Miłość.

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Miłość.

przez TEUFEL 06 gru 2013, 13:21
mikra78, Ale jak to się ma do tego tematu?
TEUFEL

Miłość.

przez mikra78 06 gru 2013, 13:26
A tak w ogole to uważam, że życie byłoby łatwiejsze, lżejsze i przyjemniejsze gdybyśmy się z ludzi, którzy nas skrzywdzili mogli otrzepać jak z jesiennego liścia :(
mikra78

Miłość.

przez umuntu 06 gru 2013, 13:26
kros współczuję i chyba dlatego się wypowiem (bo generalnie niedużo się udzielam na forum), myślę że problem polega na tym, że Ty nigdy nie pokochałeś siebie i tak jak kilka osób powyżej polecam terapię.
"Everything happens for a reason." I'd like to believe that.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Miłość.

przez TEUFEL 06 gru 2013, 13:30
umuntu, Ma to sens, złoty chłop z tego krosa, ale za bardzo chce być dla kogoś nie dla siebie, dlatego terapia niezbędna, żeby znowu się nie wkopał w podobną akcje
TEUFEL

Miłość.

przez mikra78 06 gru 2013, 13:37
Tak się ma do tematu jak pytanie, które tu się pojawiło o różnice pomiędzy miłością a zauroczeniem i tak się ma do tematu jak moje podejrzenie, że Kros, autor tego wątku jest, być może, uwikłany w jakieś już obsesyjne myślenie o swojej niedoszłej partnerce " na całe życie". A do takich obsesji, kiedy zaburzają nam normalne życie trzeba czasem terapeuty...
mikra78

Miłość.

przez TEUFEL 06 gru 2013, 13:39
mikra78, Ja to bardziej widze tak, że bardzo wrażliwy facet, spotkał na swojej drodze zwykłą ..., która zamiast docenić faceta, to przyje*ała w kilometrowe rogi i ja tutaj widzę bardziej pourazowe symptomy niż jakąś obsesje na jej pkt
TEUFEL

Miłość.

przez mikra78 06 gru 2013, 13:55
light,
Nie jestem specjalistą, więc nie będę swojej amatorskiej teorii o obsesji rozwijała, bo w takim teoretyzowaniu mogę, w istocie, nie mieć racji.
Tak czy siak, kros, współczuję Ci sytuacji, bo panna nie zachowała się wobec Ciebie uczciwie...No, cóż...tego kwiata jest nas pół świata i nie wszystkie jesteśmy latawice ;)
mikra78

Miłość.

przez deader 06 gru 2013, 14:25
mikra78 napisał(a):tego kwiata jest nas pół świata

Obrazek

trololo
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Miłość.

przez Kalebx3 06 gru 2013, 14:49
że Ty nigdy nie pokochałeś siebie i tak jak kilka osób powyżej polecam terapię.

Umuntu , myślisz ,że Terapia ma taką moc , co sprawi ,że Chłopaka zaleją fale Milości do siebie , a potem całego swiata?Nie będzie potrzebował alkoholu , bo jego "alkoholem" będzie samoakceptacja. Przy tych polskich parciarzach ( w większości ) terapeutach ala Freudy powątpiewał bym bardzo.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Miłość.

przez mikra78 06 gru 2013, 15:25
deader,
Sugerujesz, że to jest ta połowa? :shock: Seksistowskie frędzelstwo z Twojej strony niemal nie do wybaczenia :evil:
mikra78

Miłość.

przez deader 06 gru 2013, 15:41
mikra78 napisał(a):Seksistowskie frędzelstwo

Jeszcze nigdy nie widziałem żeby ktoś zrobił tyle błędów w słowach "czarny humor" :P
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Miłość.

przez mikra78 06 gru 2013, 15:44
kros dzięki terapii może nie zaleje Cię fala samouwielbienia, ale jest szansa, że spojrzysz inaczej na swoje doświadczenia i znajdziesz wespół z psychologiem jakiegoś haka na to, by Twoja nieprzygoda z poprzednią dziewczyną przestała oddziaływać na Ciebie tak destrukcyjnie.
Wiesz, miłość jest w życiu ważna, ale trzeba umieć żyć także wtedy, gdy nikt nas nie kocha, nikt nas nie potrzebuje ani gdy my nikogo nie kochamy. Ot, dobrze jest umieć znależć sobie jakiś cel w życiu poza euforycznym zatraceniem się w drugiej osobie. Takie jest moje zdanie.
mikra78

Miłość.

przez Candy14 06 gru 2013, 15:46
mikra78, :brawo:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Miłość.

przez jazzowa 06 gru 2013, 15:47
straszna historia
jednak można aż tak bardzo cierpieć z miłości
lepiej złamcie mi serce niż nos.

Sortuj wg