Problemy w sferze seksualnej

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Kalebx3 07 lut 2014, 21:19
Kalebx3, a po paroksetynie to juz nie mozna się polizac albo zlapać za cycka ?

zapewne można , tylko nie za bardzo się chce i seks nie jawi się w sumie jako coś nadzwyczaj przyjemnego . Plum i po sprawie , rzekłby poeta .
Dobrze prawisz , tak jak Cie czytam z uwagą Panno Bittersweet . Z tym ,że u mnie zabawy w łapanie cycuszków odbywały się 20 lat temu , a sztywny PAL ( Azji ) niepozwalał zasnąć jak się go nie pukło . Wiesz wiek ,proszki , przyzwyczajenie itd , jednak to co wyprawia ten Typaś to nawet mi się nie mieści w głowie :shock:
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez cyklopka 08 lut 2014, 20:48
ladyfinger88 napisał(a):Nie, nic nie bierze ;) To, że nie jest fajnie to wiem i dlatego o tym piszę, ale czy jest jakiś sposób, żeby go 'nauczyć' czułości?

Przychodzi mi na myśl tylko "Biała Masajka" i pierwszy sezon "Gry o tron".

No tylko, że ten chłopak w przeciwieństwie do bohaterów powyższych produkcji nie pochodzi z wojowniczego plemienia, w którym nikt nie robi inaczej, więc aż się dziwię, że taki ktoś z "naszej" kultury obrazkowej nie ma bardziej wyszukanych potrzeb i fantazji. No nic, trzeba mówić o swoich potrzebach i propozycjach prosto w oczy.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

przez mrau 08 lut 2014, 21:50
na wstrzymanie mam dotychczas androcur 2x50mg i estro 3x2mg, ale to wciaz malo, a dawki i tak juz chyba nie sa takie zdrowe; sa mocniejsze alternatywy/dodatki?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kalebx3 08 lut 2014, 21:50
No nic, trzeba mówić o swoich potrzebach i propozycjach prosto w oczy.

Kupiłbym Żonie wibrator , ale przez gardło by mi to nie przeszlo jej powiedzieć ,nawet jakbym się naćpaał amfetaminą ;)
No cóz takie życie , chociaż ostatnio zauważyłem że w miłosnym uniesienmiu podobają się jej mocniejsze klapse w pupę.
To co zaproponować jej pejcz ?
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez cyklopka 10 lut 2014, 02:13
Jednak rozróżniłabym te propozycje i potrzeby podstawowe od tych dodatkowych ;)
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

przez ladyfinger88 10 lut 2014, 23:40
Bardzo trafne spostrzeżenie...

przez arturo-f.61 25 lut 2014, 17:48
Witam.
U mnie sprawa jest dosyć ciężka. Mam 21 lat i wciąż jestem prawiczkiem :D Tak jakoś wyszło. Mam mieszane zaburzenia osobowości, w związku z tym ciężko (delikatnie mówiąc) jest mi nawiązywać znajomości, a jeśli już się udaje to są one toksyczne i szybko się kończą, z drugiej zaś strony mam wadę serca, jestem już po jednej operacji, nie lęcze się od kilku lat i nie dbam o zdrowie (palę po dwie paczki dziennie i lubię się napić) także nie wiem ile jeszcze pociągnę. Martwię się, że umrę nie zaznając smaku seksu, a w hadesie, piekle czy gdzie tam trafię może nie być już okazji :D
Marzę każdego dnia o seksie z dziewczyną i chyba jedyna szansa abym spełnił te marzenia jest pójście do prostytutki. Nie będę się prosił o seks i liczył na łaskę tylko zapłacę i będę miał. Nie wiem jednak czy lepiej będzie iść do takiej w moim wieku czy do jakiejś trzydziestki?
Chodzi mi tylko o sam seks, bo uczucia mam gdzieś. Nie czuję jakoś potrzeby bycia kochanym. Kiedy miałem 16-17 lat to owszem, pragnąłem się zakochać,ale z czasem na szczęście przeszło... z potrzebami seksualnymi jednak tak niestety nie będzie. Z każdym dniem narasta we mnie frustracja seksualna, do tego bolą mnie jajka i czuje taki nieprzyjemny ucisk w dolnej części brzucha, zazwyczaj z lewej strony, niekiedy mam wrażenie że zaraz mi eksplodują jajka :D
W wieku 14-15 lat w sanatorium miałem szansę gdy byłem jeszcze "normalny", ale nie skorzystałem bo stwierdziłem, że jeszcze za wcześnie i że poczekam. To sobie poczekałem :D
Ponadto miałem w międzyczasie ciężką depresję (w tym próba samobójcza), ale sam sobie z nią poradziłem. Teraz uczę się, pracuję, nawet jestem szczęśliwy, ale cholernie brakuje mi seksu. Mam wrażenie że wszyscy wokół mnie pieprzą się na potęgę tylko nie ja. To tak jakbym głodował, a wokół mnie każdy chodził objadając się najlepszymi potrawami. tak się czuję.

