Jak zabiegać o dziewczynę?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Czego dziewczyna oczekuje od chłopaka i co jest dla niej miłe

otrzymywanie okazjonalnych upominków
5
7%

otrzymywanie kwiatów
2
3%

smsy i rozmowy telefoniczne, zainteresowanie samopoczuciem
15
22%

wspólne wyjścia do kina, teatru, na imprezy
9
13%

romantyczne spacery
8
12%

wspólne snucie planów o przyszłości
5
7%

prawdomówność
18
26%

prawienie komplementów
7
10%

Liczba głosów : 69

przez Śmiercionauta 26 gru 2013, 16:24
a ja nie umiem rozmawiać z osobami dużo starszymi ode mnie, ale za to bardzo dobrze dogaduję się z dwudziestolatkami.
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

przez wiejskifilozof 26 gru 2013, 16:27
Nie jestem ssakiem imprezowym,nie cierpię dyskotek, prywatek.Magda ze mną idzie na frytki, potem do Biedronki.Ja lubię ciszę i spokój.

-- 26 gru 2013, 16:29 --

carlosbueno napisał(a):
light napisał(a):carlosbueno, w końcu to DETEKTYWmonk

To wszystko tłumaczy czyli poz czasem spędzonym na forum, czytaniu książek i oglądaniu filmów przyrodniczych detektyw prowadzi dochodzenia mające na celu określenie wieku jego znajomych. Ciekawe czy zna tez wiek większości forumowiczów, czy tylko realne kobiety go interesują.

Kilka osób tu na Forum pisze ile ma lat ;)

przez Dżejmson 26 gru 2013, 16:59
Mówiąc w dużym uproszczeniu - też wolę frytki i Biedronkę - niech to będzie taki skrót myślowy. Nie imprezuję, nie chodzę na dyskoteki, jestem abstynentem, a mimo tego i tak udaje mi się poznawać podobne do siebie kobiety. Nie ma co uogólniać, że każda kobieta lubi rozrywkowych facetów. Typów kobiet jest wiele, więc myślę, że koniec końców 99,9% ludzi znajdzie kogoś dla siebie ;)
Kelabx3 dobrze prawi, żadnego uświadamiania lasek na temat Twojego leczenia! Coś takiego to możesz powiedzieć po dłuższym okresie związku z nią, a nie na początku znajomości. Daj się jej poznać jako równy gość, bądź z nią, a dopiero po jakimś czasie powiedz o swoich zaburzeniach.
Swoją drogą, takie uświadomienie po kilku randkach byłoby dobrą selekcją, jak to się mówi, "odpowiednich" i wyrozumiałych kobiet. Mógłbyś się dowiedzieć, z kim masz do czynienia. Może to i racjonalne, ale niepraktyczne, nie ma co odstraszać od siebie kobiet. Pomyśl, że ona może być niedyskretna i zaraz co druga osoba w mieście dowie się o Twoim leczeniu. Więc raczej darowałbym sobie takie akcje ;)
To prawda, że teraz kobiety potrafią na siebie zarabiać i nie muszą być na utrzymaniu facetów. Szkoda tylko, że nie każda kobieta z tej umiejętności korzysta ;)
Ja z kolei lepiej dogaduję się ze starszymi od siebie kobietami (fizycznie także bardziej mi odpowiadają), wyglądam nawet na kilka lat starszego niż jestem, ale... Niestety, jak kobieta dowie się, że jestem młodszy choćby o rok, nagle traktuje mnie jak dzieciaka i patrzy na mnie z góry. Nieważne jak bym się nie zachowywał, jak dojrzały bym był etc etc, zawsze dla takiej będę "dzieciakiem" :P Niech to zabrzmi nieskromnie, ale jakoś wśród swoich rówieśników czuję się "staro", więc tym bardziej nie uważam się za niedojrzałego dzieciaka (mam 22 lata).

