Jak rozpoznac, ze facet jest Toba zainteresowany :D

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez rotten soul 29 lis 2013, 14:51
Candy14,
miliony plemnikow tam jeszcze masz

No tak zapomniałem o nich. W moim przypadku to zbędny balast. :D

Autodestrukcja,
w worku chyba..

Ładna, męska, gustowna i termokurczliwa torba. W worku to nosiłem kapcie na zmianę w podstawówce. :lol:
rotten soul

przez anna.anakaia 29 lis 2013, 14:57
Gregg1991,
Fakt, jeśli facet jest nieatrakcyjny i sprawia wrażenie niezainteresowanego, taka postawa intryguje kobietę i sama zaczyna walczyć o jego uwagę,

Zaraz, zaraz zaczyna walczyć o uwagę nieatrakcyjnego dla siebie i niedostępnego faceta? Dla samego zwrócenia jego uwagi? Nie chciałoby mi się marnować czasu. Warunkiem koniecznym, który sprawia, że mam ochotę "flirtować" z facetem jest jego atrakcyjność fizyczna (ma być dla mnie atrakcyjny). Nie wyobrażam sobie podrywania faceta, którego uważam za brzydala :D
bezlitośnie (skutecznie) wykorzystują adepci podrywu PUA

Hehe, u kobiet mających troszkę pomyślunku raczej mają marne wyniki ;) (miałam do czynienia z takimi panami, żenada jakich mało ;))
Dopiero kiedy mężczyzna przełamie tę barierę gwarantując takiej poczucie bezpieczeństwa i dyskrecji może sprawić, że poczuje się ona na tyle pewnie, aby oddać się pragnieniom.

Facet ma przełamywać niedostępność kobiety? Więc jak jest z babkami, które same wychodzą z inicjatywą?
anna.anakaia

przez rotten soul 29 lis 2013, 15:04
anna.anakaia,
Zaraz, zaraz zaczyna walczyć o uwagę nieatrakcyjnego dla siebie i niedostępnego faceta?

No właśnie. Bzdura totalna.

Więc jak jest z babkami, które same wychodzą z inicjatywą?

Nie istnieją. Ja przynajmniej nie widziałem.
rotten soul

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez NieznanySprawca 29 lis 2013, 15:06
rotten soul, istnieją.
NieznanySprawca

przez Indifference1 29 lis 2013, 15:09
Przeczytałam cały artykuł, każdy jeden komentarz i jedyne co z tego wszystkiego wyniosłam to ból głowy. Może później dołączę do rozmowy a tymczasem dobranoc. Albo raczej dobre popołudnie :D
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Autodestrukcja 29 lis 2013, 15:10
Fakt, jeśli facet jest nieatrakcyjny i sprawia wrażenie niezainteresowanego, taka postawa intryguje kobietę i sama zaczyna walczyć o jego uwagę,

omatko. haha :D czyli jak jakiś facet mi sie total nie podoba ale ja mu tez to moja duma mimo wsystko tak głośno łka za musze , MUSZE go wyrwac!
Autodestrukcja

przez NieznanySprawca 29 lis 2013, 15:12

myślę, że koledze przez przypadek wpisało się "nie" ;)
NieznanySprawca

przez rotten soul 29 lis 2013, 15:13
NieznanySprawca,
rotten soul, istnieją.

W wyobraźni owszem. No i w filmach.
rotten soul

przez NieznanySprawca 29 lis 2013, 15:14
rotten soul, ech.
NieznanySprawca

przez anna.anakaia 29 lis 2013, 15:15
rotten soul,
Nie istnieją. Ja przynajmniej nie widziałem.

