Sex bez zobowiązań

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Sex bez zobowiązań

przez comatom 25 lut 2014, 21:13
przestancie juz....jak kobieta miała kilku czy kilkunastu partnerów to juz dziwka szmata itp...jak facet posuwał kilkaset to nikt sie nie oburza...
kobiety zdradzaja tak samo jak faceci....50/50% :hide:
Ostatnio edytowano 25 lut 2014, 21:14 przez comatom, łącznie edytowano 1 raz
comatom

Sex bez zobowiązań

przez Reiben 25 lut 2014, 21:13

Obrazek
Reiben

Sex bez zobowiązań

przez alicja_31 25 lut 2014, 21:16
Ellwe, a gdyby wyskok pozostał Twoją słodką tajemnicą? A nie masz tak, że jak Cię jara ktoś, to masz fajniejszy sex z mężem?? Bo ja tak mam...niby kocham się z mężem, ale myślami jestem gdzie indziej - czy to już zdrada? chyba trochę tak, choć nie fizyczna, ale cieszy! i nie mam w sumie wyrzutów sumienia, chociaż czasem przeszkadza, bo zastanawiam się, czy nie powinnam być gdzie indziej z kimś innym

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sex bez zobowiązań

przez wiejskifilozof 25 lut 2014, 21:17
comatom napisał(a):przestancie juz....jak kobieta miała kilku czy kilkunastu partnerów to juz dziwka szmata itp...jak facet posuwał kilkaset to nikt sie nie oburza...

Polski konserwatyzm, ot co :(

Sex bez zobowiązań

przez Reiben 25 lut 2014, 21:19
Jak facet posuwał kilkaset to jest piłkarzem albo raperem ;p ...chociaż w sumie do niedawna wystarczyło w Polsce żeby był murzynem :>
Reiben

Sex bez zobowiązań

przez comatom 25 lut 2014, 21:20
detektywmonk, zwykłe zakłamanie- jakby kazdy wiazał sie z samymi dziewicami...
comatom

Sex bez zobowiązań

przez Candy14 25 lut 2014, 21:23
alicja, mysle ze takie pragnienia wystepuja kiedy ma sie nie wiem..nudny, kiepski seks z partnerem...albo szwankuje cos innego w malzenstwie. Przez ostatnich 5 lat nawet nie pomyslalam o seksie z kims innym a przedtem pomyslec mi sie zdarzalo

przestancie juz....jak kobieta miała kilku czy kilkunastu partnerów to juz dziwka szmata itp...jak facet posuwał kilkaset to nikt sie nie oburza...

comatom, nie bardzo rozmiem co ma ilosc partnerow do zdrady?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Sex bez zobowiązań

przez comatom 25 lut 2014, 21:27
zdrady zdarzaja sie bardzo ....ciekawe jaki jest procent małzenstw ,zwiazków gdzie nie doszło do zdrady...10 moze 20% :twisted:

-- 25 lut 2014, 21:28 --

:oops:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
comatom

Sex bez zobowiązań

przez alicja_31 25 lut 2014, 21:29
Candy14, znam siebie od paru lat :mrgreen: i obawiam się, że problem jest jednak we mnie... rozprawiałam na ten temat na psychoterapii i z tej psychoterapii również przez ten temat zrezygnowałam, bo prostu nie potrafiłam się przyznać kobiecie do swoich potrzeb i fantazji.

Sex bez zobowiązań

przez comatom 25 lut 2014, 21:36
:twisted:
comatom

Sex bez zobowiązań

przez Candy14 25 lut 2014, 21:37
alicja_31, szkoda moze byscie dokopaly sie do zrodla
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Sex bez zobowiązań

przez alicja_31 25 lut 2014, 21:44
Candy14, też czasem żałuję, ale po pierwsze - czas, po drugie - bałam się odrzucenia, jak mnie lepiej pozna, bo po trzecie - była dużo starsza ode mnie i taka za bardzo wartościująca i w ogóle coś nie zagrało :-|

Sex bez zobowiązań

przez agusiaww 25 lut 2014, 21:51
Jak ktoś ma rzeczywiste zasady moralne, to sie nie zadaje z mezatkami. Natomiast widac ze owa mezatka tez widocznie niedopieszczona, skoro szuka seksu na boku. Jak czytam takie posty to naprawde dziwie sie ludziom po co to piszą. Niby im przeszkadza, niby maja zasady ale kontynuuja. Tzn. wiadomo powiedziec trudniej gorzej zrobic, ale cale to pisanie ze zasady moralne ze to i tamto to samomydlenie oczu. Osobiscie gdbym sie dowiedziała, że moj facet krecił na boku z mezatka dla mnie facet byłby juz skreslony, uwazam to jak ze zdrada, zdradzi raz 90% popelnia recydywe, a jak komus nie przeszkadza ze spi z mezatka to jak kobieta moze myslec pozniej o powaznym zwiazku z takim facetem? Beda malzenstwem, tez poleci na bok..dla seksu bo przeciez seks stanowi centrum swiata faceta :mrgreen:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Sex bez zobowiązań

przez comatom 25 lut 2014, 22:14
:evil:
comatom

Sortuj wg