Jak rozpoznac, ze facet jest Toba zainteresowany :D

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Pieprz 29 lis 2013, 01:57
light napisał(a):Mushroom, Bajer na niedostępnego sprawdza się tylko i wyłącznie w przypadku przystojniaków, którzy sami ściągają do siebie laski, przecież to jest tak oczywiste, że aż szkoda pisać :pirate:

Też mi się tak wydaje ale czekam aż panie zaprzeczą i jestem ciekawy jakie będą miały argumenty.
Znając życie w ogóle nie doczekam się odpowiedzi bo kobiety już takie są.
Ostatnio edytowano 29 lis 2013, 01:58 przez Pieprz, łącznie edytowano 1 raz
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Kokojoko 29 lis 2013, 01:58
Mushroom napisał(a):
Przystojny? Dla mnie mój mąz jak najbardziej, ale chodziło raczej o charakter.

To jak się podrywa na nieprzystępnego? Mi się nieprzystępność kojarzy chociażby z tym że sie niewiele mówi, ale jak wtedy poznałas jego charakter jak niewiele mówił?

Jak niewiele mówi jest tajemniczy a to też kręci. Wtedy dziewczyna układa sobie w głowie scenariusz "jaki on może być, blablabla..." (zwykle ma to później niewiele wspólnego z rzeczywistością :lol: ). Do tego, niektóre kobiety tak samo jak faceci mają instynkt zdobywcy i nie zwracają uwagi na facetów, którzy leżą im u stóp, tylko takich z którymi będzie trochę trudniej.

Mushroom napisał(a):ale jak wtedy poznałas jego charakter jak niewiele mówił?

Widocznie mówił mało a rzeczowo i konkretnie :mrgreen: Oceniałam też obserwując jego zachowanie, słuchając tego co mówią na jego temat znajomi itp.
Ostatnio edytowano 29 lis 2013, 02:04 przez Kokojoko, łącznie edytowano 6 razy
Kokojoko

przez TEUFEL 29 lis 2013, 01:58
Mushroom, Wiadomo, że zaprzeczą a ich argumenty będą wymijające i tak zakręcone, żeby wyszło że to jednak one mają racje :mrgreen:
TEUFEL

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tahela 29 lis 2013, 01:58
chemia działa i wszystko jazne,ze az iskrzy w powietrzu, to wiadomo no , gadac nie musi za duzo a wiadomo,
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Pieprz 29 lis 2013, 02:00
light napisał(a):Mushroom, Wiadomo, że zaprzeczą a ich argumenty będą wymijające i tak zakręcone, żeby wyszło że to jednak one mają racje :mrgreen:

No właśnie widzę, kokojoko już tak odpowiada żeby nie odpowiedzieć (przepisuje to co wcześniej pisała parafrazując jedynie).
Wkurwia mnie ta strategia niesamowicie.
Król Balu

przez Candy14 29 lis 2013, 02:04
Mushroom napisał(a):
light napisał(a):Mushroom, Bajer na niedostępnego sprawdza się tylko i wyłącznie w przypadku przystojniaków, którzy sami ściągają do siebie laski, przecież to jest tak oczywiste, że aż szkoda pisać :pirate:

Też mi się tak wydaje ale czekam aż panie zaprzeczą i jestem ciekawy jakie będą miały argumenty.
Znając życie w ogóle nie doczekam się odpowiedzi bo kobiety już takie są.

Ja odpowiem. Jak mialam 15 lat to jak najbardziej. Najwazniejszym kryterium byla uroda a ze popierdolony to tam mniejsza z tym. Stanowczo za szybko wyszlam za maz :D zanim troche rozumu mi przybylo i na pierwszym miejscu zaczelam stawiac to czy dobrze sie czuje w towarzystwie faceta, czy sprawia ze sie smieje, czy nie czepia sie o pierdy itd.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez NieznanySprawca 29 lis 2013, 02:05
Jak niewiele mówi jest tajemniczy a to też kręci. Wtedy dziewczyna układa sobie w głowie scenariusz "jaki on może być, blablabla..." (zwykle ma to później niewiele wspólnego z rzeczywistością :lol: ). Do tego, niektóre kobiety tak samo jak faceci mają instynkt zdobywcy i nie zwracają uwagi na facetów, którzy leżą im u stóp, tylko takich z którymi będzie trochę trudniej.

;)
light ale wtedy nie będzie już NieznanymSprawcą i całą tajemniczość szlag trafi :D

no właśnie, to podważy paradygmat mojego istnienia, :lol:
może jutro wrzucę *malutka* fotkę dla świętego spokoju. :mrgreen:
Ostatnio edytowano 29 lis 2013, 02:13 przez NieznanySprawca, łącznie edytowano 1 raz
NieznanySprawca

przez Pieprz 29 lis 2013, 02:05
Candy14, moje pytanie było o to co kręci kobiety w tajemniczych facetach, jeśli Cię dalej kręcą to słucham. Na razie mamy 1-0 dla teorii że uroda wtedy jest najważniejsza.
Król Balu

przez Candy14 29 lis 2013, 02:08
Mushroom, aaa.. no to przychylam sie do zdania
Wtedy dziewczyna układa sobie w głowie scenariusz "jaki on może być, blablabla..." (zwykle ma to później niewiele wspólnego z rzeczywistością :lol:
i nie dotycxzy to jedynie bardzo przystojnych facetow aczkolwiek rozkminianie o takich jest jakby przyjemniejsze :mrgreen:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez Kokojoko 29 lis 2013, 02:08
Mushroom napisał(a):
light napisał(a):Mushroom, Wiadomo, że zaprzeczą a ich argumenty będą wymijające i tak zakręcone, żeby wyszło że to jednak one mają racje :mrgreen:

No właśnie widzę, kokojoko już tak odpowiada żeby nie odpowiedzieć (przepisuje to co wcześniej pisała parafrazując jedynie).
Wkurwia mnie ta strategia niesamowicie.

?

Przecież napisałam, że dla mnie był przystojny, ale przystojnych chłopaków było wielu i chyba nawet było paru, którym bym się spodobała, ale nie mieli tego czegoś, byli nudni, przewidywalni a on przez to, że niedostępny był bardziej interesujący.
Nie umiem tego dokładniej wytłumaczyć.
Piszecie, że musi być przystojny. Dla jednej przystojny będzie łysy dres, dla drugiej długowłosy hipster. O gustach się nie dyskutuje.
Kokojoko

przez Candy14 29 lis 2013, 02:12
Piszecie, że musi być przystojny. Dla jednej przystojny będzie łysy dres, dla drugiej długowłosy hipster. O gustach się nie dyskutuje.

I wszystko w temacie

przez Pieprz 29 lis 2013, 02:12
Nie umiem tego dokładniej wytłumaczyć.

Już wystarczy, odpowiedziałaś :)
czyli 2-0 że facet tajemniczy żeby było interesujący dla kobiety musi być przystojny
Król Balu

przez anna.anakaia 29 lis 2013, 02:13
nie zwracają uwagi na facetów, którzy leżą im u stóp, tylko takich z którymi będzie trochę trudniej

Mnie żeby obecny facet był moim facetem (w sensie poznać się na tyle, żeby można było stworzyć jakąś relację ), zajęło praktycznie rok czasu i nie było trochę trudniej tylko bardzo trudno, a nie mam instynktu zdobywcy w kwestiach damsko-męskich ;)

Bajer na niedostępnego sprawdza się tylko i wyłącznie w przypadku przystojniaków

I tu by można wrócić do 1000 razy drążonego tematu - kto dla kogo jest przystojniakiem bla bla bla ;)
Mnie, nie ważne czy niedostępny/małomówny etc facet musi się podobać fizycznie.

NieznanySprawca,
może jutro wrzucę *malutka* fotkę dla świętego spokoju. :mrgreen:

Czemu jutro a nie dziś :P Tzn zrób to dziś bo dziś jest jutro :p
Ostatnio edytowano 29 lis 2013, 02:16 przez anna.anakaia, łącznie edytowano 2 razy
anna.anakaia

przez Candy14 29 lis 2013, 02:15
Mushroom, ale to znaczy ze KAZDY ma szanse

Sortuj wg