Problem w związku

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Problem w związku

przez bittersweet 24 sty 2014, 19:31
Czy mówi mi prawdę o swoich uczuciach? Boję się kłamstw, pustych obietnic. Nauczyłam się, że ludzie porzucają mnie, gdy ich potrzebuję, składają obietnice i nie dotrzymują, że jestem sama ze wszystkimi moimi problemami, nie mam wsparcia w nikim. Zawsze jestem samodzielna, nienawidzę prosić o pomoc. Nie wiem, czy to co on mówi, co chciałby w przyszłości od życia, jest prawdą.
Słowa nic nie kosztują, dlatego łatwo przychodzą..... miło się słucha pieknych obietnic, ale nie zawsze mają pokrycie w rzeczywistości. Żeby zachowac obiektywizm, najlepiej skupic na konkretach - co ta osoba faktycznie dla mnie robi ? a nie tylko deklaruje ?
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Problem w związku

przez Susannah 25 sty 2014, 13:12
Czyli nie ma sensu walczyć i ratować? Nie chcę mówić mu o swoich złych emocjach (boję się) ale z drugiej strony przeszkadza mi to, że on nie potrafi się zaangażować.

-- 27 kwi 2014, 20:00 --

zostawiłam go. Nigdy tak naprawdę nie byliśmy ze sobą.

Sortuj wg