Jak rozpoznac, ze kobieta jest Tobą zainteresowana :D

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Midori 08 gru 2013, 18:53
Po prostu maciek napisał(a):obserwsowanie najblizszej przyjaciółki "obiektu". Przewaznie jest ona o wszystkim poinformowana i warto w jakis sposob oczywiscie zrecznie sporóbowac wyciagnac od niej informacje. Albo np gdy obiekt z kumpelka patrza sie na ciebie jak na ciastko z kremem po czym sie smieja to "wiedz ze cos sie dzieje...." :twisted:

Takie rzeczy to chyba tylko w gimnazjum i ewentualnie szkole średniej. No chyba, że ja już za stara jestem na śmiechy, chichy :P
Midori

przez Po prostu maciek 08 gru 2013, 18:55
Midori w gimnazjum i szkole średniej to się grało w Pokemony. Na studiach to stosowałem z powodzeniem i po studiach też. Ludzie sie zmieniaja. Zasady nie. ;)
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

przez Midori 08 gru 2013, 19:01
O przepraszam, pokemony to były w podstawówce :P
Midori

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez NieznanySprawca 08 gru 2013, 19:01
Takie rzeczy to chyba tylko w gimnazjum i ewentualnie szkole średniej. No chyba, że ja już za stara jestem na śmiechy, chichy :P

yyy, akurat ze śmiechów i chichów to myślałem, ze kobiety nigdy nie wyrastają, przynajmniej część.
ale co ja tam wiem. Obrazek
NieznanySprawca

przez Autodestrukcja 08 gru 2013, 19:03
hihihhihihi
Autodestrukcja

przez pająk 08 gru 2013, 19:09
NieznanySprawca napisał(a):
yyy, akurat ze śmiechów i chichów to myślałem, ze kobiety nigdy nie wyrastają, przynajmniej część.
ale co ja tam wiem. Obrazek

Bo nie wyrastają, u mnie w robocie to dopiero smichy hihy odchodzą :)
pająk

przez Midori 08 gru 2013, 19:18
Rzadko jestem w kimś zakochana, a jak już ewentualnie jestem to zazwyczaj unikam swojego obiektu uczuć, żeby mi się odwidziało. :mrgreen:
Midori

przez Po prostu maciek 08 gru 2013, 19:21
Midori napisał(a):Rzadko jestem w kimś zakochana, a jak już ewentualnie jestem to zazwyczaj unikam swojego obiektu uczuć, żeby mi się odwidziało. :mrgreen:

Mechanizm obronny :)
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

przez Arhol 08 gru 2013, 19:21
U mnie też są 2 kobiety z gatunku "hłe hłe hłe hi hi hi ho ho ho z dupy niewiadomo z czego,ale się śmiejemy"
Przez co wydają mi się czasem bardziej popaprane niźli ja
w00t.

Co do płci przeciwnej i zainteresowania,nie wiem,jak dotąd nigdy nie wypaczyłem,albo co bardziej prawdopodobne - nie byłem nigdy dla jakiejkolwiek panny interesujący :P.

Obrazek

Zaś jak wynika czasem z moich obserwacji osobniczek płci przeciwnej,gdy te wykazują zainteresowanie i są skore rozpocząć rytuały godowe,to często po prostu "głupieją",bełkoczą jak kaktus itp .
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Midori 08 gru 2013, 19:26
Kestrel, "głupienie" może też wynikać z tego, że kobieta czuje się niekomfortowo w zaistniałej sytuacji. :P
Midori

przez Arhol 08 gru 2013, 19:27
Midori, powinna obwiniać chemię swojej czachownicy :mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Midori 08 gru 2013, 19:32
Zresztą może lepiej się nie będę wypowiadać, skoro ja od jakiś 3, 4 lat regularnie unikam wszelkich kontaktów z facetami. :mrgreen: :P
Midori

przez Po prostu maciek 08 gru 2013, 19:35
Midori złe doświadczenia?

przez Midori 08 gru 2013, 19:38
Po prostu maciek, taaa... Toksyczny związek. :roll:
Midori

Sortuj wg