Skocz do zawartości
Nerwica.com

co kobieta myśli po


Rekomendowane odpowiedzi

Witam więc zacznę z kiedyś poznałem piękna kobietę lecz miała męża. Wszystko zaczęło się układać chciała.męża dla mnie zostawić itp. lecz ja nie byłem na to gotowy on wróciła do polski z mężem. Miesiąc gadaliśmy na skejpie, postanowiłem z odwiedzę ja w polsce. Wszystko też było okej tylko poczułem wtedy z tak jakby zależało jej tylko na seksie. Wróciłem do angli lecz ona zas przyjechała z mężem i nadal się z mna spotykała mówiła z kocha, pragnie no i tak ja nie wytrzymałem psychicznie dużej i powiedziałem prawdę mężowi. Jednak jemu to nie przeszkadzało pare dni po powiedzeniu mężowi kupili bilety powrotne i mieli wrócić do polski lecz ta kobieta nadal gdy jej mąż o tym wiedział z go zdradziła spotkała się z mna ponownie i kochaliśmy się namiętnie. Teraz wrocili razem do polski ? Więc mój problem jest taki z ja jestem zakochany a ona tak jakby się mna zabawiala czy ta kobieta może mnie naprawdę kochać czy poprostu jej lepiej w łóżku z mna niż z jej mężem i tylko dlatego się z mna spotyka? Co mam myśleć ? Mówiła mi z bardzo chciała by być z mna ale boji się mu powiedzieć więc zrobiłem to za nia a oni nadal razem żyją jakby nigdy nic nie było? O czym taka kobieta mysli??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na to jak obserwator, z boku ( nie zboku :D ) . Co bys powiedzial osobie, ktora mialaby taka historie? Fakty mowia za siebie.Znasz odpowiedz ale nie chcesz jej zaakceptowac bo boli. Latwo zalozyc sobie klapki bo nie chcemy widziec nagiej prawdy. :D Tak, ta kobieta uzywa Cie. Gdyby byla zakochana dawno zostawilaby meza i nie moglaby zyc z dala od Ciebie nawet chwili. Sprobuj wyciagnac wnioski z tej lekcji, spojrzec tez na to jako jedno doswadczenie wiecej w Twoim zyciu, cieszyc sie chwilami, ktore spedziles z nia. Sa osoby, ktore nawet tego nie maja.Ale zyj, sprobuj oproznic glowe i rozejrzec sie-zycie toczy sie dalej a Ty stanales w miejscu. Nie przegap czegos....Powodzenia :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukaszm1992, tej kobiecie wygodnie w takim układzie, ze ma seks z Toba i męża. Nie jest zakochana w Tobie, inaczej by zostawiła małzonka dla Ciebie, zeby z Toba być. Byc moze jest w Tobie zadurzona, ale rausz wywołany dobrym seksem to nie miłośc. Dalej, moze mówi że Ciebie kocha, bo to lepiej wyglada, jesli zdradza się z "miłości" Byc może oszukuje sama siebie, a byc moze tylko Ciebie ? Na pewno jesli jestes zakochany nie ciągnij tego, ona ściemnia, a Ty cierpisz :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nowego nie napisze niz moi przedmowcy kobieta ma meza kochanka dobrze jej z tym wykorzystuje Cie wiec szanuj siebie zamknij ten rozdzial bo do niczego dobrego Ciebie nie doprowadzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1994 ;) to moj rocznik

 

wiec chyba jasne, ze jestes dla niej tylko niezłym, wysportowanym i dobrym w łóżku ciastkiem i że nie zostawi dla Ciebie męża bo to on jej daje poczucie bezpieczeństwa, niezależność finansową i inne ważne dla kobiet duperele. Pewnie nawet nie uwieżył w Twoje słowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martwi mnie jedna rzecz z jak ta kobieta wiedziała z jej maz wie o nas nadal się z mna spotykała przed powrotem do polski zapytała czy jak kupi mi bilet do polski czy przylece do niej
Dlaczego Cie to martwi ? chciała Cie miec pod reką w Polsce, jak ją cipka zaswędzi.

