zdrada faceta

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

zdrada faceta

przez Arwena20 24 kwi 2014, 23:30
Witam, mam 25 lat jestem w związku z moim facetem od 4 lat. Niedawno przez przypadek przeczytałam jego rozmowe z pewną parą... dowiedziałam się ze spotkał się z nimi na "trójkącik" i jest BI. Załamałam się. Zrobiłam mu awanture co robił w tą nocy kiedy to się wydarzyło, wymyślił jakąs historie i przysiągł ze chce być ze mną do końca zycia i nie wyobraża sobie życia beze mnie... Odpuściłam bo nie potrafie mu powiedzieć ze wiem, boje się jego reakcji. Ponownie weszłam na ich rozmowy i On napisał im że załuje i nie chce sie juz z nimi spotkac bo mnie kocha i tak nie moze... nie wiem co mam robić, bardzo mnie to boli a najbardziej to ze nie moge mu zaufać i cały czas mam ich widok przed oczami... Ale kocham go mimo to...CO ROBIC?

zdrada faceta

przez Candy14 24 kwi 2014, 23:56
Ostatnimi dniami pojawiaja sie na forum mega dziwne historie
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

zdrada faceta

przez Arwena20 25 kwi 2014, 00:00
Nigdy nie spodziewałam się, że taka sytuacja rodem z filmu może zdarzyć się mnie... nie wiem jak sobie z tym radzić...nie mam do kogo się zwrócić

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

zdrada faceta

przez elo 25 kwi 2014, 00:08
Candy14 napisał(a):Ostatnimi dniami pojawiaja sie na forum mega dziwne historie

co sie dziwic dzisiaj wolne bo testy i jutro zakonczenie roku szkolnego... chociaz z tego co wiem spora czesc juz jest po ;)
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

zdrada faceta

przez 1234qwerty 25 kwi 2014, 00:16
Może i testy gimnazjalne, ale takie historie też się zdarzają i to nie jest miłe jak się kogoś traktuje jak trolla bez żadnej pewności.

zdrada faceta

przez Arwena20 25 kwi 2014, 00:19
To nie żaden troll tylko historia która prawie zniszczyła moje życie i jest mi przykro, że nigdzie nie moge znaleźć pomocy. Myślałam, że t forum na ktorym pomaga się ludzią a nie wyśmiewa ich. Pozdrawiam

zdrada faceta

przez 1234qwerty 25 kwi 2014, 00:23
Arwena20, O co dokładnie zrobiłaś awanturę, jeżeli się nie przyznałaś, że czytalaś te wiadomości?

zdrada faceta

przez Arwena20 25 kwi 2014, 00:27
Nie odbierał ode mnie telefonów w tą NOC dzowniłam chyba milion razy, pytałam kolegów, nikt nic nie wiedział, a nidgy takiej sytuacji nie było. Odezwał się dopiero o 3 w nocy. Awantura ogólnie była o to co robił, o zaufanie itp

zdrada faceta

przez jetodik 25 kwi 2014, 00:28
takie historie się zdarzają i podyskutować zawsze można, a w dodatku jestem pewny, że większość użytkowników włażących do tematu, po wyłączeniu kompa wraca do swojego życia i ma głęboko, że ktoś na serio ma zrujnowane życie, czy że kogoś tam zdradzono, ważne, że swoje się napisało i miło poklikało, więc to czy troll czy nie, powinno być tu sprawą drugorzędną :D
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

zdrada faceta

przez 1234qwerty 25 kwi 2014, 00:30
Arwena20, Czy będziesz z nim dalej czy nie, to chyba i tak powinnaś powiedzieć.
W końcu sama mówiłaś, że przeczytałaś to przypadkiem.

zdrada faceta

przez khaleesi 25 kwi 2014, 15:23
Arwena20, zostaw tego faceta jak kłamie w żywe oczy. Szkoda nerwów i lat
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

zdrada faceta

przez carmen.s 26 kwi 2014, 00:09
Nie rozumiem, po co insynuować komuś prowokacje, przecież nie ma tu przymusu odpowiadania na każdy post.

Uważam, że 1234qwerty ma racje, powinnaś mu powiedzieć. Sama tego w sobie nie zdusisz, to nie dość że zdrada to w dodatku świadcząca o trochę odchylonych preferencjach Twojego faceta. Jeśli masz zamiar z nim być dalej, nie obędzie się bez jakiejś wspólnej terapii a już na pewno nie bez szczerości.
Yeah, blowfishing this up.

zdrada faceta

przez tahela 26 kwi 2014, 01:30
Musicie szczerze porozmawiać czego oczekujecie od związku i jak widzicie seks w tym związku bo w tym przypadku to ważne jak on ma słonnosci bi i do trujkatów, ja bym chyba była w stanie wybaczyć, ale woalałabym wiedzieć i podjąć te decyzje swiadomie, natomiast dużo gorzej znosze kłamstwo i to,ze ktoś ukrywa cos przede mną. bo wtedy zyje bez swiadomosci i nie mam danych by podjąć o czyms swiadoma decyzje.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

zdrada faceta

przez Haissem 26 kwi 2014, 09:51
Faceci to świnie. Kopnij go w tyłek na dobre.
Haissem

Sortuj wg