Jak rozpoznac, ze facet jest Toba zainteresowany :D

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Autodestrukcja 29 lis 2013, 18:44
jetodik, kazda ludzka podlosc : P hannibal lecter był bardzo bardzo swiadomy !
Autodestrukcja

przez Arhol 29 lis 2013, 18:45
Nope,wielu ludzi działa w pełni świadomie,kontrolowanie i z premedytacją by być podłymi :pirate:
I od kiedy patrzenie na atrakcyjniejszą osobę jest podłe :lol:?
Klnąć i wściekać na to co naturalne itd można,ale najlepiej rzeczy tego typu starać sie akceptować.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Autodestrukcja 29 lis 2013, 18:50
p.s. a jak ten chlopczyk C) sobie zgoli dziewiczy wąs,naprawi zęby, ściacha tą grzywke, przestanie mieć mine lamusa to bedzie pewnie ok!

moze zachowanie i oprawa wynikająca z dzialan takich czy dzialan owakich ma wiekzse znaczenie aniżeli anatomia! ha! milion dla mnie !
Autodestrukcja

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez SmutnaTęcza 29 lis 2013, 18:53
Autodestrukcja napisał(a):p.s. a jak ten chlopczyk C) sobie zgoli dziewiczy wąs,naprawi zęby, ściacha tą grzywke, przestanie mieć mine lamusa to bedzie pewnie ok!

Chciałam to samo napisać. :great:

przez anna.anakaia 29 lis 2013, 18:53
pan przystojniak jest siwetnie wyfotoszopowany.

Gdybym na żywo zobaczyła kogoś o takim odcieniu skóry jak pan na zdjęciu to zastanowiłabym się czy nie cierpi na argyrię, mam nadzieję, że u owego pana to tylko i wyłącznie efekt fotoszopa...
anna.anakaia

przez Arhol 29 lis 2013, 18:54
Autodestrukcja, co do zachowań,charakteru itp - owszem zgadzam sie,mówiłem tu stricte o fizycznej stronie owych panów,nie mentalnej czy jak to nazwać :P
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Candy14 29 lis 2013, 18:54
Autodestrukcja, to samo napisalam na poprzedniej stronie
Co do pana brzydala zdziwilbys sie co mozna z niego zrobic jak dostanie sie we wprawne rece specjalistow ;)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez SmutnaTęcza 29 lis 2013, 18:55
Kestrel, czemu pan B przeciętny? Bo ma duże, odstające uszy? :shock: Wielu facetów chciałoby być na jego miejscu, a Pan Przystojniak jest tak zwyczajnie przystojny (= nudnie przystojny), że aż głowa boli.

przez Reiben 29 lis 2013, 18:55
Candy14 napisał(a): To mi daje do myslenia. Mam chyba jakiegos farta w zyciu bo ladna nie jestem a faceci sie mna interesowali i wiem , ze pociagala ich moja osobowosc.

Kolejna kobieta z zaniżoną samooceną :brawo: moja krew egejn ;p
Widziałem zdjęcie, jesteś ładna i masz świetną figurę, tylko pozazdrościć Mushroomowi i spierd...jak najdalej po tak wygłoszonym poglądzie :>
Reiben

przez jetodik 29 lis 2013, 18:57
Kestrel,
I od kiedy patrzenie na atrakcyjniejszą osobę jest podłe

a od kiedy zaczyna się ten fragment w mojej wypowiedzi, gdzie tak stwierdziłem?

wściekać się może ktos na skutek permanentnego odrzucenia i to też jest naturalne, w końcu zawiść takiej osoby wobec atrakcyjniejszych jest naturalna.

wszystko jest naturalne, świadomość też jest naturalna, dlatego jeśli się nie ma co wściekać na to, że nie ma równości, bo to naturalne, to równie dobrze na nic można się nie wściekać.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez Autodestrukcja 29 lis 2013, 18:59
Kestrel napisał(a):Autodestrukcja, co do zachowań,charakteru itp - owszem zgadzam sie,mówiłem tu stricte o fizycznej stronie owych panów,nie mentalnej czy jak to nazwać :P

otóż ja i nie tylko staramy się wykazać iż nie jest wcale łatwą sprawą wzięcie na warsztat czegoś takiego jak : stricte fizyczna strona owych panow.
bo to co widzisz wokolo , w realu to nie tylko posąg z takimi czy innymi cechami :) czlowiek , dynamika, zachowanie, lamerstwo wypisane na twarzy albo intrygujące spojrzenie... to sie ciagle rusza, miesza z osobowoscia... styl ubierania...wrzysstko...
jak mam depresje wygladam źle. jak mam radosc zycia nagle ktos podchodzi i chce zagadac... jak to jest? hm ? :)
Autodestrukcja

przez rotten soul 29 lis 2013, 19:01
Czyli widzę najbardziej się dostało Panu przystojniakowi, a Pan numer 3 został przez Was dzielnie wybroniony. I bądź mądry człowieku. :bezradny: Tyle, że w realnej sytuacji rzecz by się miała inaczej. Tak sądzę.
rotten soul

przez Autodestrukcja 29 lis 2013, 19:03

długo się zastanawiałam czy ten facet jest przystojny czy nie... niby brzydki..cholera...ale fajny... umie mnie rozbawic ( to czasem daje plus 50pkt) i jest ogarniety w swoim pojeciu o sobie i mozgu ( prawdopodobnie ) wiec nie umiem spokojnie uznac go za nieatrakcyjnego...

-- Pt lis 29, 2013 6:03 pm --

jakby dac jego zdjecie to nie wiem czy fajny...
Autodestrukcja

przez Asuu 29 lis 2013, 19:06
Autodestrukcja, taki sobie, ale ma ładne zęby :mrgreen:

Sortuj wg