 

wiec chyba jasne, ze jestes dla niej tylko niezłym, wysportowanym i dobrym w łóżku ciastkiem i że nie zostawi dla Ciebie męża bo to on jej daje poczucie bezpieczeństwa, niezależność finansową i inne ważne dla kobiet duperele. Pewnie nawet nie uwieżył w Twoje słowa.
A po co ma męza zostawiac, jak ma ich obu ? mozna miec ciasto i zjesc ciastko, jak widać 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to ze gdy się poznaliśmy bylem szczęśliwym chłopakiem chodziłem na imprezy itp. i tak wkoncu wyrosłem z tego przestało mnie to bawić mam pracę dobrze płatna niedługo prawojazdy zdaje wszystko robiłem dla niej poprostu doroslem a teraz ona nagle nic. A ja zostałem z smutkiem i żalem i zabrała mi duzo szczęścia czasu i zmieniła mnie w diabła bo kiedyś byłem bardzo zabawnym chłopakiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1994 ;) to moj rocznik

 

-- 03 kwi 2014, 13:30 --

 

Martwi mnie jedna rzecz z jak ta kobieta wiedziała z jej maz wie o nas nadal się z mna spotykała przed powrotem do polski zapytała czy jak kupi mi bilet do polski czy przylece do niej

Bierz bilet, leć do Polski, każ mezowi odejść, rozerwij na sobie koszulę i krzyknij: oto jestem, mała :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego wsparcia finansowego tez się nie zgodzę bo razem z mężem mieszkają u jej rodziców ona sama na wszystko zapracowała auto itp. czy może to być z tego z maja razem duzo wspólnych znajomych i ona bała się jak pomyślą o niej rodzina itp?

 

-- 03 kwi 2014, 14:21 --

 

Bierz bilet, leć do Polski, każ mezowi odejść, rozerwij na sobie koszulę i krzyknij: oto jestem, mała :mrgreen:

No nie powiem z takich myśli nie mam. Bo zawszę byłem szalony i śmiałem się z życia lecz teraz mnie dopadło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to ze gdy się poznaliśmy bylem szczęśliwym chłopakiem chodziłem na imprezy itp. i tak wkoncu wyrosłem z tego przestało mnie to bawić mam pracę dobrze płatna niedługo prawojazdy zdaje wszystko robiłem dla niej poprostu doroslem a teraz ona nagle nic. A ja zostałem z smutkiem i żalem i zabrała mi duzo szczęścia czasu i zmieniła mnie w diabła bo kiedyś byłem bardzo zabawnym chłopakiem

A czego sie spodziewales po kims kto mezowi przyprawia rogi? Ze wobec akurat Ciebie bedzie w porzadku? Az tak naiwny byles?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz bilet, leć do Polski, każ mezowi odejść, rozerwij na sobie koszulę i krzyknij: oto jestem, mała :mrgreen:

Lepiej bierz bilet, sprzedaj za pół ceny i kup kilka browców żeby uczcić pozbycie się pijawki, bo:

 

A czego sie spodziewales po kims kto mezowi przyprawia rogi? Ze wobec akurat Ciebie bedzie w porzadku?

lepiej się tego ująć nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile ma lat ta kobieta, ale moim zdaniem laska po prostu jest znudzona małżeńskim życiem seksualnym i korzysta za przyzwoleniem męża bądź nie mogła mu naściemniać, że to co powiedziałeś nie jest prawdą). Powinieneś wziąć pod uwagę fakt, że chodzi jej tylko o seks na boku i nie doszukiwać się jakiejkolwiek głębszej filozofii. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ten mąż w to nie wierzy z kochałem się z nia nie ma dowodów no ale dziś mu je dam ? Czy warto zadzwonić i powiedzieć prawdę calutka ?

 

-- 03 kwi 2014, 16:30 --

 

Bo mi jest z tym ciężko i czuję się wykorzystany ;( zraniony ta kobieta ma 24 lata ja 20

 

-- 03 kwi 2014, 16:32 --

 

Dużo myślę jak nam dobrze razem było. Jak się kochaliśmy namiętnie tak miło mówiliśmy do siebie i takie tam ja miałem wielkie plany co do niej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje,właśnie odkryłeś że jesteś się żywym wibratorem/pociskaczem...whatever.

Dla mnie to wygląda prosto i jasno,masz darmowe rypanie ,nic więcej i nie oczekuj że baba nagle rzuci męża i będzie żyć - jakby nie patrzeć w jej ocenie z dzieciakem D: .

Pominę moralny fakt ruchania mężatej kobiety i wpier*alanie sie między wódkę a zakąskę .

Ale to już nie moja sprawa,gdzie kisisz ogórasa,anyway - niczego więcej z tego nie będzie .

Dymaj jeśli ci sie to podoba,albo jak ci sie znudziło/ dręczy cie sumienie - zapomnij .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie umiem Ci doradzic bo Ty jestes w to najbardziej zaangazowany. Najlepiej gdybys sprobowal w jakis sposob uciszyc emocje bo one sa kiepskim doradca. Gdybys na chlodno przeanalizowal wszystko byloby fajnie.

Powiedz mi czego oczekujesz od jej meza kiedy zadzwonisz i mu to powiesz? Ze co, ze powie Ci, ok, oddaje ja Tobie? Tylko ona jakos sie nie pali....

