Niechciany trójkąt.

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Niechciany trójkąt.

przez Kokojoko 24 lut 2014, 04:23
sadin, a gdzie w tych interesach milosc i szacunek do siebie?

Tak takie zachowanie jakie przejawia to zwykle kurestwo. Nazywajmy rzeczy po imieniu. Sam z reszta o tym wiesz. Normalna zona nie sypia w samochodzie z bylym facetem, a pozniej nie wraca do meza, jakby nic sie nie stalo...
Kokojoko

Niechciany trójkąt.

przez jolantka 24 lut 2014, 04:27
Przestać jakkolwiek usprawiedliwiać swoje motywy i tym bardziej jej motywy. Uciekaj, zanim się wykończysz i zmarnujesz sobie resztę życia, a bardzo stary przecież nie jesteś. Jeszcze masz szansę ułożyć je sobie z kobietą, która Cię zwyczajnie będzie szanowała i kochała, nawet jeśli będzie wyglądać na tyle, ile ma w dowodzie
jolantka

Niechciany trójkąt.

przez khaleesi 24 lut 2014, 04:27
tahela, :brawo: nic dodać nic ująć. sadin, pogoń ją i tyle. Nie pozwól się tak traktować. To farsa a nie zwiazek.

-- 24 lut 2014, o 04:29 --

Kokojoko napisał(a):Tak takie zachowanie jakie przejawia to zwykle kurestwo. Nazywajmy rzeczy po imieniu.

tak własnie to słowo chciałam napisać ale sie powstrzymywałam ;)
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Niechciany trójkąt.

przez Kokojoko 24 lut 2014, 04:30
Wrazliwi nie ogladac!!!
A tu jeszcze virus hpv, jakby autor dalej sie zastanawial co zrobic...

Obrazek
Kokojoko

Niechciany trójkąt.

przez jolantka 24 lut 2014, 04:31
Zabiję Cię.
jolantka

Niechciany trójkąt.

przez barsinister 24 lut 2014, 04:33
rozważania co jest normalne a co nie są bezsensowne, dla jednych normalne jest całe życie z jednym partnerem, dla drugich częste zmiany, dla innych poligamia i układy z wieloma partnerami

taki trójkąt, o którym pisze sadin ma szanse powodzenia tylko w przypadku, w którym wszystkie zaangażowane strony go akceptują - co prawda mam wrażenie, że nie jest wcale taki pewien, czy ma dość tej sytuacji - no ale dolegliwości somatyczne, stres i ból to już są oznaki tego że psyche siada i trzeba się z takiej akcji wylogować i to szybko

a żonie, która opowiada o wszystkim się nie dziwię, robi to żeby podtrzymać zaufanie (zakłada, że skoro wszyscy o wszystkim wiedzą, to nie ma miejsca na kłamstwa)
Not poppy, nor mandragora,
Nor all the drowsy syrups of the world,
Shall ever medicine thee to that sweet sleep
Which thou ow'dst yesterday.

Niechciany trójkąt.

przez Kokojoko 24 lut 2014, 04:33
jolantka, trzeba uswiadamiac ludzi... :bezradny:
Kokojoko

Niechciany trójkąt.

przez barsinister 24 lut 2014, 04:36
ojej ojej, w dzisiejszych czasach wszyscy zarażają się chorobami wenerycznymi, no naprawdę
elementarna ostrożność jest wskazana, ale straszyć takimi zdjęciami to można dzieci na koloniach
Not poppy, nor mandragora,
Nor all the drowsy syrups of the world,
Shall ever medicine thee to that sweet sleep
Which thou ow'dst yesterday.

Niechciany trójkąt.

przez sadin 24 lut 2014, 04:37
Kurcze, łatwo się mówi żeby kogoś kopnąć w tyłek. Faktycznie ze znalezieniem kobiety nie będę miał problemu, bo mam szczery i otwarty sposób bycia i bardzo wiele kobiet, które poznają mnie przypadkowo w pracy chciałoby się ze mną jakoś zaprzyjaźnić. No ale problem jest we mnie, bo co z tego skoro nie otworzyłem się, mam blokadę... Każdy wybryk żony zawsze wybaczam, bo myślę o dobrach 'wyższych' takich jak szczęśliwe dzieciństwo naszych maluchów.

Chyba bez psychologa się nie obejdzie.

Niechciany trójkąt.

przez MamSwojePoglady 24 lut 2014, 04:38
Skoro jesteś dobrze sytuowany, a dzieci są dla Ciebie ważne nie widzę powodów by nie starać się o opiekę nad dziećmi.

Niechciany trójkąt.

przez Kokojoko 24 lut 2014, 04:39
barsinister, mialas chorobe weneryczna? Ja nie, wiec nie pisz "wszyscy" ;)
Kokojoko

Niechciany trójkąt.

przez jolantka 24 lut 2014, 04:40
Myślę, że barsinister troszkę ironizował ...
jolantka

Niechciany trójkąt.

przez khaleesi 24 lut 2014, 04:40
sadin, to skoro w pracy chciałyby zaprzyjaznic sie z Tobą blizej to po co tkwisz przy kobiecie i w tym chorym układzie. Rozwiedz sie z nią i niech ona sobie idzie do kochanka. Poboli Cię i przestanie. Czas leczy rany.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Niechciany trójkąt.

przez jolantka 24 lut 2014, 04:41
-zowała ;p
jolantka

Sortuj wg