mąż zostawił mnie w ciązy dla psa

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez agusiaww 02 kwi 2014, 21:52
Ja tez jestem zwierzeciarą, gdyby moj facet mi taki numer wywinął to tez bym go.... z domu. Tak sie spraw nie załatawia, dziecko jest o wiele bardziej zajmujace i co tez sie odda i sie powie ze zaginelo... Natomiast nie musiała z psem wychodzić, jak jest zagrozona ciaza to sie z psem na spacery wychodzi? A facet to bez rąk? Wg mnie to tylko gadanie. Natomiast co sie z postu nasuwa: taka prawda ze sie nie bierze za ciąze jak sie nie jest samodzielnym finansowo, a zyje na łasce faceta. I popieram powyższe wypowiedzi, ze to był wyłącznie pretekst. Teraz zostaje dom samotnej matki, praca/studia i dziecko, a na przyszlosc wlaczyc myslenie.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez khaleesi 02 kwi 2014, 21:53
Ale dziwne, że facet wywala żonę ciężarną za psa. Jakby nie patrzeć to jego dziecko nosi więc takie to abstrakcyjne z lekka.
Tak jakby facet wyżej stawiał psa niż dziecko :shock:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez agusiaww 02 kwi 2014, 21:56
Jakby kochał, to juz by chciał wrocic....w koncu pies sie odnalazł, ale czy bedzie happy end :?: :lol:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bittersweet 02 kwi 2014, 21:57
khaleesi, dla mnie ta cała historia to trochę śmierdzi, zbyt nieprawdopodobna jest :?
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez elo 02 kwi 2014, 23:04
bittersweet napisał(a):khaleesi, dla mnie ta cała historia to trochę śmierdzi, zbyt nieprawdopodobna jest :?

czemu? mi gdyby facet wywinal taki numer to tez bysmy sie pozegnali i zadne dzieci czy wspolny kredyt na mieszkanie wziety na miliard lat nie stanal by na drodze
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez Candy14 02 kwi 2014, 23:08
możne dziewczyna nie potrafiła inaczej,

ale to ma byc usprawiedliwienie? Mama Madzi tez nie potrafila inaczej. Ja pierdziele.. jak czegos nie potrafie to sie ucze.. jak pies sprawia problemy to chodzi sie z nim do szkoly dla psow i uczyc postepowac
hallo, czy ja jedna widze tekst powyżej ? co miała zrobic kobieta, kiedy mężulek wielki miłosnik psa, olewał go sikiem prostym ? i ona musiała sie nim zajmować w zagrozonej ciaży ?

Wychowac meza ? Bo tak niewinny zwierzak poniosl konsekwencje tego ze z mezem nie mogla sie dogadac. Jestesmy odpowiedzialni za to co oswoimy i weziemy pod swoj dach. Zwierzaka bierze sie na cale jego zycie. To nie mebel ktory mozna komus oddac. Ono czuje :evil:

Ale dziwne, że facet wywala żonę ciężarną za psa.

byc moze numer z psem byl ostatnia kropla ktora przelala szale chociaz i mnie ta historia wydaje sie wyssana z palca
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Aranjani 02 kwi 2014, 23:12
tytuł wątku powinien byc chyba inny "Maz zostawil mnie w ciazy bo wywaliłam jego najlepszego przyjaciela i go okłamałam" ;)
Aranjani

przez bittersweet 02 kwi 2014, 23:33
elo napisał(a):
bittersweet napisał(a):khaleesi, dla mnie ta cała historia to trochę śmierdzi, zbyt nieprawdopodobna jest :?

czemu? mi gdyby facet wywinal taki numer to tez bysmy sie pozegnali i zadne dzieci czy wspolny kredyt na mieszkanie wziety na miliard lat nie stanal by na drodze
Nieprawdopodobne mi się wydaje, że facet woli narażac ciąże żony niż samemu sie psem zająć... dalej, jeśli tak bardzo kocha tego psa, to czemu go zaniedbywał ? jeżeli komus zależy na zwierzęciu, to dba o nie, wyprowadza, nie zrzuca na nikogo opieki nad nim, tylko sam chce z nim spedzac czas i miec pewność, ze zwierzak ma sie dobrze i jest zadowolony. To się wszystko kupy nie trzyma, dlatego imho mąz ma psa w de i zachowanie /naganne/żony było tylko pretekstem do wywalenia jej z domu.

Wychowac meza ? Bo tak niewinny zwierzak poniosl konsekwencje tego ze z mezem nie mogla sie dogadac. Jestesmy odpowiedzialni za to co oswoimy i weziemy pod swoj dach. Zwierzaka bierze sie na cale jego zycie. To nie mebel ktory mozna komus oddac. Ono czuje :evil:
Jeżeli męża nie potrafiła wychować, to co wtedy ? Narażac dziecko, czy oddac psa ? Istnieje cos takiego hierarchia wazności, nie zastanawiałam bym się miedzy dobrem pupila a bezpieczeństwem dziecka.
Zresztą uważam, lepiej oddac zwierze tam, gdzie ktos będzie miał czas, chęci i mozliwości sie nim prawidłowo zajmować.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez Candy14 02 kwi 2014, 23:52
bittersweet, a mnie sie wydaje ze to nie zajmowanie sie psem przez meza zostalo mocno podkoloryzowane zeby usprawiedliwic poczynania autorki. Widac ze psiaka nie lubila wierc znalazla sposob zeby sie pozbyc
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez jetodik 03 kwi 2014, 00:11
tak na prawde trudno w tej sytuacji cokolwiek powiedzieć, nie wiadomo co oznacza dokładnie, że nie zajmował się psem i co oznacza, że ten pies sprawiał problemy.

chciałbym zobaczyć reakcję forumowiczów, gdyby jakaś kobieta założyła temat, że pies jest dzień w dzień zaniedbywany, nie wychodzi na dwór, wyje do drzwi, jednym słowem się męczy, a właściciel po rozmowach nic z tym faktem nie ma zamiaru zrobić - pies jest do końca życia skazany na cierpienie.
przypuszczam, że wtedy ten facet stałby się obiektem ataku i wręcz zachęcano by do odebrania zwierzęcia i przekazania go w ręce odpowiedzialnego właściciela, jak nie wprost, to sposobem :)
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez buka 03 kwi 2014, 00:13
sugerując się tytułem zajrzałem,spodziewając barwnego opisu homoseksualnej miłości męża do funkcjonariusza pałkowego albo chociaż międzygatunkowego trójkąta.rozczarowanie

przez carmen.s 03 kwi 2014, 00:54
mon1, kobieto, nie zadręczaj się. Dobrze, że tak się stało, facet miał inne priorytety i kiełbie we łbie. Lepiej takie relacje kończyć wcześniej niż później. Jeszcze sobie ułożysz życie z kimś normalnym :)
Yeah, blowfishing this up.

przez Perplessa 03 kwi 2014, 09:30
Ale dlaczego autorka nie pojawia sie by wyprostowac ewentualne opinie, dodac szczegoly, ktore wnioslyby jakies swiatlo?

przez entliczekpentliczek 06 kwi 2014, 01:31
Ktos potrzebowal wymowki i pies okazal sie byc idealna - pytanie dla kogo?

Sortuj wg