Sex bez zobowiązań

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Sex bez zobowiązań

przez macieywwa 26 lut 2014, 11:43
detektywmonk napisał(a):Tylko ci, co są kryształowo moralni mają prawo innych pouczać.

Musze Cie Monku rozczarowac,Niestety tacy ludzie nie istnieją, i kolo sie zamyka
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

Sex bez zobowiązań

przez MalaMi1001 26 lut 2014, 11:55
Nie ma czegoś takiego jak kryształowa moralność. Moralność to odczucie subiektywne. Człowiekiem moralnym można nazwać kogoś kto ma jakieś zasady i żyje przestrzegając ich i nie robiąc wyjątków.

Sex bez zobowiązań

przez wiejskifilozof 26 lut 2014, 12:36
Czyli ten co zdradza żonę,ma prawo innych pouczać ?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sex bez zobowiązań

przez ekspert_abcZdrowie 26 lut 2014, 13:16
I podświadomie i świadomie szukam usprawiedliwienia, najgorsze jest to ze raz już tą granice przekroczyłem... i mi sie to podobało,ten sex bez zobowiazań. Jednocześnie wyrzuty jakie mi teraz towarzyszą chciałbym albo zlikwidować albo zmienić moja opinie odnośnie tej zasady aby uprawiac ten sex i nie czuć wyrzutów.

Odyn, takie zachowanie potwierdza tylko Twoją hipokryzję. Twoje zasady moralne są niespójne, dostosowujesz je „pod siebie”, aby Tobie było wygodnie, aby się przed samym sobą usprawiedliwić. Jeżeli uważasz, że w samym uprawianiu seksu, czy to z uczuciem, czy bez nie ma nic złego i dziwnego, to hulaj dusza! Proszę bardzo! Nie wiem, czego oczekujesz? Że forumowicze Ci przyklasną i napiszą: „Świetnie, jeśli kobieta chce uprawiać z Tobą seks, to korzystaj. Nie ma w tym nic złego, że zdradza męża i Ty uczestniczysz w tym kłamstwie.” Jeśli byłaby wolna i Ty jesteś wolny, OK. Decydujecie sami o sobie, nie krzywdząc innych po drodze.

Zgadzam się z Candy, że nawet osoby niewierzące mają zasady i trzymają się reguły, że nie sypia się z mężatką/żonatym. I tu nie chodzi nawet już o jakieś wzniosłe zasady moralne i wyznanie/religię, tylko o jakiś szacunek do samego siebie. Zwyczajnie w imię: „Nie rób innym tego, czego Ty sam byś nie chciał”. Podejrzewam, że nie chciałbyś w przyszłości być zdradzany przez swoją partnerkę/żonę.

Vi vi napisał(a):Nie no, bardzo ciekawy przypadek. Kolega ma wątpliwości, co do swojego zachowania/postawy, więc zamiast zmienić postępowanie, chce zmienić przekonania, a my mu mamy pomóc.
Akurat ja nie jestem fanką zmieniania przekonań zależnie od sytuacji, tak że, no cóż, nie pomogę.

Vi vi :brawo: Zgadzam się w 100%. „Skoro moje przekonania nie pasują do mojego postępowania/sytuacji, to raczej zmienię swoje zasady, tak by pasowały do mojego zachowania. I wtedy będzie się wszystko zgadzało. Przecież robię to, co deklaruję. Sypiam z mężatką, bo uważam, że sypianie z mężatką jest w porządku”. Jeśli tak, droga wolna. Nie wiem tylko, po co założyłeś ten wątek? By sprawdzić, ile znajdziesz zwolenników dla swojego sposobu myślenia? U im większej liczby forumowiczów znajdziesz aprobatę dla swoich czynów, tym mniejsze wyrzuty sumienia? Nie czaję…
Psycholog

Sex bez zobowiązań

przez Odyn88 26 lut 2014, 13:45
Psychologiczny oportunista, hipokryta :D
"Mam w sobie trucizne, mam w sobie odtrutke"

Sex bez zobowiązań

przez INTEL 1 26 lut 2014, 14:05
....aż trafisz na rogacza-buhaja . Wtedy rozterki moralne, psychologiczny oportunizm i hipokryzja przestaną mieć jakiekolwiek znaczenie w porównaniu z rozterkami typu "proteza ruchoma, mostek, a może implanty"? :D :D
...nie mam podpisu...

