Jak rozpoznac, ze facet jest Toba zainteresowany :D

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Candy14 29 lis 2013, 03:19
No tego nie wiem bo jak pisalam byl to moj pierwszy i ostatni raz
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Reiben 29 lis 2013, 03:24
Toć od dawien dawna już wiem, że Wasze tapetowanie jest wyłącznie skutkiem walki o tytuł najpiękniejszej, z tym podobaniem się facetowi to taka sama ściema jak z tym Jezusem zbawicielem :>
W takim razie, od jutra zaczynam zamazywać szprejem lustra w damskich sraczykach a w godzinach szczytu wchodzić na siku, przed którym obowiązkowo popukam nogą w porcelanę i przeklnę te bakterie co by by dać sygnał, że większy niż po kolana :pirate:
Reiben

przez anna.anakaia 29 lis 2013, 03:26
Reiben,
od jutra zaczynam zamazywać szprejem lustra w damskich sraczykach

Każda ma lusterko w torebce. Każda. :P
anna.anakaia

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Candy14 29 lis 2013, 03:26
eeee ja nie mam :?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez Reiben 29 lis 2013, 03:27
faking szit..cały misterny plan w pizdu egejn :cry:
Reiben

przez anna.anakaia 29 lis 2013, 03:31
Candy14,
eeee ja nie mam :?

Hm to może Reiben odpuści łazienkowym lustrom w Twojej okolicy ;)
anna.anakaia

przez Kokojoko 29 lis 2013, 03:31
To ja jestem nietypowa... W torebce tylko portfel, telefon i ewentualnie klucze... Im niej tym lepiej.
Kokojoko

przez monk.2000 29 lis 2013, 05:34
Kokojoko, ja w plecaku noszę przybory biurowe, kalkulator matematyczny, scyzoryk oraz coś do poczytania. Ale tylko jak chodzę do szkoły, więc zrozumiałe. Choć gdybym wylądował na bezludnej wyspie to scyzoryk się przyda. :pirate:
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez wysłowiona 29 lis 2013, 08:34
Każda ma lusterko w torebce. Każda.

Hah. Ja nie mam, przeglądam się w komórce jak już muszę^^ Ale mi się zawsze mówiło, że jestem bardziej facetem ;)

przez Candy14 29 lis 2013, 14:02
torebce tylko portfel, telefon i ewentualnie klucze... Im niej tym lepiej.

o rany rzeczywiscie minimalizm.. u mnie
- portfel

-chusteczki higieniczne
-. masc nawilzajaca
-pomadka
- blyszczyk
-perfumy
-komorka
- ekologiczna torba na zakupy
- gumy do zucia
-zapalniczka
-papierosy
-pilniczek do paznokci
- klucze od mieszkania w Gdansku
- klucze od domu
to jest raczej staly zestaw do tego dochodza rozne okazjonalne rzeczy

przez MadGregor 29 lis 2013, 14:27
Candy14 napisał(a):anna.anakaia, no ale jak facet jest niedostepny to ta niedostepnosc jest dla kobiety atrakcyjna i wlacza sie instynkt zdobywcy. Nawet jak jest brzydki to ma zwrocic na mnie uwage i juz! Moge go potem olac ale mam te niedostepnosc zmiekczyc :D Tak to dziala. Na tej samej zasadzie faceci zajeci sa bardziej atrakcyjni dla innych kobiet

Podoba mi się, że potrafisz bez ogródek powiedzieć to co myśli większość kobiet i pod żadnym pozorem się do tego nie przyzna :) Fakt, jeśli facet jest nieatrakcyjny i sprawia wrażenie niezainteresowanego, taka postawa intryguje kobietę i sama zaczyna walczyć o jego uwagę, w zasadzie w jedyny możliwy sposób jakim obdarzyła ją natura czyli wysyłanie seksualnych sygnałów- flirtować z nim! Co ciekawe technikę niedostępności dość dobrze poznaną i opisaną przez R. Cialdiniego, bezlitośnie (skutecznie) wykorzystują adepci podrywu PUA, o których toczyła się tu swego czasu zażarta dyskusja.
Jak również przystojny i to że podobał się Twoim koleżankom zapewne też wpłynęło na jego atrakcyjność w Twoich oczach ;)

Tak zwany społeczny dowód słuszności. Atrakcyjność jednostki rośnie kiedy ma poparcie stada, kiedy facet otoczony jest wianuszkiem kobiet smalące cholewki tzn, że jest coś na rzeczy.
Mushroom napisał(a):
Nie rozumiem niedostępności zachowaniowej Chyba nie wiem do końca co to jest (mogę tego nie kumac , nie? ).

Ja rozumiem taką wynikającą z zamknięcia się w sobie albo nieśmiałości, ale zastanawiam się czy są inne i na czym polegają, oraz czy kobiety różne rodzaje niedostępności różnie postrzegają i jak reagują.

Jeszcze u kobiet jest to zrozumiałe, bo udawanie niedostępnej jest jakby sankcjonowane przez społeczeństwo. Dopiero kiedy mężczyzna przełamie tę barierę gwarantując takiej poczucie bezpieczeństwa i dyskrecji może sprawić, że poczuje się ona na tyle pewnie, aby oddać się pragnieniom.
Ostatnio edytowano 29 lis 2013, 14:41 przez MadGregor, łącznie edytowano 1 raz
"Nie jesteśmy żywi, więc nie możemy umrzeć.Ale nie jesteśmy też martwi.Za długo pożerało mnie pragnienie, którego nie można zaspokoić.Za długo głodowałem, czekając na śmierć i nie umierając.Niczego nie czuję.Wiatru na mej twarzy, ani rozpryskującej się bryzy, ani ciepła kobiecego ciała."

przez rotten soul 29 lis 2013, 14:31
Candy14,
o rany rzeczywiscie minimalizm.. u mnie

Ja ma większy minimalizm. W mojej torbie noszę zawsze tylko dwa jajka. :lol:
rotten soul

przez Candy14 29 lis 2013, 14:39
Gregg1991, nie wiem co mysli wiekszosc kobiet.. mowie to co mnie sie wydaje :)
rotten soul, :P nie badz taki skromny...miliony plemnikow tam jeszcze masz

przez Autodestrukcja 29 lis 2013, 14:40
rotten soul, w worku chyba..

ja w swoim lnianym worku nie mam jajek, mam rozne rzeczy dziwne...

a po cyzm poznac czy podobasz sie komus...? o co chodzi w tym pytaniu? to sie potem zmienia... cos tam mowia ze pierwsze wejdrzenie takie wazne, takie decydujace...potem sie nawiazuje albo gra albo nie, albo jakas znajomosc i tam sie mam wrazenie tyle rzeczy dzieje... akcja jest wazniejsza ... nie wiem czy jest sens abstrahowac jakiegos goscia z otoczenia i go analizowac pod kątem on mnie chce albo nie, bo moze sam o tym nie wie i to na podstawie nie wiem... mowy ciala...

-- Pt lis 29, 2013 1:41 pm --

( a tak na prawde sama sie stale nad tym zastanawiam.. a nawet jak ktos do mnie podejdzie i zagada to mysle ze zartuje ze mnie, a jak ktos usilnie nawiacuzuje ze mna kontakt stwierdzam ze pewnie ne ma lepszej osoby wokol albo sie myli co do mnie. mindfuck... )
Autodestrukcja

Sortuj wg