Sex bez zobowiązań

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Sex bez zobowiązań

przez bittersweet 25 lut 2014, 16:12
Według mnie jest to tylko i wyłącznie jej problem ze zdradza męża i ma kurewskie geny we krwi ..
macieywwa, a po co spotykac sie z kobieta, o której ma się tak niskie zdanie ? rozumiem, jesli w grę wchodzi uczucie typu : chciałbym przestac sie z nia widywac, ale się zaangazowałem i nie potrafie sobie tego odmówić.... ale w innym przypadku po co ? mozna się seksic z kims uczciwym :idea:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Sex bez zobowiązań

przez macieywwa 25 lut 2014, 16:23
bittersweet napisał(a):
Według mnie jest to tylko i wyłącznie jej problem ze zdradza męża i ma kurewskie geny we krwi ..
macieywwa, a po co spotykac sie z kobieta, o której ma się tak niskie zdanie ? rozumiem, jesli w grę wchodzi uczucie typu : chciałbym przestac sie z nia widywac, ale się zaangazowałem i nie potrafie sobie tego odmówić.... ale w innym przypadku po co ? mozna się seksic z kims uczciwym :idea:

Na samym początku takiej znajomości należy zadac sobie pytanie..Czego chce,oczekuje od takiego układu...Jesli tylko sexu to czy dam rade nie angażować się uczuciowo..Jeśli stałego zwiazku to odpowiedz jest jednoznaczna..next pliss :D
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

Sex bez zobowiązań

przez Odyn88 25 lut 2014, 17:00
Tylko mi nie mówcie ze mam czuć wyrzuty sumienia z tego powodu ze kochałem się z nią 5 miesiecy nie wiedząc o tym ze ma męża ... waliłem ją raz przedwczoraj i tylko dlatego mam wyrzuty i mam kryzys moralny, coś mi podpowiadało zebym ja walił dalej ale nie bede tego robił.
"Mam w sobie trucizne, mam w sobie odtrutke"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sex bez zobowiązań

przez khaleesi 25 lut 2014, 17:06
Odyn88 napisał(a):Tylko mi nie mówcie ze mam czuć wyrzuty sumienia z tego powodu ze kochałem się z nią 5 miesiecy nie wiedząc o tym ze ma męża ... waliłem ją raz przedwczoraj i tylko dlatego mam wyrzuty i mam kryzys moralny, coś mi podpowiadało zebym ja walił dalej ale nie bede tego robił.

Obrazek Nie no szok, aż mnie zamurowało.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Sex bez zobowiązań

przez macieywwa 25 lut 2014, 17:16
Odyn88, Sadze ze zakochałeś sie, po tych 5 miesiącach żyjąc w nieświadomości..a teraz wiadomosc ze jednak wybranka serca jest zaobrączkowana ryje Ci beret ta cała sytuacja...

Sex bez zobowiązań

przez Ellwe 25 lut 2014, 17:35
Tylko mi nie mówcie ze mam czuć wyrzuty sumienia z tego powodu ze kochałem się z nią 5 miesiecy nie wiedząc o tym ze ma męża ... waliłem ją raz przedwczoraj i tylko dlatego mam wyrzuty i mam kryzys moralny, coś mi podpowiadało zebym ja walił dalej ale nie bede tego robił.

Zauważyłeś, że napisałeś ,,kochałem się z nią" pisząc o czasie przeszłym kiedy nie wiedziałeś, że ma męża, a teraz piszesz ,,waliłem ją" - tym samym ją uprzedmiotawiasz, tak jakbyś nie chciał się przyznać, że dla ciebie to coś więcej niż ,,walenie". :twisted: ale to tylko takie spostrzeżenie.
I was looking for a breath of a life
A little touch of heavenly light
But all the choirs in my head sang, no oh oh oh

Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

Sex bez zobowiązań

przez macieywwa 25 lut 2014, 17:59
dodam jeszcze od siebie...zapewne masz mocno urażone męskie ego ze dałeś robić się w hooja przez 5 miesięcy, wylano Ci na łeb kubeł pomyj, zawiodłeś się dlatego tez w obecnej sytuacji już nie kochasz sie z nia tylko,walisz" ...

Sex bez zobowiązań

przez Arhol 25 lut 2014, 18:04
To ja dodam od siebie w formie obrazkowej jak to teraz wygląda
Obrazek

i moje pytanie,kiedy tutejsza jałowa dyskusja się zakończy D: ?
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Sex bez zobowiązań

przez essprit 25 lut 2014, 18:10
A mnie dziwi jedno - każdy (lub prawie każdy) pisze o moralności, zasadach ... a używacie takiego języka, że aż dech zapiera.

Kobiety nie znacie, a nazywacie ją w bardzo wulgarny sposób.
A może ona poinformowała męża ? A może ona ma taki układ z mężem, że każdy z nich ma jakiegoś kochanka ? A może wcale nie współżyją ?

I uwielbiam, standardowy wątek - kobieta która lubi sex od razu nosi miano kurwy.

