Czemu miałam sen erotyczny z tym chłopakiem??

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Hitachi 03 maja 2014, 14:32
Hej chciałam opisać swój problem. Podobało mi się w życiu wielu facetów, tak samo w realu jak i na forum. Niedawno byłam nieszczęśliwie zakochana w chłopaku z forum, który dawał mi do zrozumienia dość jasno, że nie chce nawiązać ze mną bliższej znajomości. Przeżywałam to i wtedy na stronie filmweb poznałam kolesia, to była ciekawa znajomość bo na początku mnie wkurzał gdyż był inteligentniejszy ode mnie i cwany ciągle próbował udowodnić że to on ma rację ale robił to w kulturalny sposób. Potem zaprosiłam go do znajomych aby móc obejrzeć oceny jego filmów bo stwierdziłam że ma dobry gust, ale nie planowała nic więcej. I on do mnie napisał. Zaczęliśmy pisać i zaczął mnie koleś interesować, w końcu on zaczął mnie w taki sposób żeby nie było widać wypytywać. O to czy mam chłopaka np. Spodobał mi się i na serio jestem nim zainteresowana. Ale! Poznałam na innym forum kolesia, który mnie tak ostro pojechał, że nie pamiętam żeby ktoś w życiu mnie tak pojechał. Co więcej powiedział prawdę, co lepsza! Wtedy ja chciałam go coś zapytać i wysłałam pw, a się okazało że to idzie na maile i dostał mojego maila. Po nim dostał się do mojego facebooka i odpisując wyśmiał mnie, moje wpisy (umieszczam wpisy o anime na facebooku), powiedział że wyglądam na totalnie nierozgarniętą, mam zaburzenia psychiczne i czy ja się uważam za osobę inteligentną. Normalnie chciałam jego osobę na strzępy rozszarpać.Nikt mi tak ostro w życiu nie powiedział jeszcze, ani w realu ani w necie. Wyjaśniałam mu, czemu umieszczam wpisy o anime na fb i że nie jest to gorsze niż np. umieszczanie wpisów z kwejka. Jakoś tak jak wyjaśniłam to zrobił się kulturalniejszy i powiedział, że jeśli mam znajomych którzy też lubią anime to ok, ale to jego zdanie że to niepoważne. I wtedy ja mu napisałam, nie wiem czemu bo nie pisałam tego nikomu z netu nigdy (nawet mojej przyjaciółce którą poznałam przez internet), nawet ze znajomymi o tym nie rozmawiam, że miałam 2 próby samobójcze czyli że z tą psychiką trochę trafił, ale nie chciałam napisać dlaczego. A on na to... że by mnie przytulił. Normalnie nie wierzyłam co ja czytam. A potem jakoś tak milej zaczęło się robić, i powiedział, że jak mnie troszkę lepiej zna, to nie będzie mnie tak objeżdżać na forum. No i co się stało. Dziś w nocy mi się przyśnił... Wolę nie mówić jak ale w tytule pisze. Pytam ja- dlaczego on?!?! Ciul że nie wiem jak wygląda i we śnie miał trochę zamazaną twarz. Dodam bo to chyba ważne, że nigdy mi się nie śnił żaden chłopak, nikt i nigdy. No ale dlaczego on?!?! On jest okropny, tak mnie obraził że zwątpiłam w życie. I czemu nie ten chłopak z filmwebu z którym oboje zaczęliśmy wykazywać sobą zainteresowanie? O co chodzi?

-- 03 maja 2014, 15:00 --

Chciałam edytować post ale nie da się, nie wiem czy mogę tak tu napisać, dodam, że raz wysłał mi e-mail specjalnie żeby zapytać skąd jestem i czemu na facebooku mam napisane "w otwartym związku", a co go to obchodzi ten otwarty związek? A mam tak napisane dla śmiechu, chciałam dać w konkubinacie ale nie znalazłam :D

przez khaleesi 03 maja 2014, 15:48
Hitachi, przyznam, że przeczytałam ale w ogóle nie wiem o co Ci chodzi :lol:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez Hitachi 03 maja 2014, 16:07
Heheh przepraszam, nie wiem czemu nie wiesz, otóż poznałam dwóch chłopaków na forach, najpierw pierwszego i zaczął mnie interesować, najpierw były dyskusje i mięliśmy odmienne zdania a on mi udowadniał swoje racje i to tak inteligentnie że mnie wkurzał ale potem zaczęły mi się podobać rozmowy z nim, potem zaczął "wyczajać" czy mam chłopaka np. takimi różnymi podchdoami i kurcze podobało mi się to, naprawdę zaczęłąm się nim interesować no i wtedy poznałam drugiego. Zjechał mnie jak burego psa, poczułam się nikim po prostu, miałam doła chyba parę dni, a potem ja mu napisałam pw żeby coś zapytać, wysłał się e-mail on po emailu znalazł mojego fejsa i jeszcze gorzej mnie obśmiał, powiedział że wyglądam na totalnie nierozgarniętą, mam zaburzenia psychiczne i czy ja się uważam za osobę inteligentną. Chciałam jego osobę rozszarpać. Ale zaczęliśmy więcej rozmawiać i wtedy on zaczął być jakiś taki milszy, powiedział że jak mnie lepiej zna, nie będzie mnie tak objeżdżać na fortum, powierzyłam mu nawet swój wielki sekret o którym albo znajomi nie wiedzą albo wiedzą ale nie rozmawiamy, nie wiem czemu to zrobiłam, a on na to, że by mnie przytulił... Potem wysłał mi e-mail specjalnie żeby zapytać skąd jestem i czemu na facebooku mam napisane "w otwartym związku", ale co go to obchodzi ten otwarty związek. Ale nie wiem czemu dziś w nocy mi się przyśnił... nie chcę mówić jak ale to w tytule widać. Ale czemu akurat on?? On był taki wredny?? Czemu nie ten chłopak z filmwebu, wydawało mi się że jestem nim zainteresowana? Nigdy nie miałam snu tego typu z żadnym znanym mi facetem... O co chodzi

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Bill Haverchuck 03 maja 2014, 17:20
1. Brak Ci seksu.
2. Bo można czuć pociąg seksualny do kogoś, kogo się nie lubi, ani nie rozumie, a hate-sex to najlepszy sex.

Ale brzmisz jakbyś była z gimnazjum, więc może daj sobie na wstrzymanie.
Bill Haverchuck

przez Hitachi 03 maja 2014, 17:27
No może i brak. A można czuć pociąg do ich obu naraz? Wydawało mi się, że tylko jeden mężczyzna może tak mocniej interesować kobietę na raz

przez macieywwa 03 maja 2014, 17:40
Hitachi, czujesz pociąg do kogoś, kogo na oczy nie widziałaś ?
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

przez Hitachi 03 maja 2014, 17:41
Nie wiem, interesują mnie, a czy to pociąg czy co tam, może pociąg do intelektu

przez macieywwa 03 maja 2014, 17:49
Hitachi, warto zweryfikować w realu twoje pociągi do owych panów, moze sie okazac ze mocno sie rozczarujesz i nie będziesz miała więcej tego typu rozkmin :D
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

przez Hitachi 03 maja 2014, 17:52
Zobaczymy jak to się rozwinie, tymczasem tak z czystej ciekawości i czysto teoretycznie- można czuć pociąg do dwóch osób na raz?

przez khaleesi 03 maja 2014, 17:53
macieywwa, okażą się brzydcy i wysocy albo mali i grubi :lol: Hitachi, pociąg do intelektu no super ale w zwiazku to chyba ważne jest nie tylko to czy fajnie się o filmach dyskutuje w przypadku filmwebu czy na jakimś forum tematycznym. :lol:
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

przez Hitachi 03 maja 2014, 17:54
No dobra, okej, ale tak z ciekawości czysto psychologicznej, te pytanie na górze, co zadałam :D

Jeszcze tak z ciekawości, definicja hate-sexu
"Having strong, forcefull sex with a member of the opposite sex whom you absolute despise". Despise to znaczy gardzić, w moim rozumieniu gardzić, tzn. traktować kogoś jako gorszego od siebie, pomiatać nim, czy można chcieć seksu z osobą, wobec której się tak czuje? Ogólnie hate-sex to ja tak rozumiem, że kogoś nie cierpisz, ale czy można chcieć seksu z kimś kim gardzisz?
Ostatnio edytowano 03 maja 2014, 17:59 przez Hitachi, łącznie edytowano 1 raz

przez khaleesi 03 maja 2014, 17:56
Hitachi, czysto teoretycznie to nie mam pojęcia Ty na oczy nie widziałas ani jednego ani drugiego :lol:
Mistrz Avatara

przez Hitachi 03 maja 2014, 18:00
Zadałam ciekawe pytanie o hate-sex na górze :P

przez Hitachi 03 maja 2014, 18:22
Ntsume dzięki Ci dobra kobieto za szczerą odpowiedź, serduszko dla Twej osoby---> <3 (musiałam). A ten... załóżmy że z jednym już się umawiasz na randki to może być, że ci ten drugi jeszcze nadal się podoba? Albo że kochasz jednego, a drugi cię pociąga fizycznie (no nie wiem, seksu z nim chcesz czy coś) ale go nie kochasz?

A jescze coś.. można chcieć seksu z kimś, kogo uważasz za gorszego od siebie i nim pomiatasz? Zawsze mnie to zastanawiało, kiedyś podobał mi się koleś, który mnie totalnie poniżał (krytykował mój wygląd, lubił mnie dręczyć, widzieć moje zakłopotanie itp.) , a to był chyba taki pociąg, że w życiu takiego nie miałam, jak stał za mną to czułam wprost prąd na ciele xD I się zastanawiałam czy on kiedykolwiek pomyślałby o mnie inaczej, jak takim gorszym osobniku...

Sortuj wg