nawet najtwardsi mają chwile, kiedy potrzebują klęknąć

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Zupapomidorowa 06 mar 2014, 22:56
ladywind, tak to sobie tłumaczę. Generalnie ciężka sprawa. Jak się dowiedziałam o jego skłonnościach to przeżyłam jakiś koszmar. Widocznie mało tolerancyjna jestem.
Dawniej Luktar

przez ladywind 06 mar 2014, 22:59
Luktar, raczej w porę się opamiętałaś.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Zupapomidorowa 06 mar 2014, 23:05
ladywind, ale wybrałam sobie destrukcyjny unik. A może w środku zdradliwa bestia we mnie siedzi i znalazła dogodny moment. :bezradny:
Dawniej Luktar

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ladywind 06 mar 2014, 23:09
Luktar, jesli zdarzyło Ci sie to jeden raz, a teraz Cie do takich rzeczy nie ciągnie, to raczej było postawienie kropki nad i nad i tak chorym związkiem. Ale tu sama musisz sobie odpowiedziec.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Artemizja 06 mar 2014, 23:35
ladywind napisał(a):
Candy14 napisał(a):No jasne... nie kumplowalabym sie raczej z notorycznym bzykczem ale z kims komu zdarzylo sie raz owszem. Nie przestal byc moim dobrym kumplem o ile wobec mnie bylby w porzadku. Kazdemu zdarza sie robic rzeczy glupie i podle

Dziwne że mówi to osoba, która ciągle się mnie przyczepia na łamach forum posądzajac o jakies seksulane przygody z forumowiczami, których to nigdy nie miałam 8)

Jeszcze jedna tego typu prowokacja do kłótni, a zarobisz ostrzeżenie. Cierpliwość Ekipy już się skończyła.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez ladywind 06 mar 2014, 23:36
Nefertari, czyli uzytkowniczka Candy14 moze ciagle mnie tracac tak? a ja mam grzecznie tego słuchac?

przez zujzuj 06 mar 2014, 23:37
Podziwiam was...za ten spokój. Jak przeczytałem pierwszy post to sie tylko zdenerwowałem i chciałem zapytać po co maciewawa to wkleja...Bo on wcześniej pisał jak typowy NLP-owiec. Jednak na pytania raczej nie odpowiada...no ale jak sie okazało że to wszystko wklejone z innego forum to już odlot...Niestety panie i panowie ale to jest właśnie NLP i podrywacze z tego klubu...czyli pusty bęben....Ja jestem jednak ciekaw po co to zostało wklejone tutaj na forum. Bo myślę że był konkretny powód...Maciey. Jak już wszystko jasne to może napisz. To jest jakiś trening? Czy może zarzucasz sieci na kogos z forum i chciałeś zagrać takiego cierpiącego drania w tanim hollywodzkim stylu..."Podrywacze" lubią takie akcje. One działają...albo zgrywają tez że szukają prawdziwej miłości, bo przygodne znajomości im sie znudziły...itd..itp...

przez Artemizja 06 mar 2014, 23:41
ladywind, nie będziesz więcej nakręcać afer. Candy Cię nie zaczepiła tylko Ty Ją. Powiedziałam i zdania nie zamierzam zmieniać. Przy następnej personalnej wycieczce w stosunku do jakiegokolwiek Usera dostajesz osta, a w przypadku braku reakcji trwałego bana. Wybór należy do Ciebie. Dyskusję uważam za zakończoną i proszę, żebyś nie robiła tu off-topa.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez magnolia84 06 mar 2014, 23:43
zujzuj napisał(a):Podziwiam was...za ten spokój. Jak przeczytałem pierwszy post to sie tylko zdenerwowałem i chciałem zapytać po co maciewawa to wkleja...Bo on wcześniej pisał jak typowy NLP-owiec. Jednak na pytania raczej nie odpowiada...no ale jak sie okazało że to wszystko wklejone z innego forum to już odlot...Niestety panie i panowie ale to jest właśnie NLP i podrywacze z tego klubu...czyli pusty bęben....Ja jestem jednak ciekaw po co to zostało wklejone tutaj na forum. Bo myślę że był konkretny powód...Maciey. Jak już wszystko jasne to może napisz. To jest jakiś trening? Czy może zarzucasz sieci na kogos z forum i chciałeś zagrać takiego cierpiącego drania w tanim hollywodzkim stylu..."Podrywacze" lubią takie akcje. One działają...albo zgrywają tez że szukają prawdziwej miłości, bo przygodne znajomości im sie znudziły...itd..itp...

:shock:
magnolia84

przez zujzuj 06 mar 2014, 23:48
??? Kobiety tego nie lubią? Nie lubią pocieszać cierpiącego co myśli tylko o straconej miłości...drania który sie nawrócił ale jednak za póżno? ...Czy o coś innego chodzi z tą buzką?

przez Candy14 06 mar 2014, 23:49
Nie lubią pocieszać cierpiącego co myśli tylko o straconej miłości...

:shock: po cholere komu facet co mysli o kims innym
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez zujzuj 06 mar 2014, 23:53
Candy14 napisał(a):
Nie lubią pocieszać cierpiącego co myśli tylko o straconej miłości...

:shock: po cholere komu facet co mysli o kims innym

nie miałem na myśli związku, ani małżeństwa... Poza tym Maciey miał wtedy 25 lat:)...więc wiesz to już stara sprawa.

przez magnolia84 06 mar 2014, 23:54
naprawdę zaczynam się bać tego forum :D
magnolia84

przez Candy14 06 mar 2014, 23:57
zujzuj, aaaa... no ok :D Ja tam srednio lubie pocieszac facetow po zawiedzionych milosciach..w zasadzie tego nie robie..czasami pozwalam sie wygadac
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Sortuj wg