Partner zakochany w swoim dziecku

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Conessa 18 gru 2013, 22:36
Nie mam zamiaru przed obcymi "ludźmi" ujawniać swoich przeżyć. Internet nie służy do tego.
"Nadchodzi czas, kiedy będzie trzeba wybrać między tym co dobre, a tym co łatwe".

przez khaleesi 18 gru 2013, 22:37
Conessa, rok temu pisałaś, ze chodzisz na studia ;)
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez comatom 18 gru 2013, 22:37
Conessa, dziewczyna jest od 2009 na forum trochę wyrozumiałosci :nono:
comatom

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez khaleesi 18 gru 2013, 22:39
comatom, ale co ma jedno do drugiego. Jesli ktos popełnia błedy to zwyczajnie mu sie o tym pisze/mówi
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

przez Candy14 18 gru 2013, 22:39
Conessa, ok. Ale jednak tu napisalas wiec cos tam ujawnilas

khaleesi, ja na studia chodzilam i wieku 30 lat i potem znowu. Przeciez nie trzeba sie ograniczac do jednego kierunku na cale zycie
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Conessa 18 gru 2013, 22:40
khaleesi, gdybyś była mądra, to wiedziałabyś, że na studia można iść w kazdym wieku i nie wiesz czy to są studia podyplomowe np...?

-- 18 gru 2013, 22:41 --

aaa i zapomniałam..... pilnuj swojego mężczzyny jesli masz a jesli nie masz, to pilnuj przyszłego bo może taka żmija jak ja Ci go zabierze. Nawet jeśli on będzie naprawdę święty.
"Nadchodzi czas, kiedy będzie trzeba wybrać między tym co dobre, a tym co łatwe".

przez khaleesi 18 gru 2013, 22:42
Conessa napisał(a):khaleesi, gdybyś była mądra, to wiedziałabyś, że na studia można iść w kazdym wieku i nie wiesz czy to są studia podyplomowe np...?

-- 18 gru 2013, 22:41 --

aaa i zapomniałam..... pilnuj swojego mężczzyny jesli masz a jesli nie masz, to pilnuj przyszłego bo może taka żmija jak ja Ci go zabierze. Nawet jeśli on będzie naprawdę święty.

tak wiem o tym dziękuje za porade :lol:
po prostu Twoje postepowanie wyłania mi obraz 19 latki
Mistrz Avatara

przez comatom 18 gru 2013, 22:45
khaleesi, nikt nie wie jak jest naprawdę!a ja nie chcę i nie lubię mówić komuś ze ktoś jest zły gorszy-chyba ze to frajer mojej kobiety który ja napierdalał...jem mogę mówić ze jest scierwem-i jeszcze załatwić wpierdol
comatom

przez aptasia 18 gru 2013, 23:04
Conessa,
Conessa napisał(a):Nie mam zamiaru przed obcymi "ludźmi" ujawniać swoich przeżyć. Internet nie służy do tego.

w takim razie nie pytaj nas o poradę. Wpierw oczekujesz porady i zrozumienia a później mówisz, że tak naprawdę nic nie wiemy.

Ja widzę tylko tyle, że jesteś nieszczęśliwa i niestety, nie zapowiada się by cokolwiek miało się zmienić. Wiej od tego mężczyzny póki możesz. Nie jest to łatwe, ale kiedyś spotkasz kogoś kto będzie w stanie wziąć odpowiedzialność za własne życie, w przeciwieństwie do Twojego obecnego partnera. Czy ktoś kto nie umie tego zrobić to dobry materiał do tego by spędzić z nim życie? Zwłaszcza jeśli masz border... przecież w gruncie rzeczy, potrzebujemy poczucia bezpieczeństwa i stabilności, nawet jeśli same destabilizujemy swój świat.

Powinnaś sobie odpowiedzieć sama na pytania:
jak się czujesz z relacją tego mężczyzny z jego dzieckiem.
jeśli Cie ona rani i boli... to dlaczego? czego się obawiasz? za czym tęsknisz?
Czy uważasz, że kiedykolwiek to się zmieni?
Nie musisz tu odpowiadać. Ale są to pytania które warto sobie zadać w głębi.
"balansuję wciąż pomiędzy pragnieniami zupełnej samotności, by czytać i pracować, a tak wielką potrzebą ludzkich gestów i słów."
Sylvia Plath

przez agusiaww 19 gru 2013, 15:11
Są ludzie, którzy mylą miłość z uzależnieniem. Sama tego doświadczyłam, ale nie ma co szlochać tylko trzeba uciać relację i zacząc od nowa. Są faceci naprawdę warci tego by na nich poczekać. Poźniej jest duże szczęscie i radośc. Nie ma co się ponizac dla faceta, który uczucia kobiety i jednej i drugiej ma gdzieś, trzeba miec przynajmniej honor skoro serce jest w kawałkach.
Ostatnio edytowano 20 gru 2013, 09:55 przez *Wiola*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: wątek zamknięto na prośbę załozycielki
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Sortuj wg