Byłem z nią rok zostawiła mnie dla faceta, którego zna tyd

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Sokolov 15 mar 2014, 19:11
Ten marzec miał być wyjątkowy. Minął rok od czasu bycia w związku z moją ukochaną. Z żadną wcześniej dziewczyną tak swobodnie się nie czułem, żadnej tak nie ufałem i na żadnej tak mi nie zależało. Dogadywaliśmy się wspaniale, nadawaliśmy na jednej fali. Pasowaliśmy do siebie. Jeszcze parę dni temu słyszałem od dziewczyny jak bardzo mnie kocha. Nic nie wskazywało na dramat, który mnie spotkał.
Od początku tego tygodnia dziewczyna była jakaś nieobecna, nie miała zbyt wielkiej ochoty na czułości, czy seks. Coś było na rzeczy.
Przyznała mi wczoraj, że 2 tygodnie temu napisała do jakiegoś chłopaka na gg. Był on z tego miasta co my. Pisali ze sobą, a że dawało im to przyjemność, postanowili się z sobą spotkać. Wtedy doszło między nimi do pocałunku. Widzieli się w ubiegłą sobotę i niedzielę.
Dziewczyna żałowała, że do tego doszło. Zapewniała, że więcej się to nie powtórzy i zerwie wszelki kontakt z tym chłopakiem.
Dzisiaj miała spotkać się z koleżanką i wieczorem przyjść do mnie, aby spędzić ze mną noc. Rano zaś miała ponownie zobaczyć się ze swą koleżanką. Koło godziny 15 otrzymałem od niej smsa "nie robimy nocki, musimy pogadać, przepraszam Cię". Spodziewałem się, że chce ze mną zerwać. Zadzwoniłem do jej koleżanki, tej z którą się dzisiaj widziała. Dowiedziałem się, że faktycznie dzisiaj się spotkały, ale tylko do godziny 12. A na jutro nie są umówione. Stało się więc jasne, że dziewczyna oszukała mnie. Potajemnie spotkała się z tym chłopakiem, a w dodatku ma zamiar zrobić to w dniu jutrzejszym. Koleżanka oświadczyła, że moja dziewczyna nadal chce być ze mną, bo tak mówiła jej na dzisiejszym ich spotkaniu. Parę godzin później gdy ponownie skontaktowałem się z ową koleżanką, ta wyznała mi, że moja dziewczyna napisała jej na gg, że ze mną to koniec, a chce być z tym nowym chłopakiem.

Piszę tego posta, bo jest mi przykro. Dziewczyna, z którą byłem rok, zostawiła mnie dla kogoś, kogo widziała 3 razy. Nie rozumiem jej decyzji, nie rozumiem jej postępowania i tego jak to możliwe, że dziewczyna której tak mocno zależy, nagle w ciągu paru dni potrafi zmienić swe uczucia.

Nie wiem co robić, jak ją odzyskać.
Ostatnio edytowano 15 mar 2014, 20:46 przez Śmiercionauta, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przeniesiono z uwagi na tematykę.

przez khaleesi 15 mar 2014, 19:18
Sokolov, chora kobieta skoro zostawia swojego faceta który ją kocha dla kogoś kto może się okazać draniem. :shock:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez bittersweet 15 mar 2014, 19:23
Sokolov, jej uczucie do Ciebie było płytkie albo się skończyło, skoro rezygnuje z niego na rzecz przygodnego kolesia. Zdarza się i to czesto, poboli i przestanie. Widocznie wcale tak nie pasowaliście do siebie, jak Ci sie zdawało.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Candy14 15 mar 2014, 19:28
Nie wiem co robić, jak ją odzyskać.

Nic. P co Ci ktos kto Toba wzgardzil po tygodniu znajomosci z jakims kolesiem :roll:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez khaleesi 15 mar 2014, 20:08
Candy14, dokładnie. Takie kobiety to ******************** Gdzie tacy ludzie sie rodzą. :shock: Sokolov, nie odzyskuj tego czegoś bo to człowiekiem nie mozna nazwać.

-- 15 mar 2014, 20:10 --

bittersweet napisał(a):Sokolov, jej uczucie do Ciebie było płytkie albo się skończyło, skoro rezygnuje z niego na rzecz przygodnego kolesia.

Dokładnie. W głowie się nie mieści. :shock:
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

przez Sokolov 15 mar 2014, 20:41
Nie wiem co się stało. Dziewczyna sama mnie całowała, przytulała, kochała mnie a tu nagle coś takiego.

przez khaleesi 15 mar 2014, 20:45
Sokolov, bo to jest HIPOKRYZJA. kurde ok jak się zauroczyła to powinna wykazac rozsądek ale widać, że nią rządzi dół nie głowa i co Ty chcesz za nia latać teraz i ją odzyskiwać? Nie ma kogo.
Mistrz Avatara

przez Sokolov 15 mar 2014, 20:46
Mnie to zastanawia jak to możliwe, że ma mnie gdzieś. Jeszcze tydzień temu sama mówiła, że chce ze mną w sobotę spędzić noc, że mi na niej zależy, parę dni temu wysyłała smsy o treści kocham cię. Ja tego nie rozumiem, jak to możliwe. Jak powinienem się zachować.
facetpo20 jest teraz online Zgłoś do moderatora Edytuj lub usuń tę wiadomość

przez khaleesi 15 mar 2014, 20:48
Sokolov, jak powinieneś sie zachować? Rozsądnie olać ją :roll:
Mistrz Avatara

przez Sokolov 15 mar 2014, 20:53
Ale ja chcę aby do mnie wróciła. Chcę aby przypomniała sobie co do mnie czuła.

przez khaleesi 15 mar 2014, 20:55
Sokolov, ale po co Ci ona potrzebna? :bezradny:
Mistrz Avatara

przez Sokolov 15 mar 2014, 21:05
Nie wiem co się z nią stało. Była wierna, oddana i takie coś zrobiła.

przez Bukowski 15 mar 2014, 21:10
Sokolov napisał(a):Nie wiem co się z nią stało. Była wierna, oddana i takie coś zrobiła.

widać jednak nie, no cóż. odpocznij sobie od kobiet, taka moja rada.
Bukowski

przez Candy14 15 mar 2014, 21:20
Chcę aby przypomniała sobie co do mnie czuła.

chyba niewiele skoro wystarczyl tydzien
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Sortuj wg