Jak rozpoznac, ze kobieta jest Tobą zainteresowana :D

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Ziomal4321a 08 gru 2013, 02:26
Witam

Tak jak w temacie ;) Zapraszam do dyskusji..
"Przeszłość to ziejąca otchłań, próbujesz od niej uciec, ale im dłużej uciekasz, tym głębsza, straszniejsza rośnie za tobą. Jej krawędzie ocierają twoje pięty. Ale musisz odwrócić się i stawić jej czoła"

przez hektorka 08 gru 2013, 15:37
Po sobie mogę stwierdzić, że:

-gadam głupoty
-za dużo się śmieję
-nerwowa gestykulacja
-ogólne kompromitowanie się :lol:

Jak mi nie zależy, to jestem sobą i zachowuję się swobodnie. Kumpli przyciągam, tych, którymi jestem zainteresowana - odpycham (tym zachowaniem).
"Cóż za wspaniała niespodzianka odkryć w końcu, jak wolne od poczucia samotności może być przebywanie samemu."

/Ellen Burstyn/

przez Steviear 08 gru 2013, 16:05
Kompromitacja.
Zachowywanie się , jakby coś mnie ograniczało.
Boję się podejść bliżej

W zupełności wystarczy..
W takich chwilach to najlepiej uciec jak najprędzej :)
Steviear

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez NieznanySprawca 08 gru 2013, 16:43
a nie było ostatnio podobnego tematu? 8)
NieznanySprawca

przez *Ai* 08 gru 2013, 17:09
Ziomal4321a, zależy, czy jest pewna siebie, nieśmiała, wyniosła i powściągliwa itp. Nie ma jednej odpowiedzi. Może napisz, jak ona się zachowuje i pobawimy się we wróżbitów?
*Ai*

przez Candy14 08 gru 2013, 18:14
NieznanySprawca, byl :) moj...ale dotyczyl mezczyzn

Wracajac do tematu ,,,kiedy mi sie ktos podoba okazuje mu to i mowie wprost
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Po prostu maciek 08 gru 2013, 18:25
Jeśli podobasz się kobiecie i masz spostrzegawcze oko dasz rade to rozpoznac.
Po 1 zawsze uśmiecha sie przy Tobie.
Po 2 zawsze smieje sie z twoich żartów nawet jak sa głupie i niesmieszne
Po 3 unika z tobą kontaktu wzrokowego bys czasem nie rozwikłał jej "myśli" lub czasem odwrotnie nie moze powstrzymac wzroku by sie na ciebie nie gapic, Złoty sposób jak odchodzisz i ona sie odwraca by cie jeszcze raz zobaczyc "to wiedz że coś sie dzieje" :)
Po 4 jesli jest w miare odwazna szuka dotyku, granica prywatnosci 40 cm jest czesto naruszana
Po 5 sa takie co udaja niedostepne i sie złoszcza przy Tobie
Po 6 by rozpoznac ze ona ma cos do ciebie sprawdz jak zachowuje sie przy innych facetach i porownaj to z tym jak zachowuje sie przy tobie jesli jest róznica na + tzn ze cos do ciebie ma

Works every time :D
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

przez *Ai* 08 gru 2013, 18:26
Już wiem, jak rozpoznać. Okazać jej zainteresowanie i zobaczyć, jak zareaguje 8)
Aha, jeszcze tęskne spojrzenie (nie dotyczy osób, które nieśmiałość skazuje na kontemplację obuwia rozmówcy)
Ostatnio edytowano 08 gru 2013, 18:28 przez *Ai*, łącznie edytowano 1 raz
*Ai*

przez TEUFEL 08 gru 2013, 18:27
Po prostu maciek, nie zawsze, poza tym to co tu napisałeś jest również wklejone z jakiegoś portalu, bo już gdzieś to czytałem :mrgreen:
TEUFEL

przez Po prostu maciek 08 gru 2013, 18:28
light to nie jest z żadnego portalu. Sam to pisalem. To samo życie. Jeśli się tego nie wie, albo nigdy sie nie podrywało kobiety trudno się wypowiadac......
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

przez NieznanySprawca 08 gru 2013, 18:43
NieznanySprawca, byl :) moj...ale dotyczyl mezczyzn

Ach, już pamiętam. :mrgreen:
Po 1 zawsze uśmiecha sie przy Tobie.
Po 2 zawsze smieje sie z twoich żartów nawet jak sa głupie i niesmieszne
Po 3 unika z tobą kontaktu wzrokowego bys czasem nie rozwikłał jej "myśli" lub czasem odwrotnie nie moze powstrzymac wzroku by sie na ciebie nie gapic, Złoty sposób jak odchodzisz i ona sie odwraca by cie jeszcze raz zobaczyc "to wiedz że coś sie dzieje" :)
Po 4 jesli jest w miare odwazna szuka dotyku, granica prywatnosci 40 cm jest czesto naruszana
Po 5 sa takie co udaja niedostepne i sie złoszcza przy Tobie
Po 6 by rozpoznac ze ona ma cos do ciebie sprawdz jak zachowuje sie przy innych facetach i porownaj to z tym jak zachowuje sie przy tobie jesli jest róznica na + tzn ze cos do ciebie ma

To nie wyczerpuje tematu, ale zgadzam się. ;)

Tak na ten moment dodałbym nietrudne do wychwycenia detale: ona ukradkiem zerka ci w oczy, po czym spuszcza wzrok. Jeśli to parę razy się powtarza- w taki specyficzny sposób, iż widać, że coś jej chodzi po głowie :mrgreen: zainteresowana na 95%. Temu zabiegowi często towarzyszy poprawianie włosów/ jakiś zabawny niepokój ruchowy. Jeśli po spojrzeniu sobie w oczy wyrzuca wzrok do góry- olewa cię. Jeszcze jeden dziwny detal, mówcie co chcecie, sprawdzałem na przestrzeni 2 lat, odkąd się o tym dowiedziałem: gdy kobieta siedzi, jej nogi skierowane są w twoim kierunku, tak, że gdyby przypiąć do jej kolan strzałkę, to wskazywała by ciebie. To żadna reguła, ale jeśli współwystępuje z wcześniej wymienionymi, to jest już pewniak. :P
Ps. Czasem to wszystko o kant dupy rozbić. W gimbazie podobałem się ponoć jednej dziewczynie z klasy przez 3 lata, dowiedziałem się o tym już po skończeniu gim od jej przyjaciółki. Nie zauważyłem nic. Inna sprawa, że była b. skryta, nieśmiała, nie dążyła bezpośrednio do nawiązania kontaktu.
NieznanySprawca

przez TEUFEL 08 gru 2013, 18:45
Po prostu maciek napisał(a):[b]Jeśli się tego nie wie, albo nigdy sie nie podrywało kobiety trudno się wypowiadac......

Chyba nie masz na myśli mnie
TEUFEL

przez Steviear 08 gru 2013, 18:45
Po prostu maciek,
Ja się złoszczę na każdego faceta, nawet jak mi się nie podoba
I się śmieję z niego.
Steviear

przez Po prostu maciek 08 gru 2013, 18:48
NieznanySprawca, dokładnie. To było tylko kilka porad w pigułce. By wyczerpac temat trzeba by napisa ksiązke, a powiem szczerze ze nie che mi sie :D
Jeszcze jako rada mozna doradzic obserwsowanie najblizszej przyjaciółki "obiektu". Przewaznie jest ona o wszystkim poinformowana i warto w jakis sposob oczywiscie zrecznie sporóbowac wyciagnac od niej informacje. Albo np gdy obiekt z kumpelka patrza sie na ciebie jak na ciastko z kremem po czym sie smieja to "wiedz ze cos sie dzieje...." :twisted:

Sortuj wg