Miłość.

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Miłość.

przez Kokojoko 11 lut 2014, 20:57
Luktar napisał(a):Ktoś się domyśla co on ma z głową?

Nierowno pod sufitem ;)
Kokojoko

Miłość.

przez aardvark3 11 lut 2014, 21:30
Luktar napisał(a):Mój ostatni ex zaczyna doprowadzać mnie do szału. Wszystko już sobie poodawaliśmy 3 tyg. temu, nasze rozstanie było dla mnie nieco traumatyczne - mam wrażenie że zaczął w jakiś podstępny sposób mi dokuczać i męczyć psychicznie. Powiedziałam mu, że nie chce być jego przyjaciółką ani kumpelą a ten jakby nie rozumie. Kiedy blokuje go na fejsie wypisuje mi na pocztę czemu go zablokowałam znów. To mu tłumaczę. Wysyła mi zdjęcia innego ex (a jego kumpla). Znów go zablokowałam, to sms czemu znów, to ja ponownie tłumaczę, że nie chcę z nim utrzymywać kontaktu. Powiedział, że będzie pisał na pocztę. Od wczoraj dostałam dwie wiadomości o treści "ty wiedźmo!". Ktoś się domyśla co on ma z głową?

Ignoruj. To jedyny sposob.
A jak mu odpowiadasz nawet "Nie pisz do mnie, nie chce kontaktu" to jest kontakt i on sobie zakonotuje - zeby sie odezwala to trzeba 3 smsy, 4 maile i 6 wiadomosci na gg.
Nie ma Cie. Niech pisze. Kiedys zrozumie i przestanie.
Poza tym sa paragrafy na nekaczy i stalkerow.
Et caetera, et caetera ad mortem defecatum

Miłość.

przez Zupapomidorowa 11 lut 2014, 21:32
aardvark3, no właśnie niepotrzebnie mu odpisałam bo zaczął pisać o tym że wyrywa 19ki, a nie pytałam bo mnie to nie obchodzi. On na prawdę ma coś z głową. aardvark3, Kokojoko, już mu nie odpiszę bo to rzeczywiście nie będzie miało końca - to gnębienie.
Dawniej Luktar

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Miłość.

przez socorro 14 lut 2014, 13:46
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...
Miss Najładniejszych Nóg na forum

Miłość.

przez khaleesi 01 mar 2014, 02:48
kros
Dziś przeczytałam tą historię i jest mi zwyczajnie smutno. cholernie Ci współczuje. Musisz pomyslec o jakieś terapii. :(
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Sortuj wg