Lubię to forum.

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Lubię to forum.

przez jetodik 01 lut 2014, 18:22
Schwarzi, ja widziałem Twoje fotki mi wysłałaś kiedyś, bo chciałaś, żeby jakiś user ocenił Twoją urodę :)
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Lubię to forum.

przez Schwarzi 01 lut 2014, 18:54
jetodik

No komuś na priva wysyłałam to fakt. Ale to byłeś ty ? O.O

Lubię to forum.

przez jetodik 01 lut 2014, 19:12
no a jak :p
wysłałem priw
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Lubię to forum.

przez Difane 01 lut 2014, 20:55
Ja mam mieszane uczucia - może nie tyle w stosunku do forum, co do mojej obecności na forum. Widzę że jest tu sporo tematów, w których można coś napisać, ale jakoś nie mogę się zdecydować od czego zacząć, czy założyć własny, czy napisać w jednym z już istniejących. Nie ogarniam za bardzo tego chaosu, tego potoku słów jaki się tutaj pojawia. Czytanie tego strasznie mnie męczy. Nie mam sił aby pisać, a bardzo chciałbym podzielić się z innymi swoimi myślami i gdy widzę, jak ludzie swobodnie piszą w różnych tematach, to robi mi się strasznie słabo.

Lubię to forum.

przez Schwarzi 01 lut 2014, 21:00
Difane

Ja też czasem nie mam siły i czasu,żeby czytać wszystko,co mniej ciekawi na tym forum,a o pisaniu nie wspomnę. Dlatego czasami nie odpisuję na niektóre posty po swoimi tematami ;p

Sortuj wg