Sex bez zobowiązań

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Sex bez zobowiązań

przez Candy14 26 lut 2014, 16:19
Przez wzglad na szacunek do siebie? Po cholere mu resztki po kims kto w tym samym czasie uzywa
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Sex bez zobowiązań

przez khaleesi 26 lut 2014, 16:20
Przez wzglad na zasady? Nie wiem jak mozna tłumaczyć czemu ma nie iśc bzykać się z mężatka. Wydaje mi sie to oczywiste. :roll:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Sex bez zobowiązań

przez neon 26 lut 2014, 16:23
z jednej strony zasady, a z drugiej czułbym się tak, jakbym dotykał się z jej mężem penisami :d
nadmiar optymizmu obwieszcza zbliżającą sie rozpacz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sex bez zobowiązań

przez jetodik 26 lut 2014, 16:31
Candy

zależy od podejścia, to co robi nie musi się wykluczać z szacunkiem do siebie.

khaleesi,

ludzie mają różne zasady, zakładasz, że można mieć tylko takie jak Twoje?

jeśli traktować kobiete jak przedmiot, samochód na parkingu, który nie podejmuje za siebie decyzji i pojedzie niezależnie od tego kto kieruje, to faktycznie bierze coś nieswojego i postępuje niemoralnie.

ale jeśli kobieta ma swój rozum i tak podchodzimy do człowieka, to autor nie robi nic złego. jej umowa z innym facetem nie jest jego umową i autor może mieć czyste sumienie.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Sex bez zobowiązań

przez Candy14 26 lut 2014, 16:37
zależy od podejścia

ano .. pare lat temu lazilam na randki. Zonaci i w separacji odpadali u mnie w przedbiegach. Po cholere mi zonaty ktory musi dzielic czas na rodzine i mnie? Wymagam wyłacznosci na swoj czas. A w separacji? co to w ogole za twor? Odpoczynek od zony zeby pobzykac bez wyrzutow sumienia? Jezeli sie cos konczy to nie na chwile ale na zawsze
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Sex bez zobowiązań

przez jetodik 26 lut 2014, 16:47
no z takim podejściem Twoje odrzucanie żonatych było zrozumiałe i konsekwentne :)
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Sex bez zobowiązań

przez tosia_j 26 lut 2014, 17:16
Przeczytalam pierwszy post w tym watku. Na miejscu autora rzucilabym babe w cholere za samo oszukiwanie.
outsider

Sex bez zobowiązań

przez khaleesi 26 lut 2014, 17:17
tosia_j, dokładnie za to powinna już miec wypad :roll:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Sex bez zobowiązań

przez agusiaww 26 lut 2014, 18:35
Ja czytam ten wątek dla samej zabawy, wiele jest tu swietnych komentarzy, trafiajacych w sedno chociaz roznie ujetych. :lol:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Sex bez zobowiązań

przez ladywind 26 lut 2014, 19:00
neon napisał(a):z jednej strony zasady, a z drugiej czułbym się tak, jakbym dotykał się z jej mężem penisami :d

Podobnie bym odebrała takie cos w druga strone, ogólnie nie rozumiem takich rozwiazłych osób. Jeszcze u chadowców to normalka, ale bez tej choroby to conajmniej nie fair.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Sex bez zobowiązań

przez INTEL 1 26 lut 2014, 19:03
ladywind napisał(a): Jeszcze u chadowców to normalka, ale bez tej choroby to conajmniej nie fair.

:D :D :D :D tak więc zapraszam na spotkanie :D :D
...nie mam podpisu...

Sex bez zobowiązań

przez ladywind 26 lut 2014, 19:08
INTEL 1, no moze nie u wszystkich ;) Mam nadzieje, ze tego nie wziąłes bardzo do siebie ;)
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Sex bez zobowiązań

przez bittersweet 26 lut 2014, 19:13
neon napisał(a):z jednej strony zasady, a z drugiej czułbym się tak, jakbym dotykał się z jej mężem penisami :d
:lol: Spotyka sie ex-mąz i aktualny małzonek pewnej pani. Ex chce dogryźc aktualnemu i pyta - no jak jest z taka uzywaną ?
ten odpowiada - uzywana tylko na 10 cm, dalej nówka :mrgreen:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Sex bez zobowiązań

przez INTEL 1 26 lut 2014, 19:19
ladywind napisał(a):INTEL 1, no moze nie u wszystkich ;) Mam nadzieje, ze tego nie wziąłes bardzo do siebie ;)

Wziąłem to bardzo poważnie :D :D Moje zainteresowanie płcią przeciwną i kanonami urody jaka mnie pociąga jest wprost proporcjonalne do pułapu na jakim aktualnie szybuję :D

-- 26 lut 2014, 19:20 --

bittersweet napisał(a):
:lol: Spotyka sie ex-mąz i aktualny małzonek pewnej pani. Ex chce dogryźc aktualnemu i pyta - no jak jest z taka uzywaną ?
ten odpowiada - uzywana tylko na 10 cm, dalej nówka :mrgreen:

Przychodzi mąż do domu i przyłapuje żonę z fagasem.
Oczywiście zaczyna go lać, a żona na to:
"rogami go, rogami" !!
...nie mam podpisu...

Sortuj wg