miłość to smutna sprawa

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

miłość to smutna sprawa

przez Arhol 06 gru 2013, 18:13
Powstrzymując się od zgryźliwości,tęskni za inną,wygląda raczej na to że byłabyś tylko chwilową zapchajdziurą,dodatkiem,nie kimś na kogo by patrzył pod kątem miłości,czy związku,ewentualnie mówiąc wymijająco wprost może chodzić byle dobrać ci się do majtek.
Jeśli ktoś mi nagle wyskakuje że tęskni za inną osobą - to na uj psi ze mną spędza czas? :mrgreen:
Dla własnego dobra skończ to..
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

miłość to smutna sprawa

przez jazzowa 06 gru 2013, 20:52
khe khe, nie próbuje mi się dobrać do majtek - ja chciałam, ale mnie powstrzymał - więc nie na tym mu zależy

znamy się krótko, nie wyskoczył nagle, tylko wyjaśnił
ale raczej sam nie wie czego chce, skoro postępuje teraz inaczej
być może właśnie zaczął na mnie patrzeć inaczej ..... na pewno nie patrzył nigdy jak na zapchajdziure ;)
lepiej złamcie mi serce niż nos.

miłość to smutna sprawa

przez comatom 06 gru 2013, 22:45
Kokojoko,
Racja
comatom

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

miłość to smutna sprawa

przez Po prostu maciek 07 gru 2013, 12:55
Prawdziwa miłośc to generalnie współcześnie i raczej z zasady nie istnieje, albo przynajmniej znajduje sie na wymarciu.
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

miłość to smutna sprawa

przez Arhol 07 gru 2013, 13:37
jazzowa, być może,nie siedzę wam w głowach.
Niepokój wzbudza to niezdecydowanie,z emocjami,uczuciami jest tak że albo są,kocha się 2 osobę - albo nima i zostaje sie przyjaciółmi.
Nie da się chyba na zawołanie zakochać czy odkochać
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

miłość to smutna sprawa

przez Kokojoko 07 gru 2013, 17:26
Po prostu maciek napisał(a):Prawdziwa miłośc to generalnie współcześnie i raczej z zasady nie istnieje

Generalnie to pieprzysz głupoty... ;) To, że jej pewnie nie zaznałeś (i stąd to podejście) nie oznacza, że nie istnieje.
Kokojoko

miłość to smutna sprawa

przez true 07 gru 2013, 17:29
Po prostu maciek napisał(a):Prawdziwa miłośc to generalnie współcześnie i raczej z zasady nie istnieje, albo przynajmniej znajduje sie na wymarciu.

istnieje , zapewniam cie ;)

miłość to smutna sprawa

przez Po prostu maciek 07 gru 2013, 18:03
Kokojoko, true, a skąd wiecie? A nawet jeśli to gdzie ona jest?
W moim świecie to cos takiego nie istnieje :D
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

miłość to smutna sprawa

przez TEUFEL 07 gru 2013, 18:05
Po prostu maciek, W Twoim świecie to nie istniejesz chyba nawet Ty sam, skoro wrzucasz dla ludzi nie swoje zdjęcia na forum
TEUFEL

miłość to smutna sprawa

przez Kokojoko 07 gru 2013, 18:08
Po prostu maciek napisał(a):Kokojoko, true, a skąd wiecie? A nawet jeśli to gdzie ona jest?

Może jej doświadczamy... Nie masz dookoła siebie nikogo, kto jest w związku i jest kochany?

Po prostu maciek napisał(a):W moim świecie to cos takiego nie istnieje :D
[/quote]

No własnie... W Twoim... A wypowiadasz się jakby w ogóle nie istniała :roll: Ja nie widziałam nigdy UFO czy ducha, ale nie twierdzę, że nie istnieją...
Kokojoko

miłość to smutna sprawa

przez Po prostu maciek 07 gru 2013, 18:13
light napisał(a):Po prostu maciek, W Twoim świecie to nie istniejesz chyba nawet Ty sam, skoro wrzucasz dla ludzi nie swoje zdjęcia na forum

light nie twój pier**** interes.
Kokojoko, ja Ufo też nie widziałem i wiem, że nie istnieje. Nie mniej jednak wiatru też nikt nie wdział a wiadomo, że istnieje.
No i q woli sprostowania to że w miłosc nie wieze tak do konca to nie znaczy ze czegoś podobnego nie zaznałem.

miłość to smutna sprawa

przez Kokojoko 07 gru 2013, 18:15
Po prostu maciek napisał(a):Prawdziwa miłośc to generalnie współcześnie i raczej z zasady nie istnieje

Skoro zaznałeś miłości to skąd ten post?
Kokojoko

miłość to smutna sprawa

przez Po prostu maciek 07 gru 2013, 18:17
Kokojoko napisał(a):

Skoro zaznałeś miłości to skąd ten post?

Miłościa bym tego nie nazwał. Raczej silnym zauroczeniem popadającym w obłęd i obsesje
WYdaje sie ze był ro produkt miłościopodobny :D

miłość to smutna sprawa

przez Kokojoko 07 gru 2013, 18:19
Po prostu maciek napisał(a):WYdaje sie ze był ro produkt miłościopodobny :D

W takim razie życzę ci prawdziwego uczucia.
Kokojoko

Sortuj wg