Zaliczanie facetów

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Zaliczanie facetów

przez zmęczona_wszystkim 01 maja 2014, 16:18
piti_88, Przesadzasz znacznie. Wymieniasz jednostkowe przypadki. Wśród ludzi których znam nikt nie zaakceptowałby tego, ze 13-letnia córka spotyka się z 20-kilkulatkiem. Są różne środowiska, różne podejscia. Owszem, zmieniło się ogólne podejscie do seksu i łatwiejszy jest dostęp do rozmaitych materiałów i generalnie do wiedzy o seksie, ale nie generalizujmy, że wszyscy mają takie podejscie.

-- 01 maja 2014, 16:24 --

lucy1979 napisał(a):
Na pewno tak jest, ale ciężko mi trochę to ocenić, bo ja właśnie kompletnie nie umiem oddzielić miłości od seksu. Dla mnie seks z kimś do kogo nic nie czuję budzi tylko niesmak. Inna sprawa, że te cholerne leki SSRI kompletnie mnie pozbawiły radości z tej sfery życia.

Niemniej jednak wiele kobiet nie ma z tym problemu, a dla wielu jest to wręcz normalne. O prostytucji nie będę wspominać, ale chociażby przykład małżeństw aranżowanych to potwierdza, nie mówić o opisywanym zachowaniu nastolatek :D

Ale myślę, że trochę zagmatwaliśmy wątek. Przeciez to naturalne, że kobieta tez lubi seks i ma do niego pełne prawo.

:great:

Zaliczanie facetów

przez macieywwa 01 maja 2014, 16:42
bardzo życiowy i prawdziwy motyw...cos w tym jest :D .
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

Zaliczanie facetów

przez dar 01 maja 2014, 17:18
zmęczona_wszystkim napisał(a):
dar napisał(a):Często takie panie są po prostu puste i mają dziwne spojrzenie na relacje damsko-męskie i w ogóle na świat. :shock:
Ja to chyba nigdy nie zapomnę niektórych słów znajomej kumpeli, która otwarcie mi powiedziała tak:
"a co tylko faceci mogą zaliczać?"
'po prostu korzystam z życia"

Ja pierdollę. Moim zdaniem to tacy ludzie mają ewidentnie coś nie tak w głowie. Ciężko nazwać to normalny zachowaniem.

Ale czy tak nie jest właśnie? Co z facetami, którzy tak robią? Od razu usprawiedliwia się, ze taka już męska natura, itp. A jak to samo powiedzą kobiety, to już inaczej to postrzegamy.

Nie napisałem, że tak jest, że jak faceci to od razu inaczej to postrzegam. Zacytowałem podejście tej panienki i jej dokładny tekst. Nigdzie nie napisałem, że taka męska natura. Trochę to źle zinterpretowałaś, zbyt pochopnie.
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Zaliczanie facetów

przez zmęczona_wszystkim 01 maja 2014, 18:14
Nie mówię, że to Twoja opinia, tylko często ogólne podejście i nierówne traktowanie.

Zaliczanie facetów

przez wiejskifilozof 02 maja 2014, 09:21
macieywwa napisał(a):
detektywmonk napisał(a):
alicja_31 napisał(a):co wy pierdolicie? jakie kompleksy, lecenie na kasę?? a pociąg fizyczny, podniecenie nowością? chęć przeżycia orgazmu po prostu? panowie - Wam się po jakimś czasie partnerka stała nie nudzi? nie macie ochoty na inne babki po prostu, czy interesuje Was w nich stan konta? a może chęć bzyknięcia sąsiądki wynika z kompleksów? .... no i kobiety miewają tak samo, bo mogą po prostu lubić seks dla seksu :mrgreen:

To jest prawda.Ale większość facetów ma poglądy katolicko-prawicowo-szowinistyczne.Seks jest facetów, dla kobiet nie.Taki kraj.Dobrze,że ja taki nie jestem.

gdybys taki był juz dawno pyknołby te koleżankę o której tyle mowisz a nie zabieral sie jak do dymania jeza :D

Ale ja tylko jestem odważny na fotelu w domu :mrgreen:

Zaliczanie facetów

przez Ferdynand k 31 lip 2014, 17:04
zmęczona_wszystkim napisał(a):Nie mówię, że to Twoja opinia, tylko często ogólne podejście i nierówne traktowanie.

tylko przypisujesz
to facetom choć nie napiszą że jak facet tak robi to ok

nie dziwie się przedstawicielom obu płci którzy np zabili partnera/partnerkę za zdradę
to też instynkt i wściekłość pierwotna taka
Naczelny Użyszkodnik

Zaliczanie facetów

przez ischemie 01 sie 2014, 20:14
Ale zakładając,że wszystko jest w porządku-od czego może to zależeć(oczywiście oprócz takiego temperamentu u kobiety,bo nie chodzi mi o to ani o libido,ale o wyjaśnienie tego w bardziej psychologiczny sposób)?

Kiedy ktoś jest banalny, a jednocześnie PRZEKONANY o swej niebanalności

Taki mężczyzna/kobieta potrzebuje ciągłej atencji, admiracji, komplementów. Niestety, trup z czasem zaczyna śmierdzieć, więc potrzebuje nowego obiektu do oczarowywania i kokietowania.

Zaliczanie facetów

przez albercik 04 sie 2014, 17:13
Uważam, że kobiety też mogą 'zaliczać' dokładnie jak faceci, to chyba część ludzkiego instynktu. Te, które są w związku mogą po prostu czuć się nieszczęśliwe, niespełnione, albo znudzone swoim partnerem. Wiadomo, że normy społeczne są trochę spaczone i na taką laskę większość ludzi spojrzy krzywo, natomiast facet może zaliczać i mało kogo to szokuje, co innego kiedy robi to kobieta... Po za tym myślę, aczkolwiek nie wiem czy jest to prawidłowość, że kobiety są bardziej wrażliwe od mężczyzn i niektóre z nich mogą takie zaliczanie strasznie przeżywać (wyrzuty sumienia itp), faceci chyba nie mają z tym problemu. Wiek i doświadczenie też mają spore znaczenie, laska która coś już przeżyła w swoim życiu raczej nie będzie się pakować w takie przelotne znajomości. No chyba, ze była z jednym facetem przez długi czas, to wtedy może sobie chcieć nadrobić stracone lata :)

Zaliczanie facetów

przez Limonka19 09 wrz 2014, 01:06
hmm tym różnie bywa... znam przypadek gdzie dziewczyna bez zaburzeń w zdrowym związku ok roku po prostu nie umie sobie odmówić skoku w bok z innym atrakcyjnym facetem. tot akie jej uzależnienie... tak jak alkoholik nie odmówi drinka mimo że nie powinien pić itp
ona po prostu traktuje to jako cielesne doznanie nic więcej, nie liczy na telefon z rana itp, nawet nie pamięta imion po prostu doznanie fizyczne które w związku staje się rutyną czasem...

Zaliczanie facetów

przez Follow_ 09 wrz 2014, 01:53
w kilkuletnim związku jest rutyna jak ludzie się nie starają...
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

Sortuj wg