Drogie Panie oceńcie i nie tylko....

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Unikalny 25 lis 2013, 02:51
Witam,

wczoraj miałem pierwsze spotkanie z pewną rok starszą kobietą. Do rzeczy było bardzo miło sympatycznie, nawet się całowaliśmy odczułem nawet, że jakoś specjalnie sama nie angażuje pocałunków etc.Kwestia jest taka, że zadawała mi bardzo dziwne pytania jak na pierwsze spotkanie "Z iloma kobietami spałem?" "Z iloma kobietami spałem zza granicy?" Wcześniej w smsach mnie wypytywała "Czy jestem wyrywaczem lasek?" "Czy lubię jedno nocne przygody?" Nawet po alkoholu...

Ma bardzo duże poczucie winy, bo kiedyś zdradziła swojego byłego chłopaka i powiedziała mi, że się boi tego, że znów to zrobi!

Pytanie do was jak to rozegrać? By ta relacja szła ku lepszego jakieś dłuższej relacji, przyjemnej, fajnej, rozwijającej się :)
Unikalny

przez kolekcjoner snów 25 lis 2013, 02:59
Po prostu bada grunt. Lepiej bądź sobą a może coś dalej z tego wyniknie, bo wydaje się zainteresowana ;)
kolekcjoner snów

przez Unikalny 25 lis 2013, 03:06
kolekcjoner snów napisał(a):Po prostu bada grunt. Lepiej bądź sobą a może coś dalej z tego wyniknie, bo wydaje się zainteresowana ;)

W dosyć hardkorowy sposób.

P. S. Zapomniałem napisać, że po spotkaniu napisałem jej smsa i zero odzewu, dzowniłem i też lipa trochę natrętnie się zachowałem kilka smsów, zacząłem się bać czy coś jej się nawet nie stało. ale chyba po prostu usneła. Zastanawiam sie czy tym nie spieprzyłem wszystkiego....
Unikalny

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kolekcjoner snów 25 lis 2013, 03:13
Chyba za bardzo się nakręcasz. Poczekaj. Może i hardkorowy sposób, ale wygląda na dość bezpośrednią osobę.
kolekcjoner snów

przez Unikalny 25 lis 2013, 03:27
Za szybko ją wrzuciłem do worka "wartościowa" kobieta na dłuższą relacje. Tak to jest jak się ma mało znajomych i w ogóle ludzi zna w nowym mieście, odpierdala z pustki i samotności w jesień tym bardziej.

-- 25 lis 2013, 12:05 --

Może ktoś jeszcze ma rady jakieś? :) Boje się, że jej się coś stało nadal się nie odzywa...
Unikalny

przez agusiaww 25 lis 2013, 17:10
Unikalny, dla mnie to pannie brakuje taktu. Może jest i ładna ale ...głupia a na pewno nie jest dojrzała :D Samo to swiadczy o tym, że powiedziała, ze boi się ze zdradzi znowu....czyli dla niej zdrada to chyba nic takiego, skoro mysli ze nie wytrzyma stalego zwiazku i znowu skoczy w bok. Jak chcesz takla relacje Twoja sprawa, natomiast zeby byla przyjemna to tez jej powiedz ze lubisz skoki w bok i tez bedzie łatwo, lekko i przyjemnie. To ze sie nie odzywa swiadczy o tym, ze moze weszla w inna relacje...łatwa i przyjemna i coz wypadles z obiegu...
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Reiben 25 lis 2013, 17:29
W sensie, że latawica? :>
Obrazek
Reiben

