lucy1979 04 maja 2014, 21:24
Hitachi napisał(a):
lucy1979 napisał(a):

No, facetów ciężko skumać, że tak powiem xD

No niestety, kochanie, oni są całkiem rózni niż my, ja jestem 10 lat starsza od Ciebie i wciąż kompletnie ich nie rozumiem.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

przez Hitachi 04 maja 2014, 22:32
Boże, zaczął autentycznie zarywać. Hardkor. Ale nie wiem jaki jest jego cel. Raz pisał o facetach, którzy wiedzą jak się obchodzić z kobietami, bo nawet jak nie są zainteresowani to umieją wykorzystać. To nawiązywało do takiego tematu, ale musiałabym dłużej opisać, chodzi o tego chłopaka z forum co pisałam na początku postu, że byłam w nim zakochana a on mnie odrzucał. Bo od tego tematu zaczęło się wszystko, cała moja rejestracja na forum gdzie jest ten facet. Dodał, że kiedyś umiał tak a dziś po chorobie jest o wiele trudniej (ponoć ma chory kręgosłup). I że np. dziewczyna mu się nie podoba a on robił tak, żeby ona myślała że się podoba a jednocześnie olewał i wtedy chciała więcej. Zastanawiam się po co tak robi. I wogóle coś tam gadka była, to mu powiedziałam, że jest podrywacz z niego. A on "ja nikogo nie zarywam, ja grzeczny. to te laski zarywają mnie, a ja sie
opieram, choc Tobie bym pewnie nie umiał. ten usmiech rozbraja mnie :/". No i nie wiem co tu myśleć, bo na fejsie mam zdjęcie jak się uśmiecham, ale one jest bardzo średnie, szczerze mówiąc chodzi o to, że ja nie wyglądam dobrze jak się uśmiecham a on mówi że tak rozbraja go uśmiech, wnioskuję że on sobie ze mnie jaja robi czy coś. Jeszcze gadał że podrywa laski które mu się nie podobają. On sobie jaja robi, liczy na spotkanie jednorazowe w celach matrymonialnych czy co..

przez Bill Haverchuck 04 maja 2014, 22:36
Chyba obydwoje nie wiecie, czego chcecie. A jeśli piszesz do niego tak, jak tutaj, to pewnie stracił wątek.
Bill Haverchuck

przez tahela 04 maja 2014, 22:39
lucy1979,
czy ja wiem czy tacy inni, mnie ciagnie tez facet z pokręcona psychiką i jeszcze inne rzeczy w sumie daja o sobie znać i ciezko na co dzień sie z nim zyje, chciałbym zycie sobie z nim ułozyc, ale nie wiem bo sie pokłocilismy ostro
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Posejdon 04 maja 2014, 23:23
tahela, pytanie brzmi po co ona ma czekać aż on dorośnie, zwłaszcza kiedy to może nigdy nie nastąpić. Na dodatek na wstępie ją skrytykował i powiedział co mu się w niej nie podoba. Szkoda czasu. A to tylko koleś z forum, Hitachi nie musi z nim rozmawiać, nie pracuje z nim ani nie widuje go na wyjściach ze znajomymi.

Hitachi, ok więc on chyba jednak chyba wie co robi. A wygląda to na co to wygląda, koleś robi ci mętlik w głowie, skutecznie do tego. Blokuj go i tyle, nie odpisuj, ignoruj posty a jego maile od razu wrzucaj do kosza jeżeli nie możesz ich oznakować, żeby od razu szły do spamu. To brzmi dość drastycznie ale fakty są takie, on chyba jednak tobą manipuluje a ty niedoświadczona i jednak naiwna jesteś całkowicie zagubiona, to recepta na porażkę i różne nie miłe sytuacje. Zwłaszcza kiedy ty znasz go tylko z internetu, nie znasz jego znajomych ani nie masz znajomych, którzy go znają osobiście. Więc on nie ma presji, żeby ciebie traktować poważnie i szanować ponieważ nikt kto go zna osobiście by się o tym nie dowiedział. Nie jestem przeciwny zapoznawaniu ludzi przez internet, ale w tym przypadku kilka rzeczy w jego działaniu wydaje się mocno podejrzanych.

Po za tym on nie przepada za twoimi zainteresowaniami i kilka rzeczy w tobie i tym jaka jesteś już mu się nie podoba. Jego podejście najprawdopodobniej się nie zmieni, kiedyś zacznie go to znowu razić, perspektywy na długotrwały związek są z tego powodu nikłe. Pytanie brzmi dlaczego on to mówi a i tak jednak próbuje ciebie podrywać. Normalny facet jak mu zależy na zrobieniu wrażenia na kobiecie nie wytyka jej wad ponieważ nie chce jej obrazić. On albo tego nie wie ponieważ jest niedoświadczony tak jak ty (ale to co pisał zaprzecza temu) albo robi to celowo w celu manipulowania tobą. Coś tu nie gra. Zwłaszcza, że to co teraz ci przysłał jednak potwierdza, że wie co robi jeżeli chodzi o podryw (ten tekst o uśmiechu jest bardzo dobry, chyba go bezczelnie zawłaszczę na przyszłość).

Ten tekst o przytuleniu sam w sobie mógł być żartem, ale jednak jak ci mówi, że masz ładny uśmiech, w taki sposób jaki on to zrobił, to jawny flirt. Po za tym zwróć uwagę, że on powiedział, że to laski go podrywają a on ich nie chce. Wiesz dlaczego to zrobił? Ponieważ żadna kobieta nie chce się czuć jak któraś z kolei tylko chce się czuć wyjątkowa i on to wie. Próbuje zrobić wrażenie wartego świeczki a nie jest takim. W końcu stosuje takie sztuczki zamiast normalnie pogadać, pożartować i poflirtować.

Co do uśmiechów to ja też tak mam, że myślę, że wyglądam jak idiota kiedy się uśmiecham ale różne Panie się nie zgadzają. Prawda jest taka, że obie płcie lubią jak ta druga płeć (tudzież ta sama, jeżeli ktoś lubi takie rzeczy) się do nich uśmiecha. Zwłaszcza, że uśmiech połączony ze spojrzeniem czasem bywa jawnym flirtem. Więc jeżeli chodzi o to nie przejmuj się tym jak myślisz, że wyglądasz kiedy to robisz, tylko uśmiechaj się do facetów, którzy ci się podobają :P
Ostatnio edytowano 04 maja 2014, 23:36 przez Posejdon, łącznie edytowano 1 raz

Sortuj wg