Partner zakochany w swoim dziecku

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez comatom 18 gru 2013, 21:56
tahela, nikogo nie wybielam żona przez kilkanaście lat szmaciła przy znajomych,rodzinie-cały czas powtarzała ze jest zerem ze go zostawi itp-namówilem go i inni by założył firmę-zaczął zarabiać i to dobrze,szmaciła go dalej i ponizała...w końcu miał dość-wspomnę ze żona nie pracuje bo żeruje na nimi to tyle-
Ostatnio edytowano 18 gru 2013, 21:59 przez comatom, łącznie edytowano 1 raz
comatom

przez Kokojoko 18 gru 2013, 21:57
Zima, instynkt ojcowski to coś normalnego u faceta w pewnym wieku, a "dzidziuś" to nie karta przetargowa i panaceum na kłopoty w związku...
Kokojoko

przez khaleesi 18 gru 2013, 21:59
zima napisał(a):Candy14,
Twoj partner ma rzadki dar w zasadzie niespotykany u facetow...instynkt rodzicielski

wersja hardkorowa
albo jest pedofilem :twisted: .

hahaha :lol:

Kokojoko napisał(a):Nie będę poklepywać po pleckach kogoś, kto świadomie sypia z żonatym i dzieciatym facetem. W życiu trzeba mieć jakieś zasady.

dokładnie :brawo:

Kokojoko napisał(a):a "dzidziuś" to nie karta przetargowa i panaceum na kłopoty w związku...

też prawda
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bittersweet 18 gru 2013, 22:11
tahela, swiat nie jest czarno -biały, czasami jak widze jak kobiety traktuja swoich męzów, to sama bym na miejscu tych facetów spierdoliła w podskokach, często goście to znosza, własnie ze względu na dzieci, i czasami wręcz mówia to wprost - czesto w takich sytuacjach znajduja sobie kogos na boku, co mnie tez nie dziwi, bo trudno dotrzymywac wiernosci komuś, kogo nie kochasz a czesto i nie szanujesz, jestes z kims, bo swoje dzieci chcesz widziec na co dzień. To moje obserwacje, mogłabym dodac i kilka innych, typu zachodzenie w ciaże wbrew woli partnera /znam takie numerantki/ potem zdziwienie, ze facet nie jest super-tata dla dziecka, którego nie chciał.... jednym słowem, sytuacje sa rózne, a my nie wiemy naprawde co było :bezradny:

khaleesi, podejrzewam, że autorka wątku wie doskonale, że nie jest traktowana uczciwie ani przyzwoicie przez swojego faceta, ale pewnie jeszcze nie dojrzała do postawienia sprawy na ostrzu noża; albo on faktycznie próbuje cos zmieniać ?
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez tahela 18 gru 2013, 22:16
comatom,
no to jest dupa nie facet, bylby facet wziałby rozwód, wezwał policje na jej akcje, załozył sobie niebieska linie, zbierał dowody, i ułozył by sobie zycie, widocznie w pewien sposób mu z tym dobrze albo jest tchórzem, moja kolezanka była z alkoholikiem , cała jej rodzina ja gnoiła i straszyla, namowiłam ja zeby wzięla roozwód , bała sie ,ale teraz jest szczesliwa z nowym facetem a jej były stacza sie na dno pijąc dalej, wczesniej groził,ze ja zabije i nieraz przez gnoja ladowała na pogotowiu, najpierw go kryła, jak jej zrobiłam awanture pare razy obdukcja , nastepny dowód dla sadu przy rozwodzie, daj spokoj chłopie z twoimi tłumaczeniami,ja powiedziałam i co wierzysz , on Ci grozi bo jest słaby tak naprawde jak odejdziesz to dopiero sie stoczy i gówno ci zrobi i gówno zrobi sobie i wyszło na moje, usłyszałam dziekuje od niej później, to skrajna historia, ale nasłyszałam i naoglądałam sie tego mnóstwo u znajomych, historie o czyszczeniu konta wspólmałzonkowi, chodziło o naprawde dużą kase a nie marne pare tysięcy złotych, o zmianie zamków w drzwiach, o zdradach, jak sie chce wziąśc rozwód to się weźmie,
koleżanka ma sie hajtać w lipcu z nowym facetem i to naprawde jest fajny facet i zasłuzyła sobie na to
Ostatnio edytowano 18 gru 2013, 22:18 przez tahela, łącznie edytowano 2 razy
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez khaleesi 18 gru 2013, 22:16
bittersweet, jakby próbował coś zmieniać to by tego wątku nie było ;)
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

przez Candy14 18 gru 2013, 22:17
khaleesi, podejrzewam, że autorka wątku wie doskonale, że nie jest traktowana uczciwie ani przyzwoicie przez swojego faceta

oby bo nie jest wobec niej w porzadku
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez khaleesi 18 gru 2013, 22:21
Kokojoko napisał(a):
Candy14 napisał(a):
Ty swojego partnera pewnie poznałaś po rozwodzie, prawda?

No raczej. Nie wiazalabym sie z nikim nie bedac wolna

A ona wie o mnie, ale jeśli tylko zechce, to nagle może zrobić z tego orzeczenie o winie, wiesz co wtedy się dzieje, prawda? To będzie katastrofa dla niego i dziecka.

no ok.. wiec dlaczego nie rozwiodl sie 5 lat temu zanim zaczeliscie byc razem

Czemu nie odpowiadasz na niewygodnie dla siebie pytania?

Będziesz jeszcze 10 lat czekać na ten rozwód a później on znajdzie młodszą i ją będzie zwodził tak jak teraz ciebie :blabla:

Mnie też ciekawi odpowiedz
Mistrz Avatara

przez Conessa 18 gru 2013, 22:25
Bo nie chce z Wami dyskutować, nie mam o czym. Jestem najgorszą. Cieszcie się i piszcie dalej.
"Nadchodzi czas, kiedy będzie trzeba wybrać między tym co dobre, a tym co łatwe".

przez comatom 18 gru 2013, 22:26
Conessa, nie wkurzaj się...tak bywa
comatom

przez khaleesi 18 gru 2013, 22:27
to w sumie wszystko już zostało powiedziane :bezradny:
Mistrz Avatara

przez Conessa 18 gru 2013, 22:34
comatom, najłatwiej jest naskoczyć na ludzi. Dlatego juz się nie odzywam, bo oni i tak nie znają prawdy, a ja nie ufam Internetowi i nie mam 25 lat by być szaloną nastolatka i zachowywac się jak nieświadoma życia., więc bez sensu moje pisanie. Dokładają mi, więc jeśli chcą się wyżyć, to proszę... pewnie będzie to miało swoje konsekwencje, a one poczuja się lepiej.
"Nadchodzi czas, kiedy będzie trzeba wybrać między tym co dobre, a tym co łatwe".

przez Candy14 18 gru 2013, 22:35
, bo oni i tak nie znają prawdy,

to napisz jaka jest prawda?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez khaleesi 18 gru 2013, 22:36
Conessa napisał(a):comatom, najłatwiej jest naskoczyć na ludzi. Dlatego juz się nie odzywam, bo oni i tak nie znają prawdy, a ja nie ufam Internetowi i nie mam 25 lat by być szaloną nastolatka i zachowywac się jak nieświadoma życia., więc bez sensu moje pisanie. Dokładają mi, więc jeśli chcą się wyżyć, to proszę... pewnie będzie to miało swoje konsekwencje, a one poczuja się lepiej.

Każdy wyciągnął wnioski z Twoich postów.
Mistrz Avatara

Sortuj wg