Odnośnie tego, że ktoś wyczytał w internecie o większych szansach na stały związek, jeżeli od początku uprawia się seks. A ja wyczytałem, że jeżeli para robi razem zakupy i mężczyzna oddziela w koszyku zakupy kobiety od swoich (nawet jeżeli są ze sobą 2 miesiące!) to jest to oznaka jego braku zainteresowania kobietą i zaprzeczenie jego miłości. Dziwne, facet ledwo zna kobietę, a mimo tego powinien zapłacić za jej zakupy... Więc jak widzisz - różne pierdoły pociska się ludziom w internecie. Każdy w takich artykułach pisze albo to co jest dla niego wygodne, albo po prostu to, co czytelnik chciałby usłyszeć.
Dżejmson

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wiejskifilozof 26 gru 2013, 17:03
Wszystko to fajnie brzmi, lecz ja nie szukam nowych dziewczyn.Jestem z Magdą,a do Uli,czy Marzenki chodzę tak towarzysko.

przez Dżejmson 26 gru 2013, 17:08
Więc jeżeli masz już swoją Magdę, to o brak kobiety się chyba nie musisz martwić ;)
Dżejmson

przez ladywind 26 gru 2013, 17:13
Dżejmson, jesteś bardzo dojrzałym chłopakiem i niejeden nawet starszy od Ciebie mężczyzna mógłby brać z Ciebie przykład
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez wiejskifilozof 26 gru 2013, 17:14
No tak,ale ona mówi mi na razie tylko koledzy.A to już trwa rok ;) jak długo można.

przez ladywind 26 gru 2013, 17:30
Autodestrukcja napisał(a):a mi wmawiaja ze mezczyxni lubia zabiegac o dziewczyny i ze jak juz nie musza zabiegac i robi sie za latwo to im sie odechciewa

trolololo bądź tu człęku modry :/

Też się z tym spotkałam ,a nawet doswiadczylam na sobie . Nie wiem dlaczego tak jest , zarówno kobiety jak i mężczyźni , to bardzo skomplikowane istoty
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Candy14 26 gru 2013, 17:37
że jeżeli para robi razem zakupy i mężczyzna oddziela w koszyku zakupy kobiety od swoich (nawet jeżeli są ze sobą 2 miesiące!) to jest to oznaka jego braku zainteresowania kobietą i zaprzeczenie jego miłości. Dziwne, facet ledwo zna kobietę, a mimo tego powinien zapłacić za jej zakupy... Więc jak widzisz - różne pierdoły pociska się ludziom w internecie. Każdy w takich artykułach pisze albo to co jest dla niego wygodne, albo po prostu to, co czytelnik chciałby usłyszeć.

dokladnie..u mnie dosc dlugo placilismy za zakupy po polowie. Teraz po prostu raz ja raz on. Nie mamy wspolnego konta wiec to normalne dla mnie
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez wiejskifilozof 26 gru 2013, 21:08
Ja z Magdą jak jestem w Biedronce też każde za siebie płaci.W barze, to ona zapłaciła za pizze Capri 14 zł.A ja za to za frytki 8 zł.

przez tosia_j 26 gru 2013, 21:50
[*]i
detektywmonk napisał(a):Ja z Magdą jak jestem w Biedronce też każde za siebie płaci.W barze, to ona zapłaciła za pizze Capri 14 zł.A ja za to za frytki 8 zł.

A czemu jej nie fundnales tej pizzy?
outsider

przez wiejskifilozof 26 gru 2013, 21:53
Bo nie wierzę w to,że to facet ma zawsze za wszystko płacić.Magda i ja jesteśmy na rentach socjalnych.I się dzielimy kosztami po połowie.

przez tosia_j 26 gru 2013, 21:55
Ale to malo romantyczne.
outsider

przez Kalebx3 26 gru 2013, 21:59
Detektywmonk to nie lepiej nagotować ziemniaków w domu i zaprosić dziewczynę na kolację przy świeczkach . I taniej będzie i romantyczniej . Najwyżej jak Ci nie da pociumciać , to po spotkaniu wystawisz jej rachunek i każesz oddać za miche.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Sortuj wg