Jak zabiegać o dziewczynę?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Czego dziewczyna oczekuje od chłopaka i co jest dla niej miłe

otrzymywanie okazjonalnych upominków
5
7%

otrzymywanie kwiatów
2
3%

smsy i rozmowy telefoniczne, zainteresowanie samopoczuciem
15
22%

wspólne wyjścia do kina, teatru, na imprezy
9
13%

romantyczne spacery
8
12%

wspólne snucie planów o przyszłości
5
7%

prawdomówność
18
26%

prawienie komplementów
7
10%

Liczba głosów : 69

przez carlosbueno 26 gru 2013, 10:52
Ja bym się nie chwalił że mam rentę w takim wieku, choć lepsza renta niż bycie bezrobotnym. A najlepiej to do renty jeszcze dorobić jakimś stróżowaniem czy czyms podobnym wtedy to już niezły atut i w warunkach wiejsko-małomiasteczkowych można poszczycić się niezłym dochodem w okolicach 2 tys na rękę.
Największy Forumowy Maruda

przez wiejskifilozof 26 gru 2013, 11:30
Nie mam czego się wstydzić, nie robię niczego złego.Jak moja kumpela lat 42, pytała mnie co robię.Powiedziałem ma rentę, powiedziała aha.I od tego czasu nawet nie spytała z jakiego powodu.Fryzjerka koło 40,też ze mną rozmawia,wie że jestem na rencie.Ale nawet nie pyta jedna i druga z jakiego powodu.Myślę, że je to nie obchodzi za bardzo.

przez TEUFEL 26 gru 2013, 11:32
detektywmonk, masz rację, nie obchodzi ich to za bardzo ;)
Ale jakby miały patrzeć na Ciebie pod kątem partnera to raczej kiepski z Ciebie materiał szczerze mówiąć. Nie dlatego, że masz rentę, tylko z Twojego podejścia do życia
TEUFEL

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez carlosbueno 26 gru 2013, 12:16
detektywmonk, Ja na Twoim miejscu znalazłbym se kochankę np która ma męża za granicą, rozwódkę, wdowę, przychodziłbyś tylko na seks czy pogaduchy i nie musiałbyś niej utrzymywać czy z nią mieszkać.

przez TEUFEL 26 gru 2013, 12:20
carlosbueno, Sobie to powiedz :mrgreen:
TEUFEL

przez carlosbueno 26 gru 2013, 12:26
light napisał(a):carlosbueno, Sobie to powiedz :mrgreen:

Ja wole młodsze a nie 50 tki 45-ki bo u takich detektyw by miał pewnie szanse z racji wieku.

przez Candy14 26 gru 2013, 12:27
ak moja kumpela lat 42, pytała mnie co robię.Powiedziałem ma rentę, powiedziała aha.

:lol: :lol: :lol: kocham Monka za te posty
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez TEUFEL 26 gru 2013, 12:27
carlosbueno, są młodsze o tych parametrach, które nakreśliłeś monkowi
TEUFEL

przez carlosbueno 26 gru 2013, 12:31
Candy14 napisał(a):
ak moja kumpela lat 42, pytała mnie co robię.Powiedziałem ma rentę, powiedziała aha.

Mnie to jedno ciekawi czy Monk pyta się wszystkie te kobiety o wiek, skoro wie ile mają lat, a przecież to niby nie wypada o kobiety to pytać zwłaszcza że nastolatki, dwudziestolatki to już nie są.

przez TEUFEL 26 gru 2013, 12:33
carlosbueno, w końcu to DETEKTYWmonk
TEUFEL

przez carlosbueno 26 gru 2013, 12:48
light napisał(a):carlosbueno, w końcu to DETEKTYWmonk

To wszystko tłumaczy czyli poz czasem spędzonym na forum, czytaniu książek i oglądaniu filmów przyrodniczych detektyw prowadzi dochodzenia mające na celu określenie wieku jego znajomych. Ciekawe czy zna tez wiek większości forumowiczów, czy tylko realne kobiety go interesują.

przez wiejskifilozof 26 gru 2013, 16:05
light napisał(a):detektywmonk, masz rację, nie obchodzi ich to za bardzo ;)
Ale jakby miały patrzeć na Ciebie pod kątem partnera to raczej kiepski z Ciebie materiał szczerze mówiąć. Nie dlatego, że masz rentę, tylko z Twojego podejścia do życia

Czy dlatego,że nie narzekam.Nie planuję emigracji to popełniam błąd ?

-- 26 gru 2013, 16:10 --

light napisał(a):carlosbueno, są młodsze o tych parametrach, które nakreśliłeś monkowi

Kiedy ma się koło 40, to się szuka przyjaciół w swoim wieku.Dla mnie mężczyzna, który ma 36 lat i z wywalonym jęzorem biega za 18 latką jest mówiąc delikatnie dziwny.Dlatego, nie rozumiem kiedy mężczyzna 44 letni rzuca żonę i zaczyna romansować z 20 parą latką.Po za tym,nie wiem co mógłbym ofiarować dla licealistki ?

-- 26 gru 2013, 16:13 --

carlosbueno napisał(a):
Candy14 napisał(a):

Mnie to jedno ciekawi czy Monk pyta się wszystkie te kobiety o wiek, skoro wie ile mają lat, a przecież to niby nie wypada o kobiety to pytać zwłaszcza że nastolatki, dwudziestolatki to już nie są.

Jakoś tak, nie mam ochoty latać za nastolatkami.Lubię wokół siebie mieć ludzi w swoim wieku, lub starszych. Nie jestem Kuba Wojewódzki żeby w wieku 50 lat udawać 20 parolatka.

-- 26 gru 2013, 16:16 --

carlosbueno napisał(a):
light napisał(a):carlosbueno, Sobie to powiedz :mrgreen:

Ja wole młodsze a nie 50 tki 45-ki bo u takich detektyw by miał pewnie szanse z racji wieku.

A co ja mogę dać 20 latce,613 złoty renty ? Bluzkę z ciucholandy kupioną za złotówkę.Młodsza laska by mnie wyśmiała, gdybym do niej startował.Kiedy jestem z Magdą, to jest mi dobrze.Mimo,że nie ma seksu.Cie choroba.

przez carlosbueno 26 gru 2013, 16:17
detektywmonk, Ja jestem tylko 3 lata młodszy od Ciebie a 20 latki mnie jak najbardziej interesują, jak byłem w ich wieku to byłem za nieśmiały to liczę że teraz jeszcze się może załapie choć marne szanse pewnie. Zresztą moje równolatki są zajęte z reguły albo wchodzą w okres megapopędu i nie byłbym ich w stanie zaspokoić. ;)

przez wiejskifilozof 26 gru 2013, 16:19
Ja się boję,że w seksie to bym nic nie umiał.Owszem 20 latki są ładne,takich jest wiele.Tylko ja nie umiem rozmawiać z młodymi ludźmi.Jestem co tu ukrywać nudny.

Sortuj wg