student i matka

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

student i matka

przez Ellwe 02 mar 2014, 00:34
Terapia na pewno by nie zaszkodzila.
Probowales pirozmawiac z mama ale tak calkiem spokojnie?
W kazdym razie sytuacja w ktorej sie znajdujesz jest niezdrowa, nawet patologiczna powiedzialabym. Zdecydowanie ,,dawanie kary'' kojarzy mi sie za czadasami podstawowki.
Jesli kategorycznie nie odetniesz pepowiny to skonczysz jako stary kawaler pod opieka zaborczej matki.
I was looking for a breath of a life
A little touch of heavenly light
But all the choirs in my head sang, no oh oh oh

Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

student i matka

przez Arni93 02 mar 2014, 00:39
dziękuje wszystkim za wspólną dyskusje :) pomogło mi to znacznie.
A doradco nerwica znajdź mi kogoś z Bolesławca.

student i matka

przez kaja123 02 mar 2014, 11:20
Arni93 napisał(a):zastanawiam się czy nie zapisać mojej rodziny na terapie rodzinną u psychologa

zapisać rodzinę można tylko czy rodzina będzie chciała? Bo żeby brać udział w terapii trzeba najpierw chcieć. Ty chcesz wiec zapisz się sam, zacznij od siebie, bo na swoje zmiany masz wpływ. Mamy nie zmienisz ani innych członków rodziny. Zawalcz o siebie. Powodzenia :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

student i matka

przez Arni93 02 mar 2014, 12:52
chciałem z matką o tym pogadać ale dalej na mnie focha ma ...

student i matka

przez MamSwojePoglady 02 mar 2014, 14:48
Arni93, Szczerze to nie wiem, kto jest mniej dojrzały w tej rodzinie, Ty który dajesz sobą pomiatać, czy matka, która wali fochy jak nastolatka? Szczera rozmowa to jedyna opcja jaką tu na początku widzę, bo tak jak powiedziała kaja123, zapisać na terapię możesz, ale jeśli nie będzie chęci ze strony Twojej rodziny nic nie zdziałasz. Ja bym tu radziła samemu wybrać się do psychologa i uczyć się jak radzić sobie w takich sytuacjach.

student i matka

przez agusiaww 02 mar 2014, 23:41
Moze masz kary bo zaczales sie stawiac. W sumie nic o tym nie piszesz. Tylko ze matka zła i daje kary na granie. A Ty nie masz swojego pokoju? Porozmawiaj z matka i powiedz mamo nie pije. nie pale. itd to sobie moge pograc. Jestem juz duzy i wiem co to przemoc ale nie przenosze tego na dom i moje kontakty z ludzmi, tylko to jest zabawa. Chyba nie grasz w gry jakies sadystyczne, tylko np typu strzelanki, przygodowe. Matke tez trzeba zrozumiec maz poza Pl a ona sama probuje Was wychowac, do tego chora. Ale bez przesady, natomiast to ze sprztasz niedokladnie, to coz kazdy facet tak ma. Biedny my mamy zycie kobiety :mrgreen:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

student i matka

przez Saruś 17 mar 2014, 18:10
To też strzel sobie na nią focha, ona strzela bo Cię to rusza.
Trzymaj konsolę u siebie w pokoju, pokój zamykaj.

student i matka

przez 1234qwerty 17 mar 2014, 18:16
Tylko nie bardzo rozumiem jak to działa. Mama da Ci karę i co z tego? Nie możesz tego po prostu olać?
W końcu jej się znudzi, jak ona się nie odzywa, to Ty też się nie odzywaj. Najlepiej chyba po prostu to ignorować. Może się wtedy nauczy.

Sortuj wg