Problemy w związku a ich powodem - teściowa

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Kokojoko 16 sty 2014, 23:22
makumbamol napisał(a):Ta kobieta ma być kiedyś babcią mojego dziecka! Jak mam się odwalić ?

Poki co nie jest nawet Twoja tesciowa, wiec wyluzuj i zajmij sie swoim grzybem (a sorry, Ty nie masz grzyba, jestes pedantka....) :?
Kokojoko

przez makumbamol 16 sty 2014, 23:24
Myślę, że pedantyzm nie jest złą cechą. Lepszy na pewno od grzyba.

przez Kokojoko 16 sty 2014, 23:27
makumbamol, wole grzyby na scianach, niz pedantyzm i pier...ca na punkcie czystosc... Serio... Wiem cos na ten temat...
Kokojoko

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Zupapomidorowa 16 sty 2014, 23:29
makumbamol, sama jesteś stuknięta a nie chcesz się odpieprzyć od jego matki. Widać, że coś jest z Tobą nie tak po zaciekłości i postawie roszczeniowej jaką prezentujesz.
Jakby mi dziewczyna mojego syna przychodziła do domu i miała czelność krytykować choćby ustawienie mebli, to bym ją pogoniła i już nie zaprosiła.
Dawniej Luktar

przez TEUFEL 16 sty 2014, 23:30
makumbamol, Pedantyzm jest czymś dużo gorszym od największego slumsu, lecz to dziewczyno szybko, bo to baaaaaaaaardzo toksyczna sprawa
TEUFEL

przez Zupapomidorowa 16 sty 2014, 23:31
Kokojoko, pierdolec na punkcie czystości jest mega przeginką i skutecznie potrafi utrudnić życie innym domownikom. makumbamol, jak chcesz mieć teren na swojego pierdolca to znajdź sobie mieszkanie a nie będziesz się rządzić w obcym domu.

-- 16 sty 2014, 23:32 --

TEUFEL, skąd maszswojego avka? jest świetny.
Dawniej Luktar

przez makumbamol 16 sty 2014, 23:34
Nie rządzę w obcym domu. Mówię parterowi, że jeśli będzie brudno to pojadę do siebie, bo nie lubię przebywać w takich warunkach. To jemu zależy, żebym tam przyjeżdżała, nie mi.

-- 16 sty 2014, 22:36 --

Przepraszam bardzo, co jest toksycznego w czystości, porządku, wszystkich rzeczach na swoim miejscu ?
Mi to ułatwia życie, nie utrudnia.

przez Candy14 16 sty 2014, 23:40
Mówię parterowi, że jeśli będzie brudno to pojadę do siebie,

to dokladnie to samo co
zjedz, albo będę płakać...
ale u sieibe szantazu emocjnalnego nie widzisz
Przepraszam bardzo, co jest toksycznego w czystości, porządku, wszystkich rzeczach na swoim miejscu ?

nc..wiec niech Twoj chlopak sprzata
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Kokojoko 16 sty 2014, 23:42
makumbamol napisał(a):. Mówię parterowi, że jeśli będzie brudno to pojadę do siebie, bo nie lubię przebywać w takich warunkach.

To JEDZ! Krzyzyk na droge... :great:
Kokojoko

przez makumbamol 16 sty 2014, 23:43
To jest co innego, dlaczego mam mieszkać w brudzie, skoro tego nie lubię, dlatego nie chcę przyjeżdżać. mam się z tym kryć ? Chyba, że mam jej zwymiotować na podłogę na widok grzyba.

przez Kokojoko 16 sty 2014, 23:46
makumbamol napisał(a):mam jej zwymiotować na podłogę na widok grzyba.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jakas ty wrazliwa... :105: Czy ten temat to nie glupia prowokacja? Az nie chce mi sie wierzyc w takie bzdury... :roll:
Kokojoko

przez TEUFEL 16 sty 2014, 23:49
makumbamol napisał(a):Przepraszam bardzo, co jest toksycznego w czystości, porządku, wszystkich rzeczach na swoim miejscu ?
Mi to ułatwia życie, nie utrudnia.

Znam taką osobę. Zjebała mi psychikę właśnie tym, co tobie ułatwia życie. THINK ABOUT IT.
TEUFEL

przez Zupapomidorowa 16 sty 2014, 23:51
makumbamol, szkoda jęzor tępić na ciebie. Nie rozumiesz co się do ciebie mówi,. Idę stad.
Dawniej Luktar

przez makumbamol 16 sty 2014, 23:51
W jakie bzdury ? Rzeczywiście chciało mi się opisywać ten problem, żeby sprowokować wszystkich... Skoro byłam z tym u psychoterapeuty to chyba nie bzdury. To jest jedyne forum, na którym otrzymałam odpowiedzi typu : odwal się od tej kobiety. Nie wiem z kim mam styczność, ale raczej nie z ludźmi po psychologii.

Sortuj wg