Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak rozpoznac, ze facet jest Toba zainteresowany :D


Candy14

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, ze czesto pojawiaja sie tematy w ktorych relacje damsko meskie sa niejasne dla obu plci..polecam ten tekst :lol: Zgadzam sie z kazdym slowem

Czy to znaczy, że faceci patrzą wyłącznie na aparycję i wygląd zewnętrzny? NIE !!! To powoduje u nas wyzwolenie pewnego instynktu, nad którym nie panujemy. Oceniamy pod kątem seksualnym każdą kobietę czy tego chce czy nie chce czyli nasze kryteria jak jesteśmy samotnymi singlami to:

 

a) Bardzo chętnie przespałbym się z nią!

 

b) Przespałbym się z nią jakby sama namawiała

 

c) Przespałbym się z nią po alkoholu

 

d) Przespałbym się z nią w akcie desperacji po ogromnej dawce alkoholu

 

e) Nigdy w życiu bym się z nią nie przespał niezależnie od alkoholu

 

reszta tutaj http://malemen.blox.pl/2012/07/Jak-rozpoznac-zainteresowanie-faceta-Jak-dziala.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, ze czesto pojawiaja sie tematy w ktorych relacje damsko meskie sa niejasne dla obu plci..polecam ten tekst

Chyba dużo częściej dla panów są niejasne sygnały pań

o to to właśnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest, zawsze instynkt zbereźnego łowcy u mnie pracuje, 24h na dobę, faktycznie każdą prześwietlam pod kątem seksualnym za wyjątkiem rodziny i wiecie co? Dobrze że tak jest, bo przynajmniej fizycznie jestem zdrowy, czego nie można powiedzieć o psychice :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z tym: "Komplementuje Cię ! (facet nigdy nie komplementuje Cię jak nie ma na Ciebie ochoty)"

 

To trochę chore odbierać każdy komplement jako sygnał "O! On ma na mnie ochotę!"... :roll:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kokojoko, moze nie tyle ze chce bzyknac ale na pewno mu sie podoba.. faceci nie komplemetuja kobiet ktore im sie nie podobaja ..juz szybciej jakas zlosliwosc rzuca

Natomiast co do sposobów wyrażania swojej aprobaty czy zainteresowania mogłabym polemizować :D

 

Wiesz Monis... jak dziewczyny usprawiedliwiaja facetow, ze nie pisze kilka dni bo zajety to zawsze mam ochote powiedziec "taaa zajety, nie zalezy mu po prostu". Wyslanie buziaka smsem zajmuje 5 sekund.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że nasza płeć patrzy pod kątem dupaczki,to było,jest i będzie,choćby chłop chciał,no to sorry,nie ma tak że patrzymy na daną osobę,a tu wyświetla dane,jaki kto ma charakter,to 1 wrażenie zawsze jest od dupy strony (czy wyglądu?)

Jest to bardziej,lub mniej świadome,to co mnie dziwi,to czasem oburzenie pań owym faktem,mimo że to czysta biologia.

Facet od 1 randki patrzy na ciebie pod kątem dupakowym?

Tak,patrzy,mniej lub bardziej świadomie,ale i trzeba pamiętać,nie znaczy to,że TYLKO i wyłącznie pod tym kątem,to jedna z perspektyw,bądź co bądź,choćby najatrakcyjniejsza dziewucha,to jeśli się jeden z drugim nie dogada,to związek oparty na dupace to skończy się jak romans Tu-154 z Brzozą.

No chyba że komuś zależy tylko na tym,to lepiej po booordelach łazić :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92, No właśnie... to powiedź po czym to poznać?

 

-- 29 lis 2013, 00:02 --

 

Kokojoko, moze nie tyle ze chce bzyknac ale na pewno mu sie podoba.. faceci nie komplemetuja kobiet ktore im sie nie podobaja ..juz szybciej jakas zlosliwosc rzuca

 

Zgadzam się, komplementy rzuca się kobietom na które ma się ochote ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

light, np. po tym, że stara się być miła, chwalić, rozmawiać i w ogóle przebywać zawsze tam, gdzie facet.

 

-- 29 lis 2013, 00:05 --

 

Zgadzam się, komplementy rzuca się kobietom na które ma się ochote ;)

A co to jest komplement?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, komplementy rzuca się kobietom na które ma się ochote ;)

 

Czy w takim razie chłopak mojej siostry ma na mnie ochotę? vye.gif

 

Nie sądzę! :D Ja odbieram komplement w ten sposób, że jeśli ktoś mi mówi, że ładnie wyglądam to sądzi, po prostu, że ładnie wyglądam, a nie ma na coś ochotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

A co to jest komplement?

 

To coś, co sprawia że kobieta przez chwile czuje się najpiękniejszą kobietą świata ;) Mowa o dobrym komplemencie rzecz jasna, nie żadnym barachle :pirate:

Nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×