Czy mieszkanie z chłopakiem przed ślubem niszczy miłość?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Haissem 02 kwi 2014, 22:26
haha :D
Haissem

przez dar 02 kwi 2014, 22:31
Trochę to chwila prawdy. Można powiedzieć, że "prawdziwej miłości" nie niszczy. Mój związek z pewnego rodzaju mieszkaniem razem się zakończył bo dokładnie poznałem partnerkę i za cholerę nie chciałbym jej już nawet na chwilę! Ja na podstawie przykładu jaki mnie spotkał tym bardziej mógłbym zamieszkać z dziewczyną aby ją bardziej poznać bo moim zdaniem to się opłaca. Z drugiej strony mógłbym sobie powiedzieć, że szkoda tych kilku lat i rezygnacji z drugiej osoby ale właśnie wiem, że może potrzeba było tych kilku lat abym zoszczędził sobie następnych straconych lat, np rozwodu itp... :roll:
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

przez elo 02 kwi 2014, 22:32
elo napisał(a):a te wypociny to ktorych cwaniakow byly - z onetu czy wupe.... a moze bravo?

jp przecie to zalatuje fronda na kilometr chyba ktos mi ukradl mozg :bezradny:
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez carlosbueno 02 kwi 2014, 22:39
elo napisał(a):
elo napisał(a):a te wypociny to ktorych cwaniakow byly - z onetu czy wupe.... a moze bravo?

jp przecie to zalatuje fronda na kilometr chyba ktos mi ukradl mozg :bezradny:

zdecydownie ukradł mi po samym tytule wątku przyszło na myśl że ktoś jest po lekturze tego typu materiałów piśmienniczych.
A ja się zastanawiam czy wiecznie samotny facet sporo po 30-ce taki ja byłby w stanie zamieszkać z kobieta razem, skoro mam już mnóstwo starokawalerskich nawyków i nie przywykłem do dzielenia życia z kimkolwiek.
Największy Forumowy Maruda

przez nwckg 02 kwi 2014, 22:58
obronie sie :) moje pytanie nie bylo tylko przez to co przeczytalam, tylko głownie przez to, ze moje kolezanki dziwia mi się , ze chce mieszkac z chlopakim. Dlatego zaczelam sie zastanawiac nad tym i akurat wpadly na mnie te artykuly. Stad moje watpliwosci.
Prosze bez smiania sie ze mnie :D

przez elo 02 kwi 2014, 22:59
wiesz mysle ze to kwestia elastycznosci i wielkich staran - ja nigdy nie mieszkalam z facetami i poki co nie czuje sie na to gotowa bo wlasnie fakt ze trzeba by bylo wyzbyc egoistycznego podejscia mnie przeraza :hide:
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez nwckg 02 kwi 2014, 23:01
to ze ja mieszkam z chlopakiem, to kwestia przypadku, a nie cos zaplanowanego. Po prostu on mi to zaproponowal, gdy nie moglam znalezc wspollokatorek do stancji

-- 02 kwi 2014, 22:03 --

I w nast roku tez woli mieszkac ze mna niz z kolegami, wiec chyba nie jestem taka straszna, jak mi sie wydawalo :P

przez Perplessa 03 kwi 2014, 09:26
Jest to nawet wskazane by zamieszkac razem, byc w roznych sytuacjach, wyjechac (bezwzglednie!!!!) razem za granice czy jakis dalszy wypad,poznac sie. Wtedy bedzie mniej rozczarowan choc te tez nie sa do przewidzenia bo czlowiek zmienia sie cale zycie, napotyka sytuacje, ktorych wczeniej nie znal i nie mozna przewidziec reakcji. Na pewno lepsze to niz spotykanie sie tylko na randki a potem : lojeju, jak on kladzie szczoteczke do zebow :D Tu gdzie mieszkam zycie bez slubu jest bardzo powszechne a czesto slyszy sie,ze po wielu latach takiego wspolzycia wzieli slub i od razu zwiazek sie rozpadl. Magia jakas czy cus? ;)

przez bittersweet 03 kwi 2014, 09:50
nwckg napisał(a):obronie sie :) moje pytanie nie bylo tylko przez to co przeczytalam, tylko głownie przez to, ze moje kolezanki dziwia mi się , ze chce mieszkac z chlopakim
a te koleżanki ile mają lat, 5 ? bo wizja czekania na wspólne zycie razem do slubu to jest poziom przedszkola, Barbie i Kena :shock:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez tahela 03 kwi 2014, 11:35
agusiaww napisał(a):Kasiowa właśnie. Jak sie razem mieszka, to uczucie sie nie tyle wypala co znika z predkoscia światła, tak tak wszyscy pierdzimy... :mrgreen: I to odkrycie gdy znika mit, ze facet nie jest rycerzem z bajki a shrekiem :mrgreen: Jak z nim wytrzymasz a on z Toba to na pewno miłosc. Jak nie...to trzeba probować dalej.

niom zgadzam się z tym, jak się z kims wytrzymuje to jest ok a a jak zaczyna się dziać źle i kłotnie o wszystko i żale i ktos zaczyna wk..ć to nie to
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez aptasia 03 kwi 2014, 14:50
Candy14 napisał(a):Nie wyobrazam sobie brania slubu bez mieszkania razem. Nie pozwolilabym corce na taka decyzje gdyby nie poznala partnera w codziennych sytuacjach

przeciez to jej zycie ;)
"balansuję wciąż pomiędzy pragnieniami zupełnej samotności, by czytać i pracować, a tak wielką potrzebą ludzkich gestów i słów."
Sylvia Plath

przez Candy14 03 kwi 2014, 15:12
dream*, owszem ale moje dziecko i mam wieksze doswiadczenie. Kiedy miala 21 lat strasznie sie z aktualnym chlopakiem palili do slubu. Zaprotestowalam i powiedzialam ze jak razem pomieszkaja to ok. Wyprawimy wesele. Wrocila do domu po pol roku i nie chciala juz go na oczy widziec. Czym innym jest randkowanie a czym innym codzienne zycie. Facet sie nie sprawdzil jako partner na co dzien
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez DwaGuziki 04 kwi 2014, 13:20
Candy14 napisał(a):dream*, owszem ale moje dziecko i mam wieksze doswiadczenie. Kiedy miala 21 lat strasznie sie z aktualnym chlopakiem palili do slubu. Zaprotestowalam i powiedzialam ze jak razem pomieszkaja to ok. Wyprawimy wesele. Wrocila do domu po pol roku i nie chciala juz go na oczy widziec. Czym innym jest randkowanie a czym innym codzienne zycie. Facet sie nie sprawdzil jako partner na co dzien

Bardzo mądre podejście :brawo: ;)
Vivere est militare ...

Życie jest małą ściemniarą, francą, wróblicą, cwaniarą. Plącze nam nogi i mówi idź!

.... Spełniania marzeń ciąg dalszy ....

przez dar 04 kwi 2014, 19:22
też tak myślę i właśnie już jestem wiele miesięcy po takim związku, że w końcu mieliśmy okazję trochę mieszkać razem i do dzisiejszego dnia jak sobie przypomnę byłą partnerkę to mi ciśnienie podskakuje. Ponad 4 lata związku i teraz to za żadne skarby świata nawet dnia z nią bym nie spędził. Nawet dziś sobie o tym przypomniałem jaka to zmiana zdania na temat tej osoby i jaki szok to przez pół dnia o tym myślę :shock:
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

Sortuj wg