Relacje z ojcem - czyja wina?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Kaźmisz 09 gru 2013, 23:35
Hmmm normalnym. Skąd ta pewność? :P

Gdybym miał jednym tchem wymienić swoje "uwierające" mnie cechy to byłyby to na pewno życiowe niezdecydowanie, podświadomy brak pewności siebie, ciągłe porównywanie się z innymi, ciągłe poszukiwanie potwierdzenia. Mimo wszystko trochę do DDA pasuje. Zobaczymy czy moje obecne przemyślenia za kilka miesięcy zrzucę na to, że jestem obecnie na życiowym zakręcie związanym z niepewnością co do swojej przyszłości i tego co chcę robić w życiu, czy mimo wszystko wyląduje na terapii.

przez Gunia76 10 gru 2013, 08:30
Kaźmisz napisał(a):Hmmm normalnym. Skąd ta pewność? :P

Gdybym miał jednym tchem wymienić swoje "uwierające" mnie cechy to byłyby to na pewno życiowe niezdecydowanie, podświadomy brak pewności siebie, ciągłe porównywanie się z innymi, ciągłe poszukiwanie potwierdzenia. Mimo wszystko trochę do DDA pasuje. Zobaczymy czy moje obecne przemyślenia za kilka miesięcy zrzucę na to, że jestem obecnie na życiowym zakręcie związanym z niepewnością co do swojej przyszłości i tego co chcę robić w życiu, czy mimo wszystko wyląduje na terapii.

A czym wg Ciebie ejst terapia???
Wiesz ja miałam negatywne zdanie o pójściu na terapię,ale zmieniłam je diamitralnie. Naprawdę bardzo dużo mi daje.Daje spojrzenie na różne sprawy z różnej perspektywy.
To nie jest jakaś kara czy coś...
http://www.nerwica.com/post918275.html#p918275 TO WŁAŚNIE JEST MOJA HISTORIA

przez wiejskifilozof 29 gru 2013, 16:24
A mój ojciec po 25 latach zaczął rozmawiać z moim bratem.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg