Chłopak młodszy o 6lat czy to źle?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez libertynka 16 sty 2014, 19:54
spoko, nie czuję się zaszczuta czy coś, daję sobie radę z typem, za każdym razem mu mówię o zmyślonym facecie i go szlag trafia że czemu z tamtym chcę a z nim nie chcę :)
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

przez comatom 16 sty 2014, 19:56
veganka napisał(a):spoko, nie czuję się zaszczuta czy coś, daję sobie radę z typem, za każdym razem mu mówię o zmyślonym facecie i go szlag trafia że czemu z tamtym chcę a z nim nie chcę :)

Podaj mi numer to go tak zjeb....ze popusci
comatom

przez Kokojoko 16 sty 2014, 19:58
veganka, mialam takiego starego dziada w pracy. Przylazil i opowiadal sprosne dowcipy o blondynkach a potem glupio sie smial. W koncu wkurzylam sie i powiedzialam mu, ze nie zycze sobie takich dowcipow, bo ja mu nie opowiadam kawalow o starzejacych sie mezczyznach. Wkurzyl sie i bylo po temacie :lol:
Kokojoko

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez barsinister 16 sty 2014, 20:02
ale nagraj go tak czy siak, bo takie typy nie odpuszczają i może niestety być coraz gorzej - zwłaszcza, że jak piszesz, ma dobrą pozycję w firmie
kiedy zacznie cię tym szantażować, to lepiej coś mieć pod ręką
Not poppy, nor mandragora,
Nor all the drowsy syrups of the world,
Shall ever medicine thee to that sweet sleep
Which thou ow'dst yesterday.

przez libertynka 16 sty 2014, 20:11
wyluzujcie, on mi w żaden sposób nie zagraża, w sensie jego pozycja w firmie, to tylko głupie żartobliwe podrywanie, on ma problem bo lata jak pies z wywalonym jęzorem a ja to zlewam. kiedyś wyciągnął portfel z firmowymi pieniędzmi tak ze 3tys na oko i się chwalił że z tym chodzi po ulicy :mrgreen: ja tylko patrzę na niego z politowaniem i nie czuję się molestowana, może raczej podrywana. ale jaki człowiek taki podryw :/
teraz już trochę odpuścił bo od paru tygodni konsekwentnie wylewam mu kubeł zimnej wody na głowę. myślę, że on się tym bawi czy próbuje droczyć ze mną. jest w każdym razie nieszkodliwy, tylko bywa żenujący no i traci się wiarę w ludzi jak się słucha takich rzeczy.
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

przez alicja_31 16 sty 2014, 23:14
Kokojoko, to może my razem pracowałyśmy :lol: były szef mi sie przypomniał, bleeeh

przez Kokojoko 16 sty 2014, 23:18
alicja_31, to nie byl szef, tylko starszy "kolega" z pracy. Niestety pracowalam w pokoju przechodnim i zawsze musialam go widywac i sluchac tych bzdur... :silence:
Kokojoko

przez tahela 17 sty 2014, 01:54
takie starsze dziady co to myslą ,ze są super są najgorsze a najgorsze to ,ze zawsze znajdzie sie jakas co poleci na takiego i w sumie to nie mam watpliwosci,ze mowytwy sa inne bo nie sadze zeby w miare łądna, młoda laska czuła cos do takiego starszego ,zenującego podrywacza fe.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez comatom 17 sty 2014, 01:56
tahela, ale mogę kochać kobietę młodsza o kilkanaście lat?to chyba nic złego
comatom

przez tahela 17 sty 2014, 03:23
comatom,
nio można,chociaz w prawdziwą miłosć z pożadaniem fizycznym do faceta starszego 20 lat to ciężko mi uwierzyć hihi

-- 17 sty 2014, 02:27 --

łatwiej mi uwierzyć,ze starszy facet moze naprawde stracic głowe dla 20 lat młodszej kobiety i moze to jest i szczere ,ale to tez nie jest miłosc ,miłosc to trochę wiecej niz stracenie głowy a ze strony laski wyrachowanie, ale jak taki głowe straci to tez nie widzi wiec sam jest sobie winny i moze miec pretensje tylko do siebie,
jak juz musisz to nie zachowuj sie jak podstarzały podrywacz, bo to załosne jest
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez comatom 17 sty 2014, 08:54
Wszystko jest względne więc te wywody nie mają większego sensu :smile: :D
comatom

przez pinda 17 sty 2014, 11:20
heh, skoro komuś nie przeszkadza,że jest napastowany, to co tu komuś coś tłumaczyć.
ludzie to mają preferencje... :shock:
burning down the house!

przez aardvark3 17 sty 2014, 12:45
I tu byscie sie zdziwili (zaznaczam, ze mowie nie z wlasnych doswiadczen bo mimo iz wolalam starszych mezczyzn - mnie woleli mlodsi albo rowiesnicy ;) ) - mam dwie kolezanki ktore zwiazaly sie z partnerami starszymi kolejno - 16 lat i 21 lat. Byly wowczas okolo trzydziestki obydwie (jedna chyba 29 a druga 30 albo 31).
Z tego co opowiadaly to mlodzieniaszki sie moga schowac ;) Nie tylko w seksie ale podejsciu do zycia.
Ci mezczyzni nie byli bogaci, alimenciarze ze stala praca. Zarobki srednie. Czyli nie kasa.
Et caetera, et caetera ad mortem defecatum

przez Candy14 17 sty 2014, 13:09
aardvark3, bo jak ludzie czegos nie potrafia zrozumiec to dorabiaja teorie... i panuja wszechobecne dwie..mlodsza laska leci na kase, mlodszy facet szuka mamusi. Nie kazdy ma otwarty umysl zeby nie leciec stereotypem
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Sortuj wg