Byłem z nią rok zostawiła mnie dla faceta, którego zna tyd

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Saruś 17 mar 2014, 16:18
Nie uważam, ze kogoś należy źle traktować, ale nie dziwie się czemu udzie to robią, czemu kobiety nie szanują kogoś kto jest mężczyzna tyko z biologicznego punktu widzenia.

przez Ellwe 17 mar 2014, 16:21
jetodik, częściowo niestety jest to prawda i nie chodzi tutaj o złe traktowanie tylko o nie kontynuowanie związku. Pociąg kobiety do facetów, który wykazują typowo męskie cechy to najzwyklejszy atawizm i związane to jest z faktem utrzymania gatunku i wykarmienia rodziny po prostu. Oczywiście istnieje mnóstwo kobiet, które lubią facetów potrzebujących ,,matkowania" więc wszystko zależy od kobiety. Niektóre są mają ciągłą potrzebę opiekowania się innymi w tym partnerem a inne lubią gdy ktoś się nimi opiekuje.
I was looking for a breath of a life
A little touch of heavenly light
But all the choirs in my head sang, no oh oh oh

Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

przez Sokolov 17 mar 2014, 16:22
Jutro kupuję nowe buty, zapisałem się też do fryzjera, bo chcę jakąś czadową fryzurę, czas coś zmienić i iść do przodu.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jetodik 17 mar 2014, 16:38
Saruś,

Nie uważam, ze kogoś należy źle traktować, ale nie dziwie się czemu udzie to robią, czemu kobiety nie szanują kogoś kto jest mężczyzna tyko z biologicznego punktu widzenia.

czemu nie szanują? ja brzydkim kobietom, które mnie nie pociągają nie okazuje braku szacunku, traktuje je po ludzku, więc nie rozumiem.

Ellwe,
jetodik, częściowo niestety jest to prawda i nie chodzi tutaj o złe traktowanie tylko o nie kontynuowanie związku.

na odwrót, chodzi tutaj właśnie o złe traktowanie - wyznania miłości i jednoczesne oszukiwanie.
co innego powiedzieć: "słuchaj nie chce z Tobą być i tyle".
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez Saruś 17 mar 2014, 16:47
Tu nie chodzi o brzydkich, o to, ze ktoś się komuś nie podoba. Ja rozumiem, że ludzie nie uszanują kogoś kto siebie nie szanuje lub zachowuje sie tak jakby do siebie szacunku nie miał.

Nie wiem czy ta dziewczyna nawet wiedziała, ze nie kocha autora zanim nie zakochała się w innym.
A może kiedyś go kochała.

To, że rozumiem pewne rzeczy nie znaczy, że je popieram.

przez jetodik 17 mar 2014, 17:06
Saruś,
Nie dziwie sie dziewczynie, ze tak go potraktowała

a potraktowała go tak, że jeszcze tydzień temu wyznawala miłość, kłamała itd.

Ja rozumiem, że ludzie nie uszanują kogoś kto siebie nie szanuje lub zachowuje sie tak jakby do siebie szacunku nie miał.

rozumiem, w sensie, że wiem skąd to się bierze, to ja chyba też rozumiem...tacy ludzie wydają się słabsi i mniej atrakcyjni dla przeciwnej płci, więc wydaje się, że można bezkarnie się nimi bawić. za co? za to, właśnie, że są mało atrakcyjni czyli nieużyteczni.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez Candy14 17 mar 2014, 17:14
jetodik, moze i masz racje ale nie da sie szanowac faceta ktory nie ma GODNOSCI. To chyba jedyne co dostajemy za darmo a tak latwo z tego rezygnujemy
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez jetodik 17 mar 2014, 17:45
Candy14,

na pewno chodzi Ci o szacunek a nie o podziw, czy o to, że taka postawa nie imponuje?
wiem, że da się być uczciwym wobec kogoś z niską samooceną, czy niskim poczuciem własnej wartości.
nie trzeba stosować zasady typu "nie imponujesz mi, nie mam z ciebie żadnego pożytku, to chociaż się tobą pobawię".

zakochał sie, świata poza nią nie widział, to był skłonny wybaczyć i desperacko kombinował aby ją odzyskać. jest to błąd, ale też żadna wielka historia, na pewno wiele osób w młodym wieku tak miało.

przez Candy14 17 mar 2014, 17:48
Chodzi mi dokladnie o szacunek, Ludzi ktorych nie szanujemy potrafimy zlekcewazyc i miec gdzies ich uczucia a nigdy nie pozwolilibysmy sobie na to w stosunku do tych ktorych szanujemy.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez jetodik 17 mar 2014, 18:08
Candy14, zlekceważenie jednym i nie przejmowanie się nimi też...zmierzam do tego, że bohaterka zachowała się przynajmniej równie niegodnie i nie ma sensu jej usprawiedliwiać, słabym zachowaniem autora.

przez Candy14 17 mar 2014, 18:47
jetodik, a z tym sie zgadzam. Jednak jak juz sie mleko wylalo autor powinien miec odrobine godnosci

przez Variable 17 mar 2014, 18:49
A wy dalej smęcicie ten nudny temat :P
Variable

przez Kalebx3 17 mar 2014, 19:11
A wy dalej smęcicie ten nudny temat

wcale nie nudny , cierpiętniczy . Nie chciałbym być teraz na miejscu Sokołowa.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez elo 17 mar 2014, 19:22
w ogole przeraza mnie fakt ze koles twierdzi ze go kiedys tam kochala tylko po tym ze dawala sie przytulac i calowac :hide:
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY