Czemu miałam sen erotyczny z tym chłopakiem??

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez khaleesi 03 maja 2014, 19:10
Hitachi, a skąd ta pewność? :lol:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez Haissem 03 maja 2014, 19:11
khaleesi, Nie ,,wyglądasz'' na naiwną ale skoro tak uważasz no to niech Ci będzie. :smile:
Haissem

przez Hitachi 03 maja 2014, 19:12
No bo on do każdego taki jak ktoś mu nie podpasi jest :P A kto mówiąc drugiej osobie że jest (nie dosłownie ale coś w tym stylu) poje...... (mogę tak ocenzurować?) robiłby to w celu wykazania swojego zainteresowania? No chyba że jakiś niedojrzały burak, ale on wyraża swoje zdanie w bardzo dojrzały sposób

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lucy1979 03 maja 2014, 19:13
Hitachi napisał(a):Eh... czy taki palant. Przecież on powiedział mi tylko prawdę. Na pewno sami widzicie jaka jestem, mój wiek mentalny jest niższy niż moja metryczka wskazuje. Przecież on miał rację. Po prostu jest dojrzały i go irytują ludzie mojego pokroju. Ale jak zaczęliśmy pisać i się otwierać na siebie to złagodniał wobec mnie

I co z tego, że jesteś naiwna. To jest urocze, ale musisz uważać, bo pełno jest psychopatów co tylko patrzą, żeby wykorzystać taką dziewczynę. I to nie tylko jeśli chodzi o seks. Ja w Twoim wieku tez byłam taka prostoduszna. Uni
kaj takich pewnych siebie cwaniaczków. On bawił się Twoimi uczuciami po prostu, miał w dupie, że Cie ranił.
Niestety mam wrazenie, że pociągają Cie tacy niegrzeczni chłopcy. Nie Ciebie jedną zresztą.
I nie pozwalaj się obrażać, pamiętaj, że nikt nie ma takiego prawa.
Jesteś fajną słodką dziewuszką, jesteś jedyna w swoim rodzaju i zasługujesz na szacunek. Niegdy nie myśl. ze jest inaczej.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

przez Hitachi 03 maja 2014, 19:17
lucy1979 napisał(a):
Hitachi napisał(a):Eh... czy taki palant. Przecież on powiedział mi tylko prawdę. Na pewno sami widzicie jaka jestem, mój wiek mentalny jest niższy niż moja metryczka wskazuje. Przecież on miał rację. Po prostu jest dojrzały i go irytują ludzie mojego pokroju. Ale jak zaczęliśmy pisać i się otwierać na siebie to złagodniał wobec mnie

I co z tego, że jesteś naiwna. To jest urocze, ale musisz uważać, bo pełno jest psychopatów co tylko patrzą, żeby wykorzystać taką dziewczynę. I to nie tylko jeśli chodzi o seks. Ja w Twoim wieku tez byłam taka prostoduszna. Uni
kaj takich pewnych siebie cwaniaczków. On bawił się Twoimi uczuciami po prostu, miał w dupie, że Cie ranił.
Niestety mam wrazenie, że pociągają Cie tacy niegrzeczni chłopcy. Nie Ciebie jedną zresztą.
Jesteś fajną słodką dziewuszką, jesteś jedyna w swoim rodzaju i zasługujesz na szacunek. Niegdy nie myśl. ze jest inaczej.

Lucy... dzięki za miłe słowa, że jestem fajna, często szczególnie w necie moje zachowanie wyraża fale krytyki, ale niektórzy jak mnie lepiej poznają to się oswajają z tym akceptują stwierdzają że to nie jest złe. To prawda że pociągają mnie niegrzeczni chłopcy, żebym to ja pamiętała kiedy podobał mi się jakiś grzeczny... W gimnazjum w szkole przeżyłam "miłość swojego życia" on mnie totalnie poniżał, czasem się go bałam wręcz ale z drugiej strony czułam zakochana po uszy, jak stał za mną to czułam prąd na ciele, dla niego schudłam, ubierałam się, włosy zafarbowałam, chciałam żeby zwrócił uwagę na moją kobiecość... Zawsze jak oglądam filmy to mnie kręcą seryjni psychopaci, dranie i inni tacy....

