Jak rozpoznac, ze facet jest Toba zainteresowany :D

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez tahela 29 lis 2013, 02:16
Kokojoko,
to cos to jest wlaśnie ta chemia to sie czuje a trudno to nazwac i tylko na zywo to się wie na zdjeciu tego nie ma, i wcale nie chodzi o wyglad czasem chemia moze byc z brzydkim a z ładnym nie ma i tyla i nic na to nie mozna poradzić
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez NieznanySprawca 29 lis 2013, 02:17
anna.anakaia, muszę podpiąć skaner do lapa i rzucę starą fotkę z legitymacji :pirate:
NieznanySprawca

przez TEUFEL 29 lis 2013, 02:19
Kokojoko napisał(a):Przecież napisałam, że dla mnie był przystojny, ale przystojnych chłopaków było wielu i chyba nawet było paru, którym bym się spodobała, ale nie mieli tego czegoś, byli nudni, przewidywalni a on przez to, że niedostępny był bardziej interesujący.
Nie umiem tego dokładniej wytłumaczyć.
Piszecie, że musi być przystojny. Dla jednej przystojny będzie łysy dres, dla drugiej długowłosy hipster. O gustach się nie dyskutuje.

Ale pisałaś, że był przystojny nie tylko dla Ciebie, więc musiał być przystojny w ogólnym kanonie. Żeby nie być gołosłownym:

Kokojoko napisał(a):
NieznanySprawca napisał(a):...a w nieujawnianiu zainteresowania bezpośrednio jest pewien sposób. ;)

Nawet wiem jaki :) Podryw na niedostępnego, NieznanegoSprawcę :D
Działa na wiele dziewczyn. Mi (i nie tylko mi) mój mąż się spodobał, bo był niedostępny :mrgreen:

Tak więc Mushroom 2:0 dla nas ;)
TEUFEL

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez anna.anakaia 29 lis 2013, 02:21
NieznanySprawca czemu z legitymacji? Chcesz wrzucić tu fotę z 1920 roku? Wszyscy wiemy, że masz już 150 lat i będzie bardzo nieaktualne :p
anna.anakaia

przez Kokojoko 29 lis 2013, 02:21
Ok, to jednak spróbuję... To są jedynie moje subiektywne spostrzeżenia... Nieprzystępny kręci bo (mogę się powtarzać):
- jest tajemniczy
- jest ciekawy/interesujący
- możemy sobie dopowiedzieć to czego nie wiemy
- jeśli jest niedostępny "zdobycie" go jest w pewny sensie jakiś osiągnięciem dla kobiety, która lubi zdobywać
- jeśli jest niedostępny i nie zwraca uwagi na kobiety, a na nas zwróci czujemy się wyjątkowe (co innego jak zwróci na nas uwagę pan, który "kocha" wszystkie kobiety w promieniu 10 km...)
- jest w pewnym sensie wyjątkowy, bo nie zwraca uwagi na każdą dziewczynę tylko na tą wybraną, co dobrze o nim świadczy
Kokojoko

przez rotten soul 29 lis 2013, 02:22
NieznanySprawca,
Wrzę z niecierpliwości. Nieznany Sprawca okaże się Znany. Wiesz, że z miejsca będziesz musiał wystosować podanie do Adminki o zmianę nicku? ;)
rotten soul

przez tahela 29 lis 2013, 02:22
light,
nie ma zadnego 2:0 dla was bo napisałm,ze to ta chemia i ona jest niezależna od wygladu , to takire cos dziwne i na pewno wiecie co to jest bo tez to macie do jednych kobiet a do innych nie, kazdy człowiek wie o co mi chodzi, ize ciezko to w słowa ubrac
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez TEUFEL 29 lis 2013, 02:23
Kokojoko, Ale rozumiesz, że to się tyczy faceta przystojnego? (wiem, że rozumiesz)
Żadnej kobiecie nie chce się biegać za niedostępnym brzydalem, choćby był niewiadomo jaki z charakteru czy bóg wie co jeszcze.
STOP KŁAMSTWOM!!! :twisted: :lol:
TEUFEL

przez Pieprz 29 lis 2013, 02:23
Candy14 napisał(a):Mushroom, ale to znaczy ze KAZDY ma szanse

w totku tez każdy ma szanse :D

-- 29 lis 2013, 02:23 --

light napisał(a):Tak więc Mushroom 2:0 dla nas ;)

Dla przystojniaków raczej.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Candy14 29 lis 2013, 02:24
Mushroom, jak napisala kajkojoko .. gsuta sa rozne wiec kazdy ma szanse byc dla kogos przystojnym.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Kokojoko 29 lis 2013, 02:25
light napisał(a):
Kokojoko napisał(a):Przecież napisałam, że dla mnie był przystojny, ale przystojnych chłopaków było wielu i chyba nawet było paru, którym bym się spodobała, ale nie mieli tego czegoś, byli nudni, przewidywalni a on przez to, że niedostępny był bardziej interesujący.
Nie umiem tego dokładniej wytłumaczyć.
Piszecie, że musi być przystojny. Dla jednej przystojny będzie łysy dres, dla drugiej długowłosy hipster. O gustach się nie dyskutuje.

Ale pisałaś, że był przystojny nie tylko dla Ciebie, więc musiał być przystojny w ogólnym kanonie. Żeby nie być gołosłownym:

Kokojoko napisał(a):
NieznanySprawca napisał(a):...a w nieujawnianiu zainteresowania bezpośrednio jest pewien sposób. ;)

Nawet wiem jaki :) Podryw na niedostępnego, NieznanegoSprawcę :D
Działa na wiele dziewczyn. Mi (i nie tylko mi) mój mąż się spodobał, bo był niedostępny :mrgreen:

Tak więc Mushroom 2:0 dla nas ;)

Tak, oprócz mnie podobał się w tym czasie aż trzem koleżankom. No, prawdziwy Playboy ;)

light, to że ktoś podoba się komuś, nawet grupce kobiet, nie oznacza jeszcze, że jest przystojniakiem dla ogółu kobiet. Tak samo przystojniak, nie musi być w typie każdej kobiety. Mi się nigdy nie podobali typowi przystojniacy.

Co za dyskusyyyja :bezradny:
Ostatnio edytowano 29 lis 2013, 02:31 przez Kokojoko, łącznie edytowano 2 razy
Kokojoko

przez Pieprz 29 lis 2013, 02:26
Candy14 napisał(a):Mushroom, jak napisala kajkojoko .. gsuta sa rozne wiec kazdy ma szanse byc dla kogos przystojnym.

Tak, tylko jeden ma 95% szansę być przystojnym dla 100% żeńskiej populacji a drugi ma 1% szansę być przystojnym dla wąskiej grupy kobiet.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez TEUFEL 29 lis 2013, 02:26
Kokojoko napisał(a):Tak, oprócz mnie podobał się w tym czasie aż trzem koleżankom. No, prawdziwy Playboy ;)

No może powiesz, ze to słaby wynik? :shock:
TEUFEL

przez anna.anakaia 29 lis 2013, 02:30
Kokojoko,
- jest tajemniczy
- jest ciekawy/interesujący
- jest w pewnym sensie wyjątkowy, bo nie zwraca uwagi na każdą dziewczynę tylko na tą wybraną, co dobrze o nim świadczy

To są cechy występujące nie tylko u tych nieprzystępnych ;) Ostatnia sprawa wg mnie to domena sporej liczby facetów :)
- możemy sobie dopowiedzieć to czego nie wiemy

Bardzo ryzykowne, szczególnie przy początku relacji.
anna.anakaia

Sortuj wg