przez tahela 25 lis 2013, 17:32
Pytania dziwne, w ogóle o przeszlosc pyta sie delikatnie i po pewnym czasie i zawsze mozna sie liczyc z odpowiedzia , której wolelibysmy nie usłyszec itp. na pierwszym spotkaniu takie wypytywanie jest bez sensu ja nie powiedziałabym prawdy i sciemniała ,a ze kogos tam kiedys zdradziła to głupia,ze sie przyznała. Pozatym przeszłosc jest mniej ważna liczy sie teraźniejszosc i to jak ktos sie zachowuje w zwiazku aktualnym a nie jak sie zachowywał kiedys, ale to moje zdanie. Mozna tez podejsc do tego w taki sposób to ,ze ktos nie zdradził nigdy nikogo wczesniej wcale nie swiadczy, że kiedys tego nie zrobi. Pozatym co to za badanie gruntu jezeli pytajacy moze odpowiedziec co chce i niekoniecznie zgodnie z prawda, jak pytac to tylko i wyłacznie z czystej ciekawosci i nie za szybko.Dla mnie to brak kultury.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Unikalny 25 lis 2013, 17:53
agusiaww napisał(a):Unikalny, dla mnie to pannie brakuje taktu. Może jest i ładna ale ...głupia a na pewno nie jest dojrzała :D Samo to swiadczy o tym, że powiedziała, ze boi się ze zdradzi znowu....czyli dla niej zdrada to chyba nic takiego, skoro mysli ze nie wytrzyma stalego zwiazku i znowu skoczy w bok. Jak chcesz takla relacje Twoja sprawa, natomiast zeby byla przyjemna to tez jej powiedz ze lubisz skoki w bok i tez bedzie łatwo, lekko i przyjemnie. To ze sie nie odzywa swiadczy o tym, ze moze weszla w inna relacje...łatwa i przyjemna i coz wypadles z obiegu...

Masz rację za szybko wrzuciłem ją do "worka" wartościowa osoba dla mnie, świetnie mi się z nią pisało, spotkanie tez było wbrew pozorom bardzo fajne zrobiłem sobie oczekiwania i pieprzoną nadzieje. Z tego co wiem usnęła szczerze cholernie się martwiłem czy jej się coś nie stało. Oj, boli...

Okazało się, że wielce się mnie boi, bo napisałem, że wiem gdzie mieszka etc. wymusiłem na niej spotkanie dzisiaj by sobie wyjaśnić. I wyszło to z tego, że sporo ludzi ja skrzywdziło i się wyżywa na mnie jakby. Przy okazji nie chciała wczoraj napisać, bo by wyszło, że jej zależy tak coś strasznego... ech. i nie jest gotowa na związek powiedziała jeszcze.
Unikalny

przez Pieprz 25 lis 2013, 17:57
Unikalny, to po co się błoto pakować? Ewidentnie laska nie jest gotowa na żaden związek. Chcesz płacić za błędy/zło jej poprzednich facetów?
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez agusiaww 25 lis 2013, 17:59
Unikalny, to odpuść...do tanga trzeba dwojga.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Unikalny 25 lis 2013, 17:59
Mushroom napisał(a):Unikalny, to po co się błoto pakować? Ewidentnie laska nie jest gotowa na żaden związek. Chcesz płacić za błędy/zło jej poprzednich facetów?

Masz rację tylko kurewnie boli, nawet jak przeżyłem ostatnie rozstanie to mniej bolało. Dzięki, cóż ;)

agusiaww napisał(a):Unikalny, to odpuść...do tanga trzeba dwojga.

A mam inne wyjście? ;)
Unikalny

przez Lux24 29 lis 2013, 22:21
agusiaww, szybko oceniłaś tę Panią, nie ma co. Skoro kobieta mówi, że ma poczucie winy i boi się, że znów zdradzi, to znaczy, że nie jest pusta i bezrefleksyjna. Gdyby rzeczywiście była, że tak to brzydko ujmę, latawicą, nigdy w życiu by takich rzeczy nie mówiła, tylko bezczelnie, po cichu, by kogoś znowu zdradzała. Nie posądzałabym więc opisywanej osoby tak od razu o cynizm, złe obyczaje i wszystko co najgorsze.

Unikalny, skoro ją polubiłeś i trochę się wyjaśniło, swoją drogą to plus, że jasno i szczerze przedstawiła o co chodzi, może zostańcie na stopie koleżeńskiej? Nie jest gotowa, ale za jakiś czas może być. Tylko od razu mówię, że łatwo nie błędzie, w sensie, osoba z takimi obawami, niegotowością, nie należy do łatwych osób.

przez anna.anakaia 29 lis 2013, 23:19
Lux24,
Skoro kobieta mówi, że ma poczucie winy i boi się, że znów zdradzi, to znaczy, że nie jest pusta i bezrefleksyjna.

To znaczy raczej, że sama sobie nie ufa :D
anna.anakaia

Sortuj wg