Przeciez nie maz tutaj jest decydentem ale ona. To mi przypomina sytuacje kiedy maz zastany z kochanka w lozku ma sie swietnie, podczas gdy zona oklada kochanice. Przeciez ona mu pistoletu do glowy nie przystawiala by poszedl z nia w tango, to byl jego wybor. Tak jest i tu. Tylko przetrzyj oczy i zrozum,ze ona nie mysli o stalym zwiazku z Toba. Nie zmusisz ani jej ani jego aby ona zdecydowala sie byc z Toba. Lepszym wyjsciem byloby zachowac sie zupelnie odwrotnie. Przestac okazywac zainteresowanie. Idz do ludzi, poznawaj inne kobiety. Masz dopiero 20 lat, wszystko przed Toba. Jest tez w Tobie urazone ego , meskie-zdobywcy i to najbardzoej Toba kieruje no i oczywiscie swietny sex ze strasza od siebie kobieta. Sprobuj w takim razie z jeszcze starsza. Zyj chlopie, nie zatrzymuj sie nad czyms co do Ciebie nie lgnie. Zaloze sie,ze jest cala masa dziewczyn, ktore chcialyby Cie poznac. Odwroc uwage od tej sytuacji bo za bardzo gore wziely w Tobie emocje....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytuj:

Najgorsze jest to ze gdy się poznaliśmy bylem szczęśliwym chłopakiem chodziłem na imprezy itp. i tak wkoncu wyrosłem z tego przestało mnie to bawić mam pracę dobrze płatna niedługo prawojazdy zdaje wszystko robiłem dla niej poprostu doroslem a teraz ona nagle nic. A ja zostałem z smutkiem i żalem i zabrała mi duzo szczęścia czasu i zmieniła mnie w diabła bo kiedyś byłem bardzo zabawnym chłopakiem

 

A czego sie spodziewales po kims kto mezowi przyprawia rogi? Ze wobec akurat Ciebie bedzie w porzadku? Az tak naiwny byles?

Łukaszm1992 ,tak sobie czytam tę Twoją pełną zamętu i wewnętrznych niepokojów Historię , i w związku z całą niecodzienną ,śmierdzącą sprawą tak sobie myślę ,jak wielka Siła miłości i pożadania potrafi zaciemnić umysł zdrowejn osoby .Zupełnie jak u jakiegoś schizofrenika zawieszenie sie na niezdrowym i w kółko tym samym akapicie .

Było by to też i wielką nauką dla mnie( Twoja historia ) ,żeby nie szukać tam gdzie niepotrzeba , gdzie zajęte ,a na dodatek złego można sobie za kilka dłuższych chwil orgiastycznych zrobić duże kuku w ostatecznej komsekwencji.

Odpuść sobie Chłopie cudzołożenie z czyjąś ,NIE-swoją Żoną i bo suma sumarum żle sie to może skończyć dla wszystkich uczestniczących w tym serialu. ;)

Szukaj wolnej kobiety ,a nie szukasz sobie dodatkowych kłopotów z zamężną kobietą . I powiem Ci jeszcze ,że tego typu babki to najczęściej szukają młodych zwinnych , gibkich , napalowych młodzieńców . Może dziś jeszcze nim jesteć ,a le za rok m, dwa , trzy , czetry jak na choryzoncie niewiernej Pani pojawi sie ktoś jurniejszy ,,, to wiesz ,że Ty idziesz w odstawkę ,,, a cierpienia nie ma końca.

Wiem jakie to ciężkie przezwyciężyć swoja głęboką, żywą , żarliwą pokuse cielesną , ale i duchową . Samemu,już jako żonatemu ponad 40 letniemu mężczyznie trafiła mi sie Dziewczyna 22 lata młdsza od demnie , która wręćz marzyła o seksie ze mną ( ja z Nią też ) pociągała mnie na maxa swoim czarem i pięknem, osobowością i zgrabna figurą młodego i zgrabnego , gibkiego ciała ( była baletnica i szpagaty robiła w powietrzu--- ,,,ale co, po długiej i wycieńczającej dawceprzemyśleń pełnych cierpienia , walki ze sobą i niezdecydowania ,postanowiłem nikogo nie krzywdzić---( taka młoda dziewczyna zwykła się jeszcze we mnie zakochać i zrobic głupstwo jakie ) , ani jej ani swojej rodziny, a Bogu sowa Przysięgi małżeńskiej dochować .Tak więc, SKoNczyłem piękny , pełen ognia,niessskonsumowany Związek , który nie miał prawa bytu ( dla mnie , bo ona była Panną ) .

To żem sie nagadał , ale coś dzisiaj i o tej porze na gadanie mnie wzięło ,,,a snu jak nie ma tak nie ma ,,,,,chyba z pół clonika zaraz pójdzie w ruch prostą wrzutką do BUZI, ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×