Emocjonalne rozdarcie

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Emocjonalne rozdarcie

przez renee.madison 10 sty 2014, 11:52
Temat, który idealnie opisuje moje emocje. I myślę, że z tego rozdarcia jestem w takim punkcie dziś.
Przez całe życie w stosunku do rodziców ścierały się we mnie dwie skrajne emocje-albo ich kochałam, albo nienawidziłam, nic pomiędzy.
Czasem wydaje mi się, że gdybym mogła czuć tylko jedną emocję (albo miłość, albo nienawiść), gdyby wszystko było czarne, albo białe to byłabym zdrowa dziś. I mimo, że mieszkam kilka tys km od nich, ciągle nie umiem się uniezależnić psychicznie. Oni ciągle są nade mną, czuję, że wciąż mają ogromną władzę nade mną.
all I wanna do is get high by the beach, get high by the beach

sertralina 250 mg / kwetiapina 25 mg /alprazolam

Emocjonalne rozdarcie

przez MalaMi1001 10 sty 2014, 15:03
renee.madison napisał(a):Oni ciągle są nade mną, czuję, że wciąż mają ogromną władzę nade mną.
A ja przestaję czuć tą władzę. Chyba się nawet trochę boję tego. Bezpieczniej czułam się wiedząc, że jestem "sterowana", zależna, że sama nic nie znaczę. A tak czuję się wolna. Coś za coś.

Emocjonalne rozdarcie

przez mark123 05 mar 2015, 15:27
Z jednej strony mam ochotę zachować relacje z rodzicami takie, jak są, z drugiej strony mam ochotę ukarać rodziców (ale nie za krzywdę, a za rozpieszczenie).
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg