Jak rozpoznac, ze facet jest Toba zainteresowany :D

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez kolekcjoner snów 29 lis 2013, 01:26
Aurora92, bo czekasz aż Ci coś nagle z nieba spadnie. Poza tym może mniej osób pisze bo ciągle sobie dowalasz...
kolekcjoner snów

przez Candy14 29 lis 2013, 01:26
Jeśli jakaś dziewczyna mi się podoba- nie ujawniam tego od razu- więc dość przewrotnie wychodzi na to, że jest mała szansa na to, że akurat "mam ochotę" na dziewczynę, której mówię komplement. :mrgreen:

Jakbys byl pewnym siebie facetem to bys ujawnial
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez SmutnaTęcza 29 lis 2013, 01:27
kolekcjoner snów napisał(a):Aurora92, bo czekasz aż Ci coś nagle z nieba spadnie. Poza tym może mniej osób pisze bo ciągle sobie dowalasz...

Ja jestem zbyt nieśmiała, by wprost powiedzieć komuś, że mi się podoba. :( I cholernie boję się odrzucenia.
Ostatnio edytowano 29 lis 2013, 01:27 przez SmutnaTęcza, łącznie edytowano 1 raz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez TEUFEL 29 lis 2013, 01:27
kolekcjoner snów napisał(a):Aurora92, bo czekasz aż Ci coś nagle z nieba spadnie. Poza tym może mniej osób pisze bo ciągle sobie dowalasz...

Przecież to oczywiste :time:
TEUFEL

przez tahela 29 lis 2013, 01:28
Aurora92 napisał(a):light, np. po tym, że stara się być miła, chwalić, rozmawiać i w ogóle przebywać zawsze tam, gdzie facet.

-- 29 lis 2013, 00:05 --

light napisał(a):Zgadzam się, komplementy rzuca się kobietom na które ma się ochote ;)

A co to jest komplement?
totakie coś co gada się kobietom, które chce sie blizej poznac albo przespać albo jak cie lubią i są twoimi kolegami, mnie kiedys facet na okulary poderwal, podszedł i powiedzial,ze mam fajne okulary w knajpie i czy moze postawic mi piwo. I tak jakos zaczelismy gadać ,a ze bardzo przystojny byl i popatrzylam na niego jak na typowy obiekt seksualny a wszystkie kumpele były zazdrosne co mi sprawialo przyjemnosc , pare razy sie spotkalismy poźniej i moze bylo by z tego cos powazniejszego ,ale juz wtedy myslałam powazniej o kims innym wiec dałam spokoj. Było to kilka miesiecy temu, czasem mysle czy dobrze wybralam, ten obecny tez jest fajny, tamten był bardziej przystojny tez fajny miał pecha po prostu, faceci czasem gadaja takie bzdety o okulrach nawet bo tez im glupio a czym bardziej im glupio tym czesto gorsze bzdety gadają, ale warto czasem pozwolic zapąłcic za siebie i zaczac rozmawiac mozna poznac czasem kogos fajnego.ego obecnego poznałam z sklepie podszedł i zapytał czy dam mu nr wiec mozna i w sklepie i w knajpie , ja widze ze tu kazdy udaje ze by chciał a jak ktos mu napisze ze tak i tak to mowi ,ze bez sensu, z takim podejsciem to sobie mozecie gadac tylko.
Ostatnio edytowano 29 lis 2013, 01:39 przez tahela, łącznie edytowano 3 razy
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez SmutnaTęcza 29 lis 2013, 01:28
light napisał(a):

Przecież to oczywiste :time:

Nie - bo jest tu wiele ładniejszych. Wystarczy obejrzeć zdjęcia.

przez jazzowa 29 lis 2013, 01:29
Aurora92 napisał(a):kolekcjoner snów, light, daję się poznać, ale nikt do mnie nie pisze. Przecież jest tu tyle pięknych dziewczyn - też nie zwróciłabym uwagi na jakąś tam Aurorę, widząc te wszystkie ślicznotki.

wszystko po to żeby teraz każdy napisał " no przestaaań, jesteś śliczna, na pewno każdy zwróciłby na ciebie uwagę " :hide:
lepiej złamcie mi serce niż nos.

przez Pieprz 29 lis 2013, 01:29
Ja jestem zbyt nieśmiała, by wprost powiedzieć komuś, że mi się podoba. I cholernie boję się odrzucenia.

I tacy właśnie ludzie mają bardzo pod górkę jeśli chodzi o flirtowanie, randkowanie czy zawieranie związków.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Kokojoko 29 lis 2013, 01:29
Aurora92 napisał(a):

Ja jestem zbyt nieśmiała, by wprost powiedzieć komuś, że mi się podoba. :( I cholernie boję się odrzucenia.

To nie mów wprost, tylko dyskretnie to okaż. W razie czego powiesz, że tylko się mu coś zdawało :mrgreen:
Kokojoko

przez kolekcjoner snów 29 lis 2013, 01:30
Aurora92, ale zaryzykuj chociaż by się przełamać i nie siedzieć ciągle w swojej niszy.
kolekcjoner snów

przez TEUFEL 29 lis 2013, 01:30
Aurora92, Jesteś Bi? że wiesz, że one są piękniejsze czy jak? :pirate: Poza tym gust jak dupa, każdy ma swój
TEUFEL

przez SmutnaTęcza 29 lis 2013, 01:31
jazzowa napisał(a):
Aurora92 napisał(a):kolekcjoner snów, light, daję się poznać, ale nikt do mnie nie pisze. Przecież jest tu tyle pięknych dziewczyn - też nie zwróciłabym uwagi na jakąś tam Aurorę, widząc te wszystkie ślicznotki.

wszystko po to żeby teraz każdy napisał " no przestaaań, jesteś śliczna, na pewno każdy zwróciłby na ciebie uwagę " :hide:

To już sama sobie dopowiadasz. Bez komentarza <facepalm>

przez Candy14 29 lis 2013, 01:31
kolekcjoner snów, light, daję się poznać, ale nikt do mnie nie pisze. Przecież jest tu tyle pięknych dziewczyn - też nie zwróciłabym uwagi na jakąś tam Aurorę, widząc te wszystkie ślicznotki.

Nic tak nie powoduje u faceta opadniecia penisa jak uzalajaca sie nad soba laska
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez SmutnaTęcza 29 lis 2013, 01:31
light napisał(a):Aurora92, Jesteś Bi? że wiesz, że one są piękniejsze czy jak? :pirate: Poza tym gust jak dupa, każdy ma swój

Żałuję, że nie jestem bi.

-- 29 lis 2013, 00:32 --

Candy14 napisał(a):
kolekcjoner snów, light, daję się poznać, ale nikt do mnie nie pisze. Przecież jest tu tyle pięknych dziewczyn - też nie zwróciłabym uwagi na jakąś tam Aurorę, widząc te wszystkie ślicznotki.

Nic tak nie powoduje u faceta opadniecia penisa jak uzalajaca sie nad soba laska

Zejdź ze mnie, ok?

Sortuj wg