Problemy w sferze seksualnej

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez mark123 01 lut 2014, 16:07
Chyba nie mógłbym mając cienkie spodnie przebywać z osobami (głownie dziewczynami) mającymi zniszczone lub brudne dłonie.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez aardvark3 02 lut 2014, 23:19
Czasem trzeba odpowiedniej osoby.
Tylko tyle albo az tyle.
I jakos nie czuje zadnych problemow, zahamowan itp.
Przeszlosci nie ma - jest tylko to co miedzy nami.
K*rwa mac ale to proste!
Et caetera, et caetera ad mortem defecatum

przez chouette 05 lut 2014, 14:39
aardvark3 napisał(a):Czasem trzeba odpowiedniej osoby.
Tylko tyle albo az tyle.
I jakos nie czuje zadnych problemow, zahamowan itp.
Przeszlosci nie ma - jest tylko to co miedzy nami.
K*rwa mac ale to proste!

Dokladnie!!!Ostatnio to do mnie dotarlo dzieki pewnemu...snu:) Baaardzo przyjemny, dzieki ktoremu uswiadomilam sobie ze jak sie w koncu trafi na swojego to strachy, obawy, zahamownia uciekna jak ten glodomor z reklamy Danone;))) No tylko czasem to czekanie doprowadza do frustracji, ale nie chce sie kastrowac pigulka, by nic nie czuc, nie jestem robotem!! Naszczescie venla mnie nie kastruje uff pozdro

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ladyfinger88 05 lut 2014, 21:49
No to może i ja wspomnę o swoim 'seksualnym problemie'. Otóż jetem z facetem od trzech lat i muszę przyznać, że zaczęliśmy współżycie wcześnie, zbyt wcześnie. I niestety od początku nie wyglądało to tak jak powinno. Otóż, zero, ale to zero spontaniczności. Mój facet po prostu mówi: 'to co numerek?' Dobra to rozbierz się (ma tu na myśli tylko oczywiście delikatne zsunięcie spodni) 2 minuty i po wszystkim. Czasami mi się udaje dostać orgazm, ale bardzo rzadko. Kiedy mu to mówię, to jakoś specjalnie się tym nie przejmuje. A ja się zaczynam zastanawiać co ze mną jest nie tak. Zdaję sobie sprawę z tego, że jestem najmniej atrakcyjna z wszystkich jego partnerek, ale żebym go aż tak nie podniecała, że prawie zawsze musi odwracać głowę i 'kochać się' w ubraniu? No i co tu z takim delikwentem zrobić? Aaaa, no i zapomniałam wspomnieć, że o całowaniu to mogę pomarzyć....

przez chouette 06 lut 2014, 21:56
przejebane... Co Ty z nim jeszcze robisz, marnujesz sie przy nim, traktuje Cie jak rzecz!

przez cyklopka 06 lut 2014, 22:22
Nie mnie oceniać, ale to nie fair, żebyś ty się czuła jakaś gorsza, bo facet jest beznadziejny w tych sprawach :roll:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

przez ladyfinger88 07 lut 2014, 11:39
A ja jeszcze mam nadzieję, że uda mi się choć trochę to zmienić, małymi kroczkami...

przez aardvark3 07 lut 2014, 13:55
Po wielu latach przemyslen i wnioskach z doswiadczen stwierdzam, co nastepuje:
potrzebny jest odpowiedni partner!
Inaczej cala radosc z seksu o kant dupy potluc!
Odpowiedni nie znaczy staly - zeby nie bylo ze ja taka prawomyslna czy pruderyjna ;)
Ale jak jest staly i odpowiedni to dwa w jednym i lepiej byc nie moze.
Et caetera, et caetera ad mortem defecatum

przez bittersweet 07 lut 2014, 15:39
ladyfinger88 napisał(a): Mój facet po prostu mówi: 'to co numerek?' Dobra to rozbierz się (ma tu na myśli tylko oczywiście delikatne zsunięcie spodni) 2 minuty i po wszystkim. Czasami mi się udaje dostać orgazm, ale bardzo rzadko. Kiedy mu to mówię, to jakoś specjalnie się tym nie przejmuje. A ja się zaczynam zastanawiać co ze mną jest nie tak. Zdaję sobie sprawę z tego, że jestem najmniej atrakcyjna z wszystkich jego partnerek, ale żebym go aż tak nie podniecała, że prawie zawsze musi odwracać głowę i 'kochać się' w ubraniu? No i co tu z takim delikwentem zrobić? Aaaa, no i zapomniałam wspomnieć, że o całowaniu to mogę pomarzyć....
Yyyyy, zszokował mnie ten post, dla mnie taki seks /tzn bez czułości żadnej, okazywania uczuć, dbania o zaspokojenie partnerki/ to mozna co najwyżej z prostytutka robić. Aha, i gdybys go nie podniecała, to by nie wystarczyło samo zsunięcie spodni, facet jest po prostu skrajnie nieudolnym/leniwym/złym kochankiem :roll:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez Candy14 07 lut 2014, 15:47
. Otóż, zero, ale to zero spontaniczności. Mój facet po prostu mówi: 'to co numerek?'

to jest chyba spontaniczne? :smile:

Czasami mi się udaje dostać orgazm, ale bardzo rzadko.

Nic w tym dziwnego .. tez bym nie miala po dwoch minutach. Twoj seks wyglada troche jakbys byla jedynie pojemnikiem na sperme. Seks znienacka, w ubraniu jest fajny ale od czasu do czasu a nie zawsze :roll:
I zgadzam sie z bittersweet,
facet jest po prostu skrajnie nieudolnym/leniwym/złym kochankiem :roll:

Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Kalebx3 07 lut 2014, 17:01
Cytuj:
facet jest po prostu skrajnie nieudolnym/leniwym/złym kochankiem

,,,a może po prostu bierze biedaczyna Paroksetynę :lol:
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez bittersweet 07 lut 2014, 17:39
,,,a może po prostu bierze biedaczyna Paroksetynę :lol:
Kalebx3, a po paroksetynie to juz nie mozna się polizac albo zlapać za cycka ? nie brałam paro, ale chyba takie uboki nie istnieją :D

przez ladyfinger88 07 lut 2014, 18:26
Nie, nic nie bierze ;) To, że nie jest fajnie to wiem i dlatego o tym piszę, ale czy jest jakiś sposób, żeby go 'nauczyć' czułości?

przez bittersweet 07 lut 2014, 19:27
ladyfinger88, na początek szczera rozmowa w deseń : jestem rozczarowana, nie podoba mi się to, chciałabym tego i tego. I po prostu sie nie zgadzaj na taką formę seksu, zawsze możesz odmówic, jesli zapyta o następny "numerek". Zacznij wyznaczac granice i egzekwowac konsekwentnie pewne zachowania. Być moze on uwaza, ze skoro do tej pory to akceptowałas, to byłas zadowolona ? A moze mysli tylko o sobie, Twoje odczucia /a raczej ich brak/ go nie obchodza ?
Na Twoim miejscu rozkminiłabym, jak jest naprawdę i zażądała zmiany. Gdyby nie nastapiła, na Twoim miejscu bym odeszła. Nie wyobrazam sobie związku, w którym partner nie dba o moją satysfakcje, to jest jego obowiązek i powinnaś mu to uświadomić.

Sortuj wg