Sex bez zobowiązań

przez Kalebx3 26 lut 2014, 14:23
Aniele Boży, Stróżu mój,
do żony mojej steruj
na swej łódce z niebieskiego papieru
i powiedz jej, że kocham ją,,,

Aniele Boży Stróżu mój.
i powiedz jeszcze jej gdy wpadniesz czasem
,że dymać innych panien wek
i kiedy będę do tych innych szedł ,
weż przetrąć mi mój głupi łeb ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Sex bez zobowiązań

przez ekspert_abcZdrowie 26 lut 2014, 15:25
Kalebx3, dobre :great: :) Sam napisałeś?
Psycholog

Sex bez zobowiązań

przez khaleesi 26 lut 2014, 15:46
ekspert_abcZdrowie napisał(a):
Zgadzam się z Candy, że nawet osoby niewierzące mają zasady i trzymają się reguły, że nie sypia się z mężatką/żonatym. I tu nie chodzi nawet już o jakieś wzniosłe zasady moralne i wyznanie/religię, tylko o jakiś szacunek do samego siebie. Zwyczajnie w imię: „Nie rób innym tego, czego Ty sam byś nie chciał”. Podejrzewam, że nie chciałbyś w przyszłości być zdradzany przez swoją partnerkę/żonę.

Dokładnie. Ja nie wiem jak można być takim zimnym pozbawionym empatii by sobie iść do łózka z czyjąś żoną/partnerką i mysleć, ze to nic takiego. :shock: Moralność i jakieś zasady trzeba mieć. Nie przykłada sie ręki to takich niemoralnych zachowań Obrazek Trzeba tak postepować wobec innych jakbyś sam/sama chciał/a być traktowana/y/
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Sex bez zobowiązań

przez jetodik 26 lut 2014, 16:02
khaleesi no dokładnie jak tam można, ja nie wiem, tego to jeszcze świat nie widział :o

imo to autor nie zrobił nic złego, umowa małżeńska dotyczyła żony i męża, on z nikim żadnej umowy nie złamał, ani nikogo nie zdradził.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Sex bez zobowiązań

przez khaleesi 26 lut 2014, 16:04
jetodik, napisał, ze dwa dni temu wiedząc, ze jest już mężatką przespał się z nią i rozważa czy aby dalej ten teges. Obrazek
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

Sex bez zobowiązań

przez jetodik 26 lut 2014, 16:05
khaleesi, ale to jej małżeństwo to nie jego sprawa, to jest między nią a jej mężem.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Sex bez zobowiązań

przez khaleesi 26 lut 2014, 16:14
jetodik, ale niech postawi się trochę w położeniu męża tego babsztyla Obrazek

-- 26 lut 2014, o 16:14 --

Kalebx3 napisał(a):Aniele Boży, Stróżu mój,
do żony mojej steruj
na swej łódce z niebieskiego papieru
i powiedz jej, że kocham ją,,,

Aniele Boży Stróżu mój.
i powiedz jeszcze jej gdy wpadniesz czasem
,że dymać innych panien wek
i kiedy będę do tych innych szedł ,
weż przetrąć mi mój głupi łeb ;)

weś do działu Twórczość :great:
Mistrz Avatara

Sex bez zobowiązań

przez jetodik 26 lut 2014, 16:16
dlaczego on ma się stawiać w jego położeniu skoro jego żona nie chce.

Sortuj wg