co kobieta myśli po

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

co kobieta myśli po

przez lukaszm1992 03 kwi 2014, 02:58
Witam więc zacznę z kiedyś poznałem piękna kobietę lecz miała męża. Wszystko zaczęło się układać chciała.męża dla mnie zostawić itp. lecz ja nie byłem na to gotowy on wróciła do polski z mężem. Miesiąc gadaliśmy na skejpie, postanowiłem z odwiedzę ja w polsce. Wszystko też było okej tylko poczułem wtedy z tak jakby zależało jej tylko na seksie. Wróciłem do angli lecz ona zas przyjechała z mężem i nadal się z mna spotykała mówiła z kocha, pragnie no i tak ja nie wytrzymałem psychicznie dużej i powiedziałem prawdę mężowi. Jednak jemu to nie przeszkadzało pare dni po powiedzeniu mężowi kupili bilety powrotne i mieli wrócić do polski lecz ta kobieta nadal gdy jej mąż o tym wiedział z go zdradziła spotkała się z mna ponownie i kochaliśmy się namiętnie. Teraz wrocili razem do polski ? Więc mój problem jest taki z ja jestem zakochany a ona tak jakby się mna zabawiala czy ta kobieta może mnie naprawdę kochać czy poprostu jej lepiej w łóżku z mna niż z jej mężem i tylko dlatego się z mna spotyka? Co mam myśleć ? Mówiła mi z bardzo chciała by być z mna ale boji się mu powiedzieć więc zrobiłem to za nia a oni nadal razem żyją jakby nigdy nic nie było? O czym taka kobieta mysli??

co kobieta myśli po

przez Perplessa 03 kwi 2014, 08:26
Popatrz na to jak obserwator, z boku ( nie zboku :D ) . Co bys powiedzial osobie, ktora mialaby taka historie? Fakty mowia za siebie.Znasz odpowiedz ale nie chcesz jej zaakceptowac bo boli. Latwo zalozyc sobie klapki bo nie chcemy widziec nagiej prawdy. :D Tak, ta kobieta uzywa Cie. Gdyby byla zakochana dawno zostawilaby meza i nie moglaby zyc z dala od Ciebie nawet chwili. Sprobuj wyciagnac wnioski z tej lekcji, spojrzec tez na to jako jedno doswadczenie wiecej w Twoim zyciu, cieszyc sie chwilami, ktore spedziles z nia. Sa osoby, ktore nawet tego nie maja.Ale zyj, sprobuj oproznic glowe i rozejrzec sie-zycie toczy sie dalej a Ty stanales w miejscu. Nie przegap czegos....Powodzenia :smile:

co kobieta myśli po

przez bittersweet 03 kwi 2014, 09:11
lukaszm1992, tej kobiecie wygodnie w takim układzie, ze ma seks z Toba i męża. Nie jest zakochana w Tobie, inaczej by zostawiła małzonka dla Ciebie, zeby z Toba być. Byc moze jest w Tobie zadurzona, ale rausz wywołany dobrym seksem to nie miłośc. Dalej, moze mówi że Ciebie kocha, bo to lepiej wyglada, jesli zdradza się z "miłości" Byc może oszukuje sama siebie, a byc moze tylko Ciebie ? Na pewno jesli jestes zakochany nie ciągnij tego, ona ściemnia, a Ty cierpisz :bezradny:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

co kobieta myśli po

przez Saraid 03 kwi 2014, 09:19
Nic nowego nie napisze niz moi przedmowcy kobieta ma meza kochanka dobrze jej z tym wykorzystuje Cie wiec szanuj siebie zamknij ten rozdzial bo do niczego dobrego Ciebie nie doprowadzi.
Saraid

co kobieta myśli po

przez aptasia 03 kwi 2014, 10:24
1992 to Twój rocznik?
"balansuję wciąż pomiędzy pragnieniami zupełnej samotności, by czytać i pracować, a tak wielką potrzebą ludzkich gestów i słów."
Sylvia Plath

co kobieta myśli po

przez lukaszm1992 03 kwi 2014, 13:03
1994 ;) to moj rocznik

-- 03 kwi 2014, 13:30 --

Martwi mnie jedna rzecz z jak ta kobieta wiedziała z jej maz wie o nas nadal się z mna spotykała przed powrotem do polski zapytała czy jak kupi mi bilet do polski czy przylece do niej