przez mrau 26 lut 2014, 23:04
podejrzewam, ze to bez roznicy, arturo, na poczatku wrazenia moga byc tak silne, ze niezaleznie od osoby bedzie krotko; sam kiedys bylem u takiej osoby, byla pod czterdziestke(ja 20-pare), ale szukajac czegos innego niz Ty, wybralem szukajac osoby 'milej' a nie jakiejs mlodej lalki; mimo ,ze po glowie chodzily mi rozne 'zboczenstwa', na szczescie ta osoba jakos u mnie obudzila wiare w druga plec, tylko przez to, ze byla delikatna i czula oraz dzieki temu, ze nie mialem kaca moralnego wychodzac, bo nie uprawialismy sexu; poprostu miej na uwadze, ze moze Cie to zmienic inaczej niz myslisz;
troche sie dziwie, ze zazdroscisz ludziom seksu (a moze tylko facetom, bo maja cos czego Ty nie masz?); to chyba nie jest powod dla ktorego osoba dorosla/dojrzala szuka seksu zazwyczaj, ale moge sie mylic;

przez arturo-f.61 27 lut 2014, 17:24
Zazdroszczę poniekąd kobietom. Mają większą przyjemność z seksu i jest im o wiele łatwiej znaleźć partnera, mogą się pieprzyć kiedy tylko zechcą.

Pójdę i zobaczę jak to jest, kaca moralnego na pewno mieć nie będę, bo ludzie tacy jak ja (o ile są takie unikaty) go nie miewają.
Mam nadzieję, że będzie jak najgorzej i odechce mi się seksu, tak jak czułości, miłości i innych tego typu bzdur. Chciałbym być aseksualny.

Byłeś u takiej osoby i była miła, bo choć tylko gadałeś to becalować i tak musiałeś.

Ze mną jest tak, że ja nie cierpię ludzi. Dla facetów jestem nieco bardziej tolerancyjny niż dla tej drugiej, gorszej płci.
Na początku znajomości wydaję się być "normalny" bo wtedy jestem na etapie analizowania i wyszukiwania słabości u drugiego osobnika, potem już tylko uderzam w najczulsze punkty, kpię i szydzę z człowieka, sprawia mi przyjemność zadawanie bólu innym.
Nie wiem czemu tak jest. Może dlatego, że jestem niewyżyty. W końcu to całe napięcie seksualne musi gdzieś znaleźć ujście.

przez mrau 27 lut 2014, 17:56
jesli chcesz rzucic temat seksu, moge tylko polecic pozbycie sie testosteronu, sam juz nie mam i jest mi z tym bardzo dobrze, nigdy nie bylem tak soba jak po estradiolu/androcurze, chociaz szukam mozliwosci poglebienia tego efektu;
co z tego, ze za towarzystwo zaplacilem; pomijajac moja lepsza polowke, zadna kobieta tak mnie emocjonalnie nie podbudowala;

przez arturo-f.61 27 lut 2014, 19:12
Pozbywanie się testosteronu odpada, bo pakuje, a testosteron znacznie zwiększa efektywność ćwiczeń.

Czyż nie lepiej jest być całością, co daje to większą niezależność niż mieć jakąś połówkę gorszą czy lepszą?!

przez mrau 28 lut 2014, 21:07
jesli czujesz sie caloscia, to moze i tak, ja sie nie czuje, ale moze to kwestia osobowosci

przez Artemizja 14 cze 2015, 17:26
Wyciągam wątek do aktywnych, bo wielu nie wie, że taki w ogóle istnieje. A nie da się ukryć, że dość często pojawiają się pytania odnoszące się do problemów w sferze seksualnej.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez mark123 21 sty 2016, 16:07
Chyba zrozumiałem, co może być przyczyną moich problemów w sferze seksualnej. Jeśli we wczesnym dzieciństwie "relacja seksualna" pomiędzy moimi rodzicami wyglądała tak, jak wygląda obecnie (rodzice pieprzą się tylko wtedy, gdy ojciec jest pijany i nie jest to seks w pełni dobrowolny, ojciec wymusza zgodę na seks) i ja natknąłem się na to, myślę, że to by wszystko wyjaśniało. Skojarzenie seksu z brudem i prymitywizmem, obrzydzenie i nienawiść do seksu - pijany ojciec, który chce tylko się rozładować seksualnie; skojarzenie brudu z cierpieniem i upokorzeniem - matka uprawiająca seks tak naprawdę wbrew woli. A być może też to, że jeśli swoje preferencje realizowałbym z jakąś partnerką to musiałbym mieć partnerkę wbrew jej woli lub przynajmniej udającą niedobrowolność, też jakoś się z tym wiąże.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Sortuj wg