Byłem z nią rok zostawiła mnie dla faceta, którego zna tyd

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Sokolov 16 mar 2014, 03:13
Ciężko mi w to uwierzyć, że ona to zrobiła.

przez Variable 16 mar 2014, 03:22
:shock: :shock:
Variable

przez Kalebx3 16 mar 2014, 03:27
nieogarnocnymnie ,,wszystkom potem
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Sokolov 16 mar 2014, 03:52
Kurde nie mogę uwierzyć, że taka dziewczyna, która była pewna, z którą byłem rok, że ona tak zrobiła, że zakończyła ten związek.

przez Kalebx3 16 mar 2014, 05:57
jak ci?

-- 16 mar 2014, 04:57 --

jak ci?
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Sokolov 16 mar 2014, 05:59
jak mi?

przez aptasia 16 mar 2014, 07:44
Sokolov napisał(a):Kurde nie mogę uwierzyć, że taka dziewczyna, która była pewna, z którą byłem rok, że ona tak zrobiła, że zakończyła ten związek.

wiesz, nie kochała Cię, po roku akurat zauroczenie przechodzi, wypala się chemia: organizm przestaje produkować dopaminę i endorfiny, motyle w brzuchu umierają, ekscytacja też, rok to taka próba dla związku: czy po chemicznym rauszu zamieni się w emocjonalną relację czy po prostu wypali i zakończy.
"balansuję wciąż pomiędzy pragnieniami zupełnej samotności, by czytać i pracować, a tak wielką potrzebą ludzkich gestów i słów."
Sylvia Plath

przez Sokolov 16 mar 2014, 07:56
Ale tutaj taka chętna na spotkania, całowała się itd i nagle zrezygnowała? Bo co poznała kolesia? Jak jakiś typ, którego zna tydzień i z którym widziała się zaledwie parę razy może być dla niej ważniejszy niż osoba, z którą tyle przeszła? Przecież ona kończy naszą znajomość. Jak można tak zrobić z kimś komu jeszcze do nie dawna się ufało, komuś kto był ważną postacią w jej życiu

przez aptasia 16 mar 2014, 08:08
Sokolov napisał(a):Ale tutaj taka chętna na spotkania, całowała się itd i nagle zrezygnowała? Bo co poznała kolesia? Jak jakiś typ, którego zna tydzień i z którym widziała się zaledwie parę razy może być dla niej ważniejszy niż osoba, z którą tyle przeszła? Przecież ona kończy naszą znajomość. Jak można tak zrobić z kimś komu jeszcze do nie dawna się ufało, komuś kto był ważną postacią w jej życiu

zwyczajnie.
Spotykała się i mówiła takie rzeczy z przyzwyczajenia, dla podtrzymania relacji, ale już nie czuła chemi i motyli a jest na tyle niedojrzała by mylić to z miłoscią więc gdy kolejny facet wzbudził jej emocje, podekscytowanie, wydał się ciekawszy niż to co już tak dobrze zna, bez oporów wskoczyła w nową relację.

tym bardziej, że wie, że nawet jeśli jej nie wyjdzie z tym typem to ma gdzie wrócić.
A Ty lepiej się zastanów czy chciałbyś być z kimś kto nie liczy się z Twoimi uczuciami.
"balansuję wciąż pomiędzy pragnieniami zupełnej samotności, by czytać i pracować, a tak wielką potrzebą ludzkich gestów i słów."
Sylvia Plath

przez Sokolov 16 mar 2014, 08:17
Dlaczego uważasz, że nie liczy się z moimi uczuciami. Nie mogę przeboleć, że tak się zachowała. Tutaj była wierna, całowała się i takie coś.

-- 16 mar 2014, 08:23 --

Boli mnie to, że to już koniec. Jeszcze do nie dawna jej zależało na mnie, mówiła mi, że boi się, że mnie straci, że z nią zerwę. Czułem pewność, że będzie ze mną. Poznała innego i związek się rozleciał. Jeszcze dwa dni temu mówiła, że chce być ze mną. Jeszcze wczoraj na spotkaniu z koleżanką mówiła jej, że chce być ze mną. Potem gdy spotkała się z tym nowym gościem uznała, że chce ze mną zerwać.
Wygląda na to, że namieszał jej w głowie.

przez aptasia 16 mar 2014, 11:39
Gdyby się liczyła z Twoimi uczuciami to by Cię nie zraniła i wpierw porozmawiałaby szczerze z Tobą o tym co dzieje się w waszym związku.
Widzę też, że lepiej już Ci nie odpisywać na wiadomości bo z każdą kolejną wiadomością tylko bardziej się nakręcasz a i tak żaden argument nie trafia. Im dłużej będziesz ciągnął ten temat, analizował i rozpamiętywał zamiast przyjąć do wiadomości, że to była jakaś emocjonalnie niedojrzała dziewczyna, tym dłużej będziesz cierpiał.
Sylvia Plath

przez Candy14 16 mar 2014, 11:41
Wygląda na to, że namieszał jej w głowie.

no tak..juz wiemy...to jego wina. A wiec wybaczaj dziewczynie i przyjmij z powrotem...nic nie zrobila
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Ellwe 16 mar 2014, 11:54
Autor watku jest tak okrutnie nireformowalny, ze nic nie jest w stanie do niego dotrzec albo robi sobie zarty z tych ktorzy mu probuja pomoc. :shock:
I was looking for a breath of a life
A little touch of heavenly light
But all the choirs in my head sang, no oh oh oh

Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

przez grazia83 16 mar 2014, 12:22
Sokolov napisał(a):Koło godziny 15 otrzymałem od niej smsa "nie robimy nocki, musimy pogadać, przepraszam Cię". Spodziewałem się, że chce ze mną zerwać. Zadzwoniłem do jej koleżanki, tej z którą się dzisiaj widziała. Dowiedziałem się, że faktycznie dzisiaj się spotkały, ale tylko do godziny 12. A na jutro nie są umówione. Stało się więc jasne, że dziewczyna oszukała mnie. Potajemnie spotkała się z tym chłopakiem, a w dodatku ma zamiar zrobić to w dniu jutrzejszym. Koleżanka oświadczyła, że moja dziewczyna nadal chce być ze mną, bo tak mówiła jej na dzisiejszym ich spotkaniu. Parę godzin później gdy ponownie skontaktowałem się z ową koleżanką, ta wyznała mi, że moja dziewczyna napisała jej na gg, że ze mną to koniec, a chce być z tym nowym chłopakiem.

Drogi autorze, po pierwsze czegos nie rozumiem..dlaczego nie zadzwoniłeś do swojej dziewczyny tylko do koleżanki ktora to w sobie znany sposób przekazuje ci informacje. Zadzwon do dziewczyny, spotkajcie sie i wyjasnijcie sobie wszystko. Jak do tej pory żyjesz domysłami.
Skoro tak zachowywałeś sie w związku, wcale sie nie dziwie ze dala sobie z Toba spokój

-- 16 mar 2014, 11:26 --

jak-yc-po-rozstaniu-t48354.html poczytaj ten watek, przyda Ci sie.

Sortuj wg