Czujecie się na siłach zakładać rodziny?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez carlosbueno 11 mar 2014, 20:15
Ja też za dużo nie podróżowałem byłem na Bałkanach(Bośnia, Albania, Chorwacja, Czarnogóra) na objazdówce, czyli wszystko za szybko było, choć i tak lepiej niż jak byłem na Fuertaventurze gdzie to było typowe all inclusive, mało zwiedzania tylko picie, żarcie, słońce i morze czyli nudy, które mogę mieć każdego lata w Polsce. Teraz póki co myślę o tym żeby pojechać do Rumunii, albo Gruzji, Armenii choć to mało prawdopodobne.
Największy Forumowy Maruda

przez monk.2000 11 mar 2014, 20:29
carlosbueno, jedź i zrób jakieś badanie socjologiczne. Potem będziesz miał ciekawsze wpisy na forum.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez SmutnaTęcza 11 mar 2014, 20:32
carlosbueno, też bym do Rumunii pojechała :time: Pozwiedzać, bo nie znoszę jakiegoś tam leżenia plackiem na plaży czy gdzieś.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez carlosbueno 11 mar 2014, 20:38
Aurora92 napisał(a):carlosbueno, też bym do Rumunii pojechała :time: Pozwiedzać, bo nie znoszę jakiegoś tam leżenia plackiem na plaży czy gdzieś.

Kiedyś jak miałem trochę więcej gotówki to nawet planowałem wyjazd tam. Najlepiej Transylwania ale i tez Karpaty czy Bukowina. Plaże w ogle mnie nie interesują bo wychowany nad morzem jestem, góry i dzikie krajobrazy plus miejsca nietknięte cywilizacją to jest dużo ciekawsze . :mrgreen:

przez SmutnaTęcza 11 mar 2014, 20:41
carlosbueno napisał(a):Najlepiej Transylwania ale i tez Karpaty czy Bukowina.

Właśnie tam chciałabym pojechać.

przez wiejskifilozof 11 mar 2014, 21:50
Nie ja, nie czuję się na siłach.Nie przemawiają do mnie słowa w stylu,każdy może.Ja nie.

przez Tiber_Septim 12 mar 2014, 00:22
carlosbueno napisał(a):
Aurora92 napisał(a):carlosbueno, też bym do Rumunii pojechała :time: Pozwiedzać, bo nie znoszę jakiegoś tam leżenia plackiem na plaży czy gdzieś.

Kiedyś jak miałem trochę więcej gotówki to nawet planowałem wyjazd tam. Najlepiej Transylwania ale i tez Karpaty czy Bukowina. Plaże w ogle mnie nie interesują bo wychowany nad morzem jestem, góry i dzikie krajobrazy plus miejsca nietknięte cywilizacją to jest dużo ciekawsze . :mrgreen:

Jestem zakochany w górach :) Szczególnie w Karkonoszach, chociaż ostatni raz byłem tam wiele lat temu... Góry są piękne, morze natomiast wydaje mi się monotonne. Ale jest pewne szczególne miejsce które chciałbym odwiedzić jak najszybciej, a jest nim... Prypeć :D Chcę na własne oczy zobaczyć ten klimat rodem z survival horrorów, zanim cała Zona zostanie do końca rozszabrowana i zarośnie gęstym lasem. Czasem są nawet organizowane wycieczki (oczywiście przez pasjonatów, nie przez oficjalnie działające biura podroży) i na taki właśnie zorganizowany wypad chciałbym pojechać.

przez cyklopka 28 mar 2014, 00:41
Jechać do Prypeci
Rodzić zmutowane dzieci

No to mój plan roboczy w tym temacie :twisted:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

przez eurydyka1 28 mar 2014, 00:48
Hahahahah...nie.

(Ale skrycie o tym marzę. Mąż, dzieci-wiem, takie mainstreamowe, a jednak...)

przez carlosbueno 31 mar 2014, 21:04
eurydyka1 napisał(a):Hahahahah...nie.

(Ale skrycie o tym marzę. Mąż, dzieci-wiem, takie mainstreamowe, a jednak...)

Jeszcze trochę a posiadanie dzieci i męża, żony nie będzie mainstreamowe a mocno offowe, bo młode pokolenie się do żeniaczki i rozmnażania nie garnie, a i państwo polskie temu nie sprzyja. Mnie często dziwi a i wielu innych też dziś że ktoś w wieku 22-24 lat bierze ślub a to przecież powinno być normalne i do niedawna tak było traktowane, a dziś zwłaszcza w środowiskach wielkomiejskich ślub i dziecko przed 25-tką to jakaś anomalia, wpadka, głupota, bo nie szybciej niż koło 30-tki takie sprawy.

przez Perplessa 31 mar 2014, 21:27
Ja zaczelam miec depresje odkad wyszlam za maz i zamieszkalam daleko od calego mojego dotychczasowego swiata. Zaraz potem pierwszy porod ( dzieco urodzilo sie martwe), ktory zapoczatkowal wszelkie mozliwe fobie i rzecz jasna ataki paniki. Ale,ze mialam depresje i ataki paniki nie wiedzialam przez dobre 8 lat, nie wiedzialam,ze to co czulam bylo choroba. Potem jeszcze urodzily mi sie trzy wspaniale istoty, kazda z nich w szczegolnym momencie zycia i kazda z nich pomogla mi w pracy nad moimi dolegliwosciami. Nie bylo latwo ale wiem,ze macierzynstwo pomoglo mi bardzo. dzieci byly czesto motorem do dzialania, do niepoddawania sie. Kiedy nie mialam sily by zrobic cos dla siebie, robilam to dla nich, bo chcialam by mialy radosna, zdrowa mame.Nie powinniscie bac sie przyszlosci, najwazniejsza jest dojrzalosc do zalozenia rodziny.
Jezeli ktos jest swiadomy wlasnych ograniczen to juz jest krok do przodu i to jest dobry kierunek zdrowienia. Jezeli z koeli ktos uwaza swoja chorobe za czesc siebie, nieodlaczna czesc siebie i wierzy, ze NIGDY z tego nie wyjdzie to rzeczywiscie moze lepiej by nie byl ciezarem dla innych dopoki nie zmieni zdania ;)

przez cyklopka 01 kwi 2014, 01:05
Ładnie napisane ^^

carlosbueno napisał(a):Mnie często dziwi a i wielu innych też dziś że ktoś w wieku 22-24 lat bierze ślub a to przecież powinno być normalne i do niedawna tak było traktowane,

W sumie jak by mnie ktoś chciał, kiedy byłam w tym wieku, to bym wychodziła :roll:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

przez Perplessa 01 kwi 2014, 08:21
[quote="cyklopka"]Ładnie napisane ^^

:smile:

przez Arhol 01 kwi 2014, 08:35
O..do Prypeci można kiedyś pojechać , chyba że Putin przejmie do tego czasu całą Ukrainę i będzie trza pozwolenia cara D: .
Co do zakładania rodziny,moje stanowisko niezmienne .
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Sortuj wg