Sex bez zobowiązań

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Sex bez zobowiązań

przez ladywind 26 lut 2014, 00:06
bittersweet napisał(a):
Odyn88 napisał(a):Staram się brać zycie takie jakim jest ale zawsze patrze na uczucia innych osob i przedewszystkim swoje.
Ja bym chciał poznać jej meża dowiedzieć się jaki to człowiek, postawić mu piwo i przeprosić.
:hide: to zły pomysł.. typka upokorzysz, myslisz że poda Ci rękę i podziękuje ? :shock: chcesz zwłasne sumienie uspokoic na jego koszt... Ty się poczujesz wtedy lepiej, a on -gorzej :roll:

Może myśli, że go ten mąż poklepie po ramieniu i powie choć przyjacielu, wypijemy razem piwo za nasze zdrowie :lol:
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Sex bez zobowiązań

przez Odyn88 26 lut 2014, 00:09
bittersweet napisał(a):
Odyn88 napisał(a):Staram się brać zycie takie jakim jest ale zawsze patrze na uczucia innych osob i przedewszystkim swoje.
Ja bym chciał poznać jej meża dowiedzieć się jaki to człowiek, postawić mu piwo i przeprosić.
:hide: to zły pomysł.. typka upokorzysz, myslisz że poda Ci rękę i podziękuje ? :shock: chcesz zwłasne sumienie uspokoic na jego koszt... Ty się poczujesz wtedy lepiej, a on -gorzej :roll:

Nie zrobie tego ale powinienem, prawda boli tyllko raz a kłamstwo cały czas :)
Jakby ktos uprawiał sex z moja zoną, nie wiedziałby o mnie, powiedziałby mi o tym i przeprosił postawiłbym mu piwo i podziekował.
Ostatnio edytowano 26 lut 2014, 00:12 przez Odyn88, łącznie edytowano 1 raz
"Mam w sobie trucizne, mam w sobie odtrutke"

Sex bez zobowiązań

przez Candy14 26 lut 2014, 00:11
Jakiego jesteś wyznania ?

Zadnego
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sex bez zobowiązań

przez Odyn88 26 lut 2014, 00:15
Candy14 napisał(a):

Zadnego

To nie mam sie do czego przyczepić tylko musze cię pochwalić :) Myslalem ze wylecisz z tekstem jestem katoliczką. hehe

Sex bez zobowiązań

przez ladywind 26 lut 2014, 00:18
Odyn88 napisał(a):
Candy14 napisał(a):

Zadnego

To nie mam sie do czego przyczepić tylko musze cię pochwalić :) Myslalem ze wylecisz z tekstem jestem katoliczką. hehe

Co nie uspraiwdliwia żeby komus przyprawiac rogi.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Sex bez zobowiązań

przez Candy14 26 lut 2014, 00:21
Ateisci maja rowniez zasady. Jedna z nich jest nie zdradzac i nie ruszac cudzego
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Sex bez zobowiązań

przez Odyn88 26 lut 2014, 00:28
Ale jakbyś była katoliczką to : " w samym upawianiu seksu czy to z uczuciem czy bez nie ma nic zlego i dziwnego" kolidowałoby z zasadami tej wiary:P

Dla jasnosci nie jestem ateistą tylko wierze ze jest coś lub ktoś kto stworzył to wszystko i nie dba o to i nie jest to zaden jezus, jego ojciec, mahomet czy budda
Teoria powstania swiata z bąbli próźniowych itp itd tez do mnie nie przemawia.

Sex bez zobowiązań

przez bittersweet 26 lut 2014, 00:31
Nie zrobie tego ale powinienem, prawda boli tyllko raz a kłamstwo cały czas :)
Naiwność z Ciebie przemawia, nic dziwnego że laska Cie wkręcała przez pół roku.. mocno wątpliwe, że on się niczego nie domyśla :roll: pewnie wyczuł jaką ma żonę, ale mu to nie przeszkadza, albo sam sie puszcza i dlatego oko przymyka, albo mu wygodnie nie reagowac itd - powodów może byc 100 :bezradny:
Istnieje teoretycznie mozliwośc, że jest całkowicie nieswiadomy, ale wtedy go raczej nic nie boli.

Jesli chcesz byc moralny, to powiedz tej dziewczynie że nie bedziesz się z nią spotykał, bo nie chcesz uczestniczyc w oszukiwaniu kogoś - tak zreszta powinno byc.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Sex bez zobowiązań

przez Candy14 26 lut 2014, 00:35
kolidowałoby z zasadami tej wiary:P

dlatego nie jestem katoliczka... lubie seks ;)

Sex bez zobowiązań

przez Odyn88 26 lut 2014, 00:36
Naiwnośc mówisz ? być moze jestem naiwny ale tworząc zwiazek nie doszukuje sie 2 dna nie węsze obłudy tylko ufam bo na tym opieram związkek, i sam z doświadczenia wiem ze jezeli ktos mnie okłamuje to boli mnie to bardziej i dłuzej niz jak mi wyjawi prawde :)
I gdzies tu przeczytałem ze jak ma się fajna panne to trzeba jej pilnować co za bzdury....
Trzeba znaleść piękna panne która bedzie ci wierna a nie przylazic po robocie pilnowac jej jak psa bo tak sie poczuje.
Ja nie jestem panem zeby pilnować.

Sex bez zobowiązań

przez cyklopka 26 lut 2014, 00:43
Nie no, bardzo ciekawy przypadek. Kolega ma wątpliwości, co do swojego zachowania/postawy, więc zamiast zmienić postępowanie, chce zmienić przekonania, a my mu mamy pomóc.

Akurat ja nie jestem fanką zmieniania przekonań zależnie od sytuacji, tak że, no cóż, nie pomogę.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Sex bez zobowiązań

przez Odyn88 26 lut 2014, 00:48
Vi vi napisał(a):Nie no, bardzo ciekawy przypadek. Kolega ma wątpliwości, co do swojego zachowania/postawy, więc zamiast zmienić postępowanie, chce zmienić przekonania, a my mu mamy pomóc.

Akurat ja nie jestem fanką zmieniania przekonań zależnie od sytuacji, tak że, no cóż, nie pomogę.

Dziękuje :)

Sex bez zobowiązań

przez bittersweet 26 lut 2014, 00:56
Naiwnośc mówisz ? być moze jestem naiwny ale tworząc zwiazek nie doszukuje sie 2 dna nie węsze obłudy tylko ufam bo na tym opieram związkek, i sam z doświadczenia wiem ze jezeli ktos mnie okłamuje to boli mnie to bardziej i dłuzej niz jak mi wyjawi prawde :)
Jeśli chcesz życ prawdą, to nie wiem skad się wzięły te rozterki czy mozna walic mezatkę, czy moze jednak nie.. dla wielbiciela szczerości i zaufania sprawa byłaby jasna od razu :roll:
A co do uswiadamiania kogoś w imię moralności , że jego żona go zdradza, to odnowe moralną radze zacząc od siebie, zamiast innych naprawiac, naprostowywac i oswiecać.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Sex bez zobowiązań

przez wiejskifilozof 26 lut 2014, 11:30
Tylko ci, co są kryształowo moralni mają prawo innych pouczać.

Sortuj wg