Jak zabiegać o dziewczynę?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Czego dziewczyna oczekuje od chłopaka i co jest dla niej miłe

otrzymywanie okazjonalnych upominków
5
7%

otrzymywanie kwiatów
2
3%

smsy i rozmowy telefoniczne, zainteresowanie samopoczuciem
15
22%

wspólne wyjścia do kina, teatru, na imprezy
9
13%

romantyczne spacery
8
12%

wspólne snucie planów o przyszłości
5
7%

prawdomówność
18
26%

prawienie komplementów
7
10%

Liczba głosów : 69

przez kokos7 25 gru 2013, 21:02
Dżejmson, jeżeli kobieta pochodzi ze środowiska katolickiego, a taka ostatnio poznałem, to być może będzie trzeba czekać z tym do ślubu.

przez carlosbueno 25 gru 2013, 21:04
kokos84 napisał(a):Dżejmson, jeżeli kobieta pochodzi ze środowiska katolickiego, a taka ostatnio poznałem, to być może będzie trzeba czekać z tym do ślubu.

W Polsce prawie wszyscy pochodzą ze środowiska katolickiego :mrgreen: tylko cnotę do ślubu przestrzegają nieliczni katolicy i całe szczęście.
Największy Forumowy Maruda

przez wiejskifilozof 25 gru 2013, 21:13
Musisz też o czymś fajnym pogadać.To już zależy od dziewczyny :D jedna chcę porozmawiać o najnowszej książce Sapkowskiego.Inna woli rozmowę o Smoleńsku, a inna o najazdach Wikingów na Wyspy Brytyjskie.I niestety,trzeba mieć też coś w portfelu.No, chyba że masz takie szczęście i spotkasz kobietę która zadowoli się colą i frytkami za 10 złoty w barze.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kokos7 25 gru 2013, 21:17
detektywmonk, wszystko jest do ogarnięcia, czasem inteligencja może pomóc zrozumieć dziewczyny.

przez aptasia 25 gru 2013, 21:19
ojezusie, ale pie@#$%^* bez sensu :)
nie jesteśmy już w gimnazjum, każda kobieta potrafi sama na siebie zarobić.
I też sądzę, że laski nie lecą na jakieś ultra drogie kolacje w restauracjach. To się ładnie sprzedaje tylko na filmach.
W codziennym życiu to moim zdaniem kluczowe są: poczucie humoru i to by kobieta czuła się dobrze w czyimś towarzystwie, mężczyzna musi jej imponować czymś oraz chemia która sprawia, że koleś nie zostanie zaliczony do friendzone
"balansuję wciąż pomiędzy pragnieniami zupełnej samotności, by czytać i pracować, a tak wielką potrzebą ludzkich gestów i słów."
Sylvia Plath

przez Kokojoko 25 gru 2013, 21:21
dream* napisał(a):W codziennym życiu to moim zdaniem kluczowe są: poczucie humoru i to by kobieta czuła się dobrze w czyimś towarzystwie, mężczyzna musi jej imponować czymś oraz chemia która sprawia, że koleś nie zostanie zaliczony do friendzone

Polać jej, bo dobrze gada! ;)
Kokojoko

przez wiejskifilozof 25 gru 2013, 21:22
Ostatniego słowa nie znam.Bo używam poprawnej polszczyzny.

przez Pieprz 25 gru 2013, 21:23

ale nie każda (a nawet zaryzykuję twierdzenie że mało która) chce żyć tylko z tego co sama zarobi.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez alicja_31 25 gru 2013, 21:31
czy jeśli podoba mi się facet, który zarabia połowę tego co ja, nie ma samochodu, a ja owszem, do tego ma chad, dwoje dzieci i jest alkoholikiem - to znaczy, że coś jest ze mną nie halo??? :?

przez aptasia 25 gru 2013, 21:34
Mushroom napisał(a):

ale nie każda (a nawet zaryzykuję twierdzenie że mało która) chce żyć tylko z tego co sama zarobi.

Owszem, mężczyzna też musi zarabiać, ale wcale nie po to by być sponsorem... to po prostu świadczy o jego zaradności i daje poczucie bezpieczeństwa :)

monk, friendzone to strefa do której kobiety klasyfikują mężczyzn z którymi świetnie się dogadują, ale z którymi nigdy nic ich nie połączy bo brakuje chemi, erotycznego napięcia między nimi. Dla takiej kobiety to relacja czysto platoniczna, mimo, że mężczyzna chciałby być kimś więcej dla niej.

-- 25 gru 2013, 20:34 --

alicja_31 napisał(a):czy jeśli podoba mi się facet, który zarabia połowę tego co ja, nie ma samochodu, a ja owszem, do tego ma chad, dwoje dzieci i jest alkoholikiem - to znaczy, że coś jest ze mną nie halo??? :?

A co Ci się w nim podoba?
"balansuję wciąż pomiędzy pragnieniami zupełnej samotności, by czytać i pracować, a tak wielką potrzebą ludzkich gestów i słów."
Sylvia Plath

przez Candy14 25 gru 2013, 21:37
dream*, :brawo:

tzn?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Pieprz 25 gru 2013, 21:37
alicja_31 napisał(a):czy jeśli podoba mi się facet, który zarabia połowę tego co ja, nie ma samochodu, a ja owszem, do tego ma chad, dwoje dzieci i jest alkoholikiem - to znaczy, że coś jest ze mną nie halo??? :?

nie, kazdy ma prawo nam sie podobać
natomiast jesli chcesz sobie z takim facetem układać życie to powiedziałbym że masz nietypowe priorytety

-- 25 gru 2013, 21:38 --

Candy14 napisał(a):dream*, :brawo:

tzn?

a czego nie rozumiesz?
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez kokos7 25 gru 2013, 21:39
[quote="dream*"]Dla takiej kobiety to relacja czysto platoniczna, mimo, że mężczyzna chciałby być kimś więcej dla niej.

dreammoże to chyba powiedzieć mu wprost?
na chemie wpływa wygląd i cechy emocjonalne chłopaka, czy wg Ciebie jest to zjawisko nadprzyrodzone ?

przez Candy14 25 gru 2013, 21:40

no tego zdania
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Sortuj wg