Ej, ej a ja pamiętam Twój post sprzed paru miesięcy gdzie pisałeś, że poznałeś taką dziewczynę :P
anna.anakaia

przez Autodestrukcja 29 lis 2013, 15:16
rotten soul, no nie wiem. jak dziewczynie podoba sie koles to moze sama nie panowc nad tym ze zachouwje sie ,,zachcajaco " w stosunku do niego... moze wyjsc z inicjatywa o tym nie wiedzac...

a Tobie moze chodzi o takie laski ktore wypisują sobie plan zialania na tablicy korkowej.. to nie wiem
Autodestrukcja

przez MadGregor 29 lis 2013, 15:41
anna.anakaia napisał(a):Zaraz, zaraz zaczyna walczyć o uwagę nieatrakcyjnego dla siebie i niedostępnego faceta? Dla samego zwrócenia jego uwagi? Nie chciałoby mi się marnować czasu. Warunkiem koniecznym, który sprawia, że mam ochotę "flirtować" z facetem jest jego atrakcyjność fizyczna (ma być dla mnie atrakcyjny). Nie wyobrażam sobie podrywania faceta, którego uważam za brzydala :D
Nie chodzi tu o zwykłą obojętność z jaką zapewne spotykasz się na co dzień mijając na ulicy setki mężczyzn, a specyficzne warunki. Kobieta pewna swoich walorów ostentacyjnie zlekceważona w umiejętny sposób, będzie dążyć do poznania motywów jego postawy, a chyba nic nie może bardziej podważyć samooceny kobiety niż jakiś oblech. Atrakcyjność ma wiele wymiarów, a ta fizyczna nie jest (jak udowodniono) niezbędnym wyznacznikiem pozycji "samca alfa" ;P
Facet ma przełamywać niedostępność kobiety? Więc jak jest z babkami, które same wychodzą z inicjatywą?

Nie spotkałem się jeszcze z sytuacją, żeby trzeźwa dziewczyna bezceremonialnie przy świadkach wychodziła z taką inicjatywą, bo istnieje naturalna obawa przed oceną przez grupę takiego zachowania. Też zależy to od kontekstu jeśli okoliczności ku temu sprzyjają to nie będzie miała oporów.
"Nie jesteśmy żywi, więc nie możemy umrzeć.Ale nie jesteśmy też martwi.Za długo pożerało mnie pragnienie, którego nie można zaspokoić.Za długo głodowałem, czekając na śmierć i nie umierając.Niczego nie czuję.Wiatru na mej twarzy, ani rozpryskującej się bryzy, ani ciepła kobiecego ciała."

przez NieznanySprawca 29 lis 2013, 15:44
Nie spotkałem się jeszcze z sytuacją, żeby trzeźwa dziewczyna bezceremonialnie przy świadkach wychodziła z taką inicjatywą, bo istnieje naturalna obawa przed oceną przez grupę takiego zachowania. Też zależy to od kontekstu jeśli okoliczności ku temu sprzyjają to nie będzie miała oporów.

Tzn, podejście na imprezie, przedstawienie się, zaczęcie rozmowy, to już jest "bezceremonialne wyjście z inicjatywą"??
Rozumiem, że podejście np. w szkole, i poproszenie o nr telefonu już tak, no ale to są już naprawdę marginalne przypadki. :mrgreen:
NieznanySprawca

przez bittersweet 29 lis 2013, 15:49
Nie chodzi tu o zwykłą obojętność z jaką zapewne spotykasz się na co dzień mijając na ulicy setki mężczyzn, a specyficzne warunki. Kobieta pewna swoich walorów ostentacyjnie zlekceważona w umiejętny sposób, będzie dążyć do poznania motywów jego postawy, a chyba nic nie może bardziej podważyć samooceny kobiety niż jakiś oblech.
Motywy moga byc rózne, np. koles ma niskie libido, może byc zakochany w innej kobiecie, moze jest zakompleksiony lub homo, a moze woli rude ? Zreszta kobieta "pewna swoich walorów" ma wysoka samoocene, jakis oblech nie powinien jej zachwiać.
A to "lekceważenie w umiejetny sposób" to jakies metody PUA ?
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Sortuj wg