A do autora, wiesz ... śmieszne trochę to.
Możesz się poczuć zdradzony ... ale żeby ubliżać tak osobie, z którą świetnie Ci się żyło przez parę miesięcy ?
Opisywać współżycie w tak wulgarny sposób ? A przecież prawisz coś o kręgosłupie moralnym .... a to chyba nijak się ma do tego, w JAKI sposób piszesz o drugim CZŁOWIEKU. No jak widzę każdy ma swoją definicję moralności ;)

Sex bez zobowiązań

przez Ellwe 25 lut 2014, 18:14
Możesz się poczuć zdradzony ... ale żeby ubliżać tak osobie, z którą świetnie Ci się żyło przez parę miesięcy ?
Opisywać współżycie w tak wulgarny sposób ?
:brawo:

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

Sex bez zobowiązań

przez Odyn88 25 lut 2014, 18:27
essprit napisał(a):A mnie dziwi jedno - każdy (lub prawie każdy) pisze o moralności, zasadach ... a używacie takiego języka, że aż dech zapiera.

Kobiety nie znacie, a nazywacie ją w bardzo wulgarny sposób.
A może ona poinformowała męża ? A może ona ma taki układ z mężem, że każdy z nich ma jakiegoś kochanka ? A może wcale nie współżyją ?

I uwielbiam, standardowy wątek - kobieta która lubi sex od razu nosi miano kurwy.

A do autora, wiesz ... śmieszne trochę to.
Opisywać współżycie w tak wulgarny sposób ? A przecież prawisz coś o kręgosłupie moralnym .... a to chyba nijak się ma do tego, w JAKI sposób piszesz o drugim CZŁOWIEKU. No jak widzę każdy ma swoją definicję moralności ;)

Moze poinformowała męża ?!!! a mnie nie mogła przez 5 miesiecy ? Przezyłem kilka zawodów miłosnych i ale to jest przesada, zdradzony sie czułem. Jak ją kochałem to sie z nią kochałem a nie waliłem, walić ja waliłem 1 raz. DZIEWCZYNO ogarnij się..., jak w małżeństwie które ŚLUBUJE sobie miłość WIERNOŚĆ i wspolne zycie na dobre i na złe mozna wchodzić w układy... zero szacunku do siebie czegokolwiek... jak mam nazywać tą kobiete ? nieszczęśliwą mężatką która szuka szczęscia u innego, nie patrząc na to co on czuje ? mogła odrazu powiedziec słuchaj mój mąż jest słaby w łóżku jak chcesz mozesz mnie walić bez zobowiazań a nie kręcić mataczyć i owijać w bawełne, bawić sie emocjami.. Nie nazywam jej kur.. czy czymś podobnym, nazywam stosunek półciowy z który z nią odbyłem "waleniem" bo o kochaniu nie ma wogole mowy. Nigdy nie powiedziałem ze jest kur... szanuje kobiety ale nie taki zachowania....

-- 25 lut 2014, 17:33 --

Panie moderatorze potrzebuje takiej dyskusji, moze mnie panie umoralnia i przekonaja ze moja była postąpiła dobrze po uwczesnej konsultacji z mężem :D szkoda ze zapomniała o uczuciach innych haha zyskałem już to co chciałem, podjołem decyzje ale strasznie mnie ciekawi dlaczego kolezanki tak bronia tej kobiety która zdradzała męża i okłamywała mnie. Ciekawy jestem jakie powodki są zgodne z zdrowa moralnościa tych pań zeby dopuścic sie takich czynow. O to chodzi w dyskusji, aby była żywa, budziła nowe wątki i budowała napięcie.

Dziękuje pozdrawiam :D
"Mam w sobie trucizne, mam w sobie odtrutke"

Sex bez zobowiązań

przez Ellwe 25 lut 2014, 18:42
Jak ją kochałem to sie z nią kochałem a nie waliłem, walić ja waliłem 1 raz
:shock: to znaczy, ze wcześniej ją kochałeś i nagle bum i jej nie kochasz??? sorry, że się czepiam ale trochę inaczej pojmuję słowo ,,kochać"

Poza tym wydaje mi się, że napisałeś wcześniej, że nie łączył Cie z nią żaden kontakt emocjonalny tylko łóżko. Oj plączesz się w zeznaniach kolego;)

Nic dziwnego, że czujesz się zdradzony i masz całkowitą rację, że się wkurzasz.
Ja akurat doczepiłam się tylko tych dwóch słow:) Rozumiesz do czego piję?
Ostatnio edytowano 25 lut 2014, 18:45 przez Ellwe, łącznie edytowano 1 raz

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

Sex bez zobowiązań

przez khaleesi 25 lut 2014, 18:44
Ellwe, a może to tylko urazona męska duma?
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Sex bez zobowiązań

przez barsinister 25 lut 2014, 18:50
ten neofaszystowski nick to jest dla beki czy na serio?
Not poppy, nor mandragora,
Nor all the drowsy syrups of the world,
Shall ever medicine thee to that sweet sleep
Which thou ow'dst yesterday.

Sortuj wg