co kobieta myśli po

przez aptasia 03 kwi 2014, 13:50
lukaszm1992 napisał(a):1994 ;) to moj rocznik

wiec chyba jasne, ze jestes dla niej tylko niezłym, wysportowanym i dobrym w łóżku ciastkiem i że nie zostawi dla Ciebie męża bo to on jej daje poczucie bezpieczeństwa, niezależność finansową i inne ważne dla kobiet duperele. Pewnie nawet nie uwieżył w Twoje słowa.
"balansuję wciąż pomiędzy pragnieniami zupełnej samotności, by czytać i pracować, a tak wielką potrzebą ludzkich gestów i słów."
Sylvia Plath

co kobieta myśli po

przez ladywind 03 kwi 2014, 13:53
bo to on jej daje poczucie bezpieczeństwa, niezależność finansową i inne ważne dla kobiet duperele

z tym zdaniem musze sie z Tobą nie zgodzić, bo nie licze na finansowe wsparcie faceta, jestem niezalezna, ale z resztą sie zgadzam ;)
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

co kobieta myśli po

przez bittersweet 03 kwi 2014, 14:06
Martwi mnie jedna rzecz z jak ta kobieta wiedziała z jej maz wie o nas nadal się z mna spotykała przed powrotem do polski zapytała czy jak kupi mi bilet do polski czy przylece do niej
Dlaczego Cie to martwi ? chciała Cie miec pod reką w Polsce, jak ją cipka zaswędzi.

wiec chyba jasne, ze jestes dla niej tylko niezłym, wysportowanym i dobrym w łóżku ciastkiem i że nie zostawi dla Ciebie męża bo to on jej daje poczucie bezpieczeństwa, niezależność finansową i inne ważne dla kobiet duperele. Pewnie nawet nie uwieżył w Twoje słowa.
A po co ma męza zostawiac, jak ma ich obu ? mozna miec ciasto i zjesc ciastko, jak widać 8)
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

co kobieta myśli po

przez lukaszm1992 03 kwi 2014, 14:15
Najgorsze jest to ze gdy się poznaliśmy bylem szczęśliwym chłopakiem chodziłem na imprezy itp. i tak wkoncu wyrosłem z tego przestało mnie to bawić mam pracę dobrze płatna niedługo prawojazdy zdaje wszystko robiłem dla niej poprostu doroslem a teraz ona nagle nic. A ja zostałem z smutkiem i żalem i zabrała mi duzo szczęścia czasu i zmieniła mnie w diabła bo kiedyś byłem bardzo zabawnym chłopakiem

co kobieta myśli po

przez macieywwa 03 kwi 2014, 14:17
lukaszm1992 napisał(a):1994 ;) to moj rocznik

-- 03 kwi 2014, 13:30 --

Bierz bilet, leć do Polski, każ mezowi odejść, rozerwij na sobie koszulę i krzyknij: oto jestem, mała :mrgreen:
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

co kobieta myśli po

przez lukaszm1992 03 kwi 2014, 14:19
Co do tego wsparcia finansowego tez się nie zgodzę bo razem z mężem mieszkają u jej rodziców ona sama na wszystko zapracowała auto itp. czy może to być z tego z maja razem duzo wspólnych znajomych i ona bała się jak pomyślą o niej rodzina itp?

-- 03 kwi 2014, 14:21 --

Bierz bilet, leć do Polski, każ mezowi odejść, rozerwij na sobie koszulę i krzyknij: oto jestem, mała :mrgreen:[/quote]
No nie powiem z takich myśli nie mam. Bo zawszę byłem szalony i śmiałem się z życia lecz teraz mnie dopadło

co kobieta myśli po

przez Candy14 03 kwi 2014, 15:14
Najgorsze jest to ze gdy się poznaliśmy bylem szczęśliwym chłopakiem chodziłem na imprezy itp. i tak wkoncu wyrosłem z tego przestało mnie to bawić mam pracę dobrze płatna niedługo prawojazdy zdaje wszystko robiłem dla niej poprostu doroslem a teraz ona nagle nic. A ja zostałem z smutkiem i żalem i zabrała mi duzo szczęścia czasu i zmieniła mnie w diabła bo kiedyś byłem bardzo zabawnym chłopakiem

A czego sie spodziewales po kims kto mezowi przyprawia rogi? Ze wobec akurat Ciebie bedzie w porzadku? Az tak naiwny byles?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

co kobieta myśli po

przez deader 03 kwi 2014, 15:18
macieywwa napisał(a):Bierz bilet, leć do Polski, każ mezowi odejść, rozerwij na sobie koszulę i krzyknij: oto jestem, mała :mrgreen:

Lepiej bierz bilet, sprzedaj za pół ceny i kup kilka browców żeby uczcić pozbycie się pijawki, bo:

Candy14 napisał(a): A czego sie spodziewales po kims kto mezowi przyprawia rogi? Ze wobec akurat Ciebie bedzie w porzadku?

lepiej się tego ująć nie da.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Sortuj wg