przez khaleesi 03 maja 2014, 19:18
Haissem, wierze ludziom, że mają dobre intencje, że w skrócie mają serce na dłoni, po prostu oczekuje tego samego traktowania jak ja traktuje i przejechałam się na tym. chyba jestem idealistką i trzeba to zmienić.
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

przez Haissem 03 maja 2014, 19:22
khaleesi, zmienić się na zimną, oschłą sukę? :D
Haissem

przez khaleesi 03 maja 2014, 19:23
Haissem, dokładnie :P
Mistrz Avatara

przez Haissem 03 maja 2014, 19:26
khaleesi, nie do ,,twarzy'' będzie Ci w tym wydaniu. ;) Wyostrz tylko czujność. :P
Haissem

przez khaleesi 03 maja 2014, 19:27
Haissem, czujność póki co mnie ochrania i zwykły spryt ;)
Mistrz Avatara

przez Haissem 03 maja 2014, 19:32
khaleesi, To zupełnie tak jak moja kotka, sprytna i czujna. :D
Haissem

przez lucy1979 03 maja 2014, 19:46
Hitachi napisał(a):
lucy1979 napisał(a):

Lucy... dzięki za miłe słowa, że jestem fajna, często szczególnie w necie moje zachowanie wyraża fale krytyki, ale niektórzy jak mnie lepiej poznają to się oswajają z tym akceptują stwierdzają że to nie jest złe. To prawda że pociągają mnie niegrzeczni chłopcy, żebym to ja pamiętała kiedy podobał mi się jakiś grzeczny... W gimnazjum w szkole przeżyłam "miłość swojego życia" on mnie totalnie poniżał, czasem się go bałam wręcz ale z drugiej strony czułam zakochana po uszy, jak stał za mną to czułam prąd na ciele, dla niego schudłam, ubierałam się, włosy zafarbowałam, chciałam żeby zwrócił uwagę na moją kobiecość... Zawsze jak oglądam filmy to mnie kręcą seryjni psychopaci, dranie i inni tacy....

No jakbym o sobie czytała. Ja tez zawsze się z jakimś wykolejeńcem związę. Poznałam takiego miłego chłopaka dwa lata temu, nie pił, nie palił, nie mówiąć o drugach. Wysportowany, przystojny, pięknie zbudowny. Spotykalismy się ze dwa miesiące. Ale spotkałam przypadkiem tego mojego, co się z nim od 6 lat borykam i poleciałam do niego. Mimo, ze gdyby ich porownac to mój przy tamtym chłopaku odpadał w przedbiegach. Cały w więziennych tatuażach, gęba bandyty,co drugie słowo /cenzura/, pali , pije, amfę bierze, nieodpowiedzialny, kłamczuch, w życiu jednego dnia uczciwie nie przepracował.
Nie mogę siebie zrozumieć, bo naprawdę stać mnie na kogos kto będzie mnie szanował.Nie jestem przecież taka ostatnia, bylam kiedyś modelką( żadną tam TOP , oczywiście :mrgreen: ) Ale wszystko co dobre w życiu stracilam przez swój chory pociąg do bad boys. :cry: :cry: :cry:
Hardcore w duszy w bani Meksyk

przez Hitachi 03 maja 2014, 19:55
No, ja nie byłam związana z tym chłopakiem, właśnie mnie ciekawi czy on kiedykolwiek pomyślałby o mnie inaczej jak o gorszym podgatunku człowieka (co nawiązuje do mojego pytania czy chciałbyś np. kochać się z osobą którą gardzisz) chciałam to zachować w tajemnicy ale nigdy nie byłam z nikim związana :P Co nie znaczy że nie było zainteresowanych mną, nawet było w dwie strony. Ale tak się w życiu złożyło. Nie wiem, może ja wtedy powinnam pierwsza prosić o chodzenie, ale ja staroświecka i uważam że mężczyzna powinien to zaproponować xD I tak, jestem 24 letnią dziewicą i jak się tylko da i przed kim się tylko da to ukrywam, nawet przed rodziną, ostatnio zaczęłam pisać maile z kuzynką, która jest w Niemczech i 10lat nie miałyśmy kontaktu i jej wstydziłam się przyznać, że nigdy nie miałam chłopaka, co by ona o mnie pomyślała, jakieś zero życiowe, nawet tutaj chciałam to ukrywać ale się wydało, w sumie teraz mam w planach założyć temat, który będzie m.in. o tym mówił jak i o innych moich problemach

przez Haissem 03 maja 2014, 19:58
Hitachi, A tak nawiasem co on Ci w tym śnie robił? :D
Haissem

Sortuj wg