Jak rozpoznac, ze facet jest Toba zainteresowany :D

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Reiben 29 lis 2013, 17:31
Autodestrukcja napisał(a):lek na problemy 1 swiata - komplikowanie i szukanie problemow ;p

truuu...ojej wyszedł srajfon 10 a ja mam tylko 9 :(
Reiben

przez Candy14 29 lis 2013, 17:43
głównie chodziło mi właśnie o wygląd i sytuację kiedy ładna ale pustogłowa kobieta opiera swoją samoocenę wyłącznie na wyglądzie nie dostrzegając i nie dopuszczając do myśli swoich wad charakteru i kiepskiej wiedzy ze względu na niską samoświadomość i prostackie postrzeganie świata i życie. Natomiast co do ładnych i inteligentnych, fakt, że dostrzegają dzięki niej więcej swoich zalet poza urodą i słusznie jeśli mają wysoką samoocenę, a bardziej chodziło mi tu o zjawisko nie afiszowanie się nadmierne z tą swoją

kurcze znowu sie czegos nauczylam :D a wiec faceci dziela kobiety na ladne-glupie, ladne -inteligentne no i ewentualnie brzydkie i wtedy jest im wszystko jedni czy sa madre czy glupie :mrgreen:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez rafzap 29 lis 2013, 17:49
Candy14 napisał(a):
głównie chodziło mi właśnie o wygląd i sytuację kiedy ładna ale pustogłowa kobieta opiera swoją samoocenę wyłącznie na wyglądzie nie dostrzegając i nie dopuszczając do myśli swoich wad charakteru i kiepskiej wiedzy ze względu na niską samoświadomość i prostackie postrzeganie świata i życie. Natomiast co do ładnych i inteligentnych, fakt, że dostrzegają dzięki niej więcej swoich zalet poza urodą i słusznie jeśli mają wysoką samoocenę, a bardziej chodziło mi tu o zjawisko nie afiszowanie się nadmierne z tą swoją

kurcze znowu sie czegos nauczylam :D a wiec faceci dziela kobiety na ladne-glupie, ladne -inteligentne no i ewentualnie brzydkie i wtedy jest im wszystko jedni czy sa madre czy glupie :mrgreen:

Tu zgadzam się w całej rozciągłości
evil boy 4 life

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Reiben 29 lis 2013, 17:50
Candy14 napisał(a): kurcze znowu sie czegos nauczylam :D a wiec faceci dziela kobiety na ladne-glupie, ladne -inteligentne no i ewentualnie brzydkie i wtedy jest im wszystko jedni czy sa madre czy glupie :mrgreen:

Kurczę, wiesz, że racja :mrgreen: No ale to mój punkt widzenia a ja jestem jebnięty ;]
Reiben

przez Arhol 29 lis 2013, 18:08
Pozwolę sobie na parę herezji w temacie,czy co do dyskusji wcześniejszej,jeśli chodzi o gusta w kwestii wyglądu facetów itp :<
Owszem,gust jak dupa, każdy ma swój,mam jednak wrażenie że są pewne hmm "kanony piękna" (czy ki /cenzura/ jak to nazwać), i statystycznie jeden facet będzie się podobał większej ilości pań niźli drugi,przedstawiając obrazkowo,weźmy 3 panów
A)Obrazek pan przystojniak
B)Obrazek Pan przeciętny
C)Obrazek Pan "morda pokroju końska dupa zmieszana z niskobudżetowym horrorem lat 80 produkcji transylwańskiej"

Raczej domyślamy się który będzie się podobał najbardziej, i w jakiej kolejności owi panowie będą zwracać uwagę pań (jeśli bierzemy pod uwagę tylko wygląd), i pan A, na pewno będzie miał więcej "kandydatek" niźli pan C,nawet jeśli ten drugi miałby o niewiadomo jak wielce lepszą osobowość :mrgreen:
Co do mojego zdania - jest to całkiem naturalne i zrozumiałe,atrakcyjność fizyczna jest sporym plusem i "zwiększa" szansę by kogoś sobie znaleźć,ni ma się co wściekać,bo my jako ludzie patrzymy raczej na tych "atrakcyjnych" prędzej,potem "przeciętnych" itd...
(mordy wzięte z google grafika,nie mam pojęcia kim są facjaty powyżej)
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez jetodik 29 lis 2013, 18:24
Kestrel,
ni ma się co wściekać,bo my jako ludzie patrzymy raczej na tych "atrakcyjnych" prędzej,potem "przeciętnych" itd...

równie dobrze na nic można się nie wściekać ;)
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez rotten soul 29 lis 2013, 18:30
Kestrel,
Trochę chyba przesadziłeś z panem przeciętnym. :?

i pan A, na pewno będzie miał więcej "kandydatek" niźli pan C,nawet jeśli ten drugi miałby o niewiadomo jak wielce lepszą osobowość

Oczywiście, że tak. Brutalne prawo natury.
rotten soul

przez Arhol 29 lis 2013, 18:34
jetodik, no akurat podświadome mechanizmy,to tak jakby kląć na pogodę na którą wpływu sie nima,uwaga z d*py wzięta akurat.
rotten soul, tu już nie wiem,nie mi oceniać aż tak co do urody owego jegomościa,aż tak straszny nie jest,ale do typa pod "A" może mu brakować,niech sie panie wypowiedzą :>
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

przez rotten soul 29 lis 2013, 18:39
Kestrel,
aż tak straszny nie jest

No właśnie. Jest chyba z wyższej półki niż przeciętniacy. Fakt Panie ocenią najlepiej, ale my też umiemy ocenić urodę facetów bez względu na to jak pedalskie to jest według innych samców.
rotten soul

przez anna.anakaia 29 lis 2013, 18:42
Kestrel,
niech sie panie wypowiedzą :>

Wg mnie żaden nie jest atrakcyjny :pirate: Ale ja mam zryty gust więc moje zdanie się nie liczy :D
anna.anakaia

przez Arhol 29 lis 2013, 18:42
rotten soul, tego to sam nie wiem,ewentualnie przedstaw subiektywną intepretacje obrazową przeciętności :pirate:
Moderator

przez jetodik 29 lis 2013, 18:42
Kestrel, każda ludzka podłość oparta jest na nieświadomych mechanizmach, więc równie dobrze na nic można się nie wściekać.

to, że coś jest naturalne, albo zrozumiałe, nie znaczy, że dobre.

owszem, jak mi piorun rozwali auto to się wściekne.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez carlosbueno 29 lis 2013, 18:43
Jak rozpoznać chyba po tym że się ślini, sprośnie żartuje i łapie za tyłek lub cycki, ;)
Największy Forumowy Maruda

przez Candy14 29 lis 2013, 18:44
Tu zgadzam się w całej rozciągłości

Kurczę, wiesz, że racja :mrgreen: No ale to mój punkt widzenia a ja jestem jebnięty ;]

To mi daje do myslenia. Mam chyba jakiegos farta w zyciu bo ladna nie jestem a faceci sie mna interesowali i wiem , ze pociagala ich moja osobowosc. No ale moze nie jestem dostatecznie brzydka zeby bylo im wszystko jedno albo na tyle zadbana zeby jednak zawieszali oko :D ufffff dobre i to

Kestrel, pan przystojniak jest siwetnie wyfotoszopowany. Nie ma co ukrywac ze milo popatrzec ale kazda kobieta o inteligencji parowki zdaje sobie sorawe ze nijak nie ma sie to do reala. Pan przecietny zdecydowanie by mnie zainteresowal. Ale moze dlatego ze w moim typie. Lubie sbrunetow z ciemna oprawa oczu. Co do pana brzydala zdziwilbys sie co mozna z niego zrobic jak dostanie sie we wprawne rece specjalistow ;